Стратегія good night - проста і ефективна торговельна методика

strategiya-good-night

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про одну просту, але при цьому досить ефективну торговельну методику під назвою «Good Night». Багато трейдерів помилково створюють складні методики ведення торгів на основі великої кількості індикаторів. В результаті це тільки погіршує результативність торгівлі, так як трейдер просто не встигає стежити за всіма інструментами і допускає все більше і більше помилок, які негативно відбиваються на загальній прибутковості.

Серед досвідчених трейдерів існує думка, що чим простіше методика відкриття ордерів, тим вище її ефективність. Стратегія Good Night, про яку ми поговоримо сьогодні, є простою методикою ведення торгівлі, яка вже неодноразово довела свою ефективність.

Опис стратегії Good Night

Стратегія Good Night є вдосконаленою методику відкриття ордерів, засновану на стратегії Ba-Банк, про яку я вже розповідала раніше. Але на відміну від останньої стратегія Good Night передбачає внутріденну торгівлю.

Описувана сьогодні торгова методика передбачає виявлення відкату ціни і вхід в ринок в його сторону. На практиці трейдер виявляє довгі свічки і відкриває угоди в напрямок відкату.

strategiya-good-night

Яке тіло свічки можна вважати довгим? Все залежить, в першу чергу, від волатильності використовуваної вами валютної пари. Творець цієї методики відкриття ордерів рекомендує застосовувати для цього середнє значення довжини свічки за певний відрізок часу. Саме з цим значенням і потрібно порівнювати розмір сигнальної свічки. Якщо протягом дня на графіку з`явилася свічка, яка хоча б на 50% перевищує середнє значення, тоді можна сміливо створювати ордер в сторону відкату.

Хочу також відзначити, що у вас немає необхідності самостійно обчислювати середній рівень волатильності. Визначити добову волатильність можна за допомогою цього сервера //www.mataf.net/ru/forex/tools/volatility. Волатильність відображається як в піпсах, так і в формі графіка.

strategiya-good-night

Щоб було зручніше стежити за свічками одночасно на декількох валютних парах скористайтеся інструментом i-vabank.

Принцип роботи інструменту i-vabank

Стратегія Good Night, також як і її попередня версія Ва-Банк, передбачає використання інструменту i-vabank. Активувавши цей інструмент ви зможете побачити на графіку довжини добових свічок на різних парах.

strategiya-good-night

Завантажити інструмент i-vabank ви можете за посиланням, розташованій нижче.

Цей інструмент буде також відображати ціновий рівень відкриття / закриття і поточний розмір спреду. У вкладці «Вхідні параметри» ви зможете побачити стандартні характеристики інструменту, які означають наступне:

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

  • Shf - тут ви можете зрушити відображення інформації за часом. Так, наприклад, якщо в цьому рядку буде вказана цифра 1, тоді інструмент буде відображати значення свічок за минулий день.
  • Usercurr - в цьому рядку ви можете вибрати метод оновлення інформації. Якщо вибрати «Тrue», то інформація буде оновлюватися після кожного тика, а якщо вибрати «false», то після закриття нової свічки.

strategiya-good-night

Що стосується валютних пар, то вони будуть відображатися з вікна «Огляд ринку». З цієї причини щоб інструмент відображав тільки необхідні пари, всі інші потрібно видалити зі згаданого вище віконця.

При виборі відповідних валютних пар обов`язково враховуйте можливий прибуток. Досвідчені трейдери розділили всі існуючі валютні пари на три основні групи:

  1. До групи №1 входять пари, на яких співвідношення доходу до збитків дорівнює 5к1, тобто на кожні п`ять успішних ордерів доводиться 1 збитковий. У цю категорію входять такі валютні пари: євро / франк, фунт / австралійський долар, австралійський долар / долар США, фунт / ієна, австралійський долар / канадський долар.
  2. До групи №2 входять валютні пари, на яких співвідношення прибутку до збитків дорівнює 4к1, тобто на кожні 4 успішних ордера доводиться 1 збитковий. У цю групу входять такі валютні пари: фунт / долар новою Зеландії, фунт / франк, євро / австралійський долар, франк / ієна, канадський долар / японська ієна.
  3. До групи №3 входять пари, на яких співвідношення прибутку до збитків дорівнює 3К1, тобто на кожні 3 успішних ордера доводиться 1 невдалий. У цю категорію входять такі валютні пари: канадський долар / франк, австралійський долар / долар Нової Зеландії, євро / долар Нової Зеландії, євро / канадський долар.

Ці групи потрібні спекулянта для того, щоб грамотно підібрати пару для торгівлі. Якщо необхідна ситуація складеться відразу на декількох валютних парах, перевагу потрібно віддати тій парі, яка відрізняється найбільш вигідним співвідношенням прибутку до збитків. strategiya-good-night

Рекомендації по використанню торговельної методики

Приступати до відкриття ордерів необхідно о 10 годині вечора за часом в терміналі. Відкривши торгову платформу о 22.00 трейдер діє за такою схемою:

  1. Він повинен виявити свічку, довжина якої, як мінімум, в 50% перевищує середню волатильність.
  2. Далі потрібно вибрати найвигідніші валютні пари в залежності від груп, згаданих вище. Рекомендує застосовувати пари з першої групи, якщо таких немає, то з другої групи і так далі.
  3. Після цього на годинному графіку потрібно створити ордер в сторону корекції. Рекомендується встановити Stop-Loss є 100, а тейк-профіт 50.

strategiya-good-night

Наступним ввечері слід повторити такі ж операції. Відкриття ордерів можна здійснювати практично в будь-який день. Єдиним винятком є вечір п`ятниці, так як в цей час найкраще утриматися від торгів. Закриття ордерів рекомендується здійснювати самостійно, не чекаючи поки ціновий рівень досягне Take-Profit або Stop-Loss.

Сильні і слабкі сторони торгової методики

Стратегія Good Night має як сильними, так і слабкими сторонами. Серед її основних переваг слід відзначити простоту, що робить її придатною методикою торгів для початківців трейдерів, які не можуть похвалитися наявністю великого досвіду роботи на Форекс.

Ще однією важливою перевагою цієї методики відкриття ордерів є те, що стежити за становищем, що склалося на ринку, вам необхідно не більше одного разу на добу. Завдяки цій особливості, вам не доведеться проводити велику кількість часу за монітором свого комп`ютера.

Головним недоліком цієї методики ведення торгів є те, що потенційний збиток при її застосуванні істотно нижче потенційного прибутку. З огляду на цю особливість, необхідно віддавати перевагу валютній парі, при роботі з якими число успішних угод буде істотно перевищувати кількість невдалих.