Golden boy - ефективна стратегія для торгівлі золотом

strategija-torgovli-zolotom

Golden Boy - це стратегія для торгівлі золотом, яка вже довгі роки користується великою популярністю серед трейдерів. Стратегія призначена для внутрішньоденної торгівлі і працює на основі простих індикаторів на ренко-графіках, що є великою рідкістю. Пропоную вам ознайомитися з прогнозом цін на золото на рік.

Перед тим як приступити до безпосереднього опису стратегії для торгівлі золотом, варто зробити невеликий вступ і пояснити, що таке ренко-графіки. Відображення ціни у вигляді ренко-графіків було придумано японцями, але з часом їх стали використовувати в усьому світі. Головна відмінність ренко-графіків від звичайних полягає в тому, що вони повністю виключають фактор часу. Серед трейдерів донині ведуться суперечки про доцільність використання ренко-графіків, у яких є як плюси, так і мінуси. Ренко-графіки відмінно підходять для застосування технічних індикаторів, так як вони згладжують випадкові коливання, а це якраз те, що нам треба. Є у ренко-графіків і деякі недоліки, серед яких варто відзначити наступні:

  • Неможливість визначити тиковий обсяг.
  • Неможливість використання індикаторів волатильності, наприклад, індикатор ATR.

Інструменти для стратегії торгівлі золотом

Наша стратегія для золота передбачає торгівлю на ренко-графіку, тому для початку нам потрібно побудувати його. Тут хочу відразу зазначити, що якщо ви використовуєте торговельну платформу MT4, то вона позбавлена такої можливості. Але не поспішайте засмучуватися, так як вмілі програмісти потрудилися на славу і створили спеціальний робот, який будує ренко-графіки. Йдеться про радника під назвою RenkoLiveChart. На сьогоднішній день існує велика кількість версій даного радника, я вам пропоную версію 2,1, яка прекрасно працює в MT4.

Завантажити шаблон стратегії торгівлі золотом ви можете, перейшовши за посиланням, розміщеної ніже.Здесь ви зможете знайти ще кілька ефективних індикаторів для золота.

Отже, вибираємо золото, потім відкриваємо тайм-фрейм M1 і переносимо радник RenkoLiveChart на відкритий графік. Як тільки ви це зробите, перед вами з`явиться таке ж вікно, як на картинці, розташованої нижче.

strategii-dlja-torgovli-zolotom

У вкладці «Вхідні параметри» вам потрібно внести точно такі ж налаштування, як на картинці, розташованої вище. Після цього натискаємо на ОК, після чого перед вами повинна з`явитися така ж напис, як на картинці, розміщеної нижче.

strategija-dlja-zolota

Після цього переходимо за адресою: «Файл / Відкрити автономно / XAUUSD, M2». Тікер інструменту може відрізнятися, все залежить від використовуваного вами брокера. Щоб уточнити цей момент, погляньте в таблицю торгових інструментів вашого брокера. Після виконання всіх цих дій, перед вами повинен з`явитися такий же графік, як на картинці, розміщеної нижче.

strategija-torgovli-zolotom

Потім клацаємо по графіку правою кнопкою миші і вибираємо шаблон Golden Boy. Як тільки ви це зробите, перед вами з`явиться така ж картинка.

strategija-torgovli-zolotom

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Правила стратегії торгівлі золотом

Описувана сьогодні стратегія торгівлі золотом передбачає використання індикаторів MACD і Slope Direction Line з настройками method = 3, барів = 80. Її не рекомендується використовувати під час роботи азіатської і тихоокеанський торгових сесій, так як в цей час метали є низько волатильними, а спред широким. Стратегія торгівлі золотом Golden Boy призначена для використання після відкриття Лондона і до закриття американської торгової сесії.

Угоди на покупку необхідно відкривати при виконанні наступних умов:

  • Більш швидка лінія індикатора MACD перетинає більш повільну (червону) від низу до верху.
  • Лінія індикатора SDL горить синім кольором.
  • Чекаємо закриття свічки, на якій виник сигнал.

Стоп-лосс встановлюється на пару пунктів нижче попереднього локального мінімуму, тейк-профіт дорівнює 20 пунктам (мова йде про старих пунктах). Зараз котирування золота виражаються у вигляді чисел з двома знаками після коми. Увага: тейк-профіт в розмірі 20 - це в старих піпсах, в нових він буде дорівнювати 200 піпсам.

Закриття ордера здійснюється при зворотному перетині лініій індикатора MACD.

Угоди на продаж необхідно відкривати при виконанні наступних умов:

  • Більш швидка лінія індикатора MACD перетинає більш повільну (червону) зверху вниз.
  • Лінія індикатора SDL горить червоним кольором.
  • Чекаємо закриття свічки, на якій виник сигнал.

Стоп-лосс встановлюється на пару пунктів вище попереднього локального максимуму.

Стратегія торгівлі золотом Golden Boy відрізняється простотою і видає непогані результати. По суті, вона заснована на перетині ковзних середніх. На звичайних валютних парах вона б принесла збитки, а ось при використанні на парі XAUUSD, яка славиться різким рухом ціни, вона приносить прибуток і не малу.

Особливості стратегії Golden Boy

Так як золото є дуже волатильним інструментом, далеко не завжди ви зможете вчасно його купити або продати. Таке трапляється в момент появи важливих новин, в цей час ціна за секунди проходить кілька цеглин, величина кожного відповідає 50 піпсам. У подібних ситуаціях найкраще утриматися від створення угод.

Також при використанні даної стратегії необхідно пам`ятати про реквот. У торговому терміналі рекомендується встановити значення максимального відхилення в розмірі 20 пипсов. Це дозволить вам створювати угоди навіть якщо на ринку спостерігаються різкі скачки цінового рівня.

У деяких компаній-брокерів, через жорсткі налаштувань котирувань золота, ціновий рівень змінюється плавно. Подібні компанії-брокери дозволяють отримувати максимальну прибуток від застосування стратегії Golden Boy. У той же час плавний рух цінового рівня є свідченням того, що ордери виводяться на міжбанківський ринок, а в якості контрагента виступає компанія-брокер.

Сподіваюся, сьогоднішній урок допоможе вам у збільшенні вашого прибутку на ринку Форекс. Щоб бути в курсі всіх найефективніших стратегій і радників, підписуйтесь на мою розсилку.