Акції goldman Sachs ростуть перед оголошенням партнерів

В середу компанія Goldman Sachs оголосить новий клас партнерів, один з найбільш очікуваних заголовках на Уолл-стріт! Акції на минулій новини виросли в ціні а за сьогодні вони піднялися на $ 5, 56 (+3, 16%) . Очікуємо зростання і у вівторок.

В даний час більше 400 з приблизно 35000 співробітників Goldman Sachs є партнерами. Вони несуть велику відповідальність перед особою компанії на зустрічах і в комітетах.

Список партнерів, скоріш за все, буде короткий - всього на 78 осіб. Дана подія востаннє відбулося в 2014 році, і зараз воно покаже майбутній напрямок бізнесу Goldman Sachs. Їх щоденна робота не зміниться докорінно.

Одне з наших найбільших досягнень з моменту становлення публічною компанією в 1999 році є те, що ми змогли зберегти партнерство, культуру і цінності, які вона містить в собі, »- Дені Холмс (Dane Holmes), глава відділу Goldman відносин з інвесторами.

Основні атрибути партнерства включають прихильність до співпраці і колективного прийняття рішень, а так само довгострокового обслуговування клієнтів з високою якістю.

Процес відбору проходить раз на 2 роки, чергуючись з призначенням керуючого директора. Це дуже важлива подія, сильно впливає на ціну акцій, тому як Goldman натякає на свої плани на найближче майбутнє.