Glory champion - радник-скальпер з унікальним торговим алгоритмом

glory-champion

Glory Champion - це радник-скальпер, який працює на коротких тайм-фреймах. Робот є досить ефективним в тому числі і завдяки використанню мані-менеджменту.

На просторах інтернету ви зможете знайти ще одна назва цього робота - Magic Champ, знайте, що це один і той же радник.

Вхід в ринок радник здійснює на основі індикаторів, а ось, як саме, точних даних немає. Відомо, що він використовує такі інструменти, як ковзаючі середні, Stochastic, RSI.

Радник Glory Champion надає трейдеру кілька способів системи мані-менеджменту: з фіксованим торговельним лотом, а також з його поступовим збільшенням в процесі росту прибутку. У першому випадку розмір лота задається у відсотках по відношенню до наявної початкової грошовій сумі.

В налаштуваннях радника ви зможете задати у відсотках максимально допустиму просідання по довгим і коротким ордерами по відношенню до початкової грошовій сумі. При бажанні можна активувати спеціальний механізм розрахунку ризику із застосуванням дільника (Divisor).

Ще кілька ефективних радників ви можете знайти тут і тут.

Рекомендації щодо застосування радника Glory Champion

Радник Glory Champion рекомендується використовувати на тайм-фреймах M1 і M5. Рекомендовані валютні пари: євро / долар, британський фунт / американський долар. Стандартні настройки радника спочатку націлені на невеликий прибуток, приблизно на 10-20 пипсов з кожного ордера.

Що стосується значень Стоп-Лосс і Тейк-Профіт, то вони приблизно рівні між собою, що, звичайно ж, суперечить класичним рекомендацій. Творці даного радника поставили на ефективність робота і високий відсоток вдалих угод.

Завантажити Glory Champion

Завантажити Glory Champion ви можете за посиланням, розміщеної ніже.Скаченний архів розпакуйте, скопіюйте файли і вставте їх в каталог даних вашої торгової платформи. Після цього перезапустіть вашу платформу, виберіть відповідну валютну пару, тайм-фрейм і перенесіть радник з вікна «Навігатор» на відкритий графік. Більш докладно про те, як встановити радник в MT4 ви можете дізнатися тут.

У разі якщо ви все зробите правильно, перед вами з`явиться таке ж вікно, як на картинці, розміщеної нижче.

magic-champ

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Налаштування Magic Champ II Pro

У вкладці «Вхідні параметри» ви зможете побачити стандартні настройки радника, які означають наступне:

 • Magic Number - тут вказується магічне число, яке потрібно раднику для відмінності своїх угод від інших.
 • Split Lot - тут ви можете активувати часткове закриття угод при закритті 1 ордера.
 • Long Allowed - тут ви можете дозволити або заборонити роботу створювати угоди на покупку.
 • Short Allowed - тут ви можете дозволити або заборонити роботу створювати угоди на продаж.

У радника Magic Champ 3 типи мані-менеджменту, кожен з яких виділено в окрему групу.

MM1: FixedFractionalMoneyManagement (FFM)

 • MoneyManagementVariant. У разі якщо буде активований цей тип мані-менеджменту, робот в процесі торгівлі буде ризикувати певним відсотком залежно від початкової грошової суми. Значення стоп-лосс буде динамічним, а розмір торговельного лота буде визначатися в залежності від стопа.
 • RisklongPercent - тут вказується максимально можливий ризик для угод на покупку в процентах.
 • RiskshortPercent- тут вказується максимально можливий ризик для угод на продаж в процентах.
 • UseAdaptiveMM - в цьому рядку ви можете активувати спеціальний спосіб розрахунку торгового лота, який визначається в залежності від доходу. Дохід вважається окремо для ордерів на покупку і на продаж. При створенні ордера радник буде ділити дохід на заданий дільник в рядку Divisor. А якщо отримане значення буде більше, ніж значення, вказане в рядку Risk Percent, тоді воно буде використовуватися в якості обмеження збитків.
 • DivisorLong, DivisorShort - тут вказуються подільники для довгих і коротких позицій відповідно.

skachat-glory-champion

Пропоную вам розглянути приклад роботи Adaptive мані-менеджменту:

Припустимо, розмір початкової грошової суми становив 1 000 доларів. Дохід склав 600 доларів, причому 100 доларів нам принесли угоди на продаж, а 500 - на покупку. В налаштуваннях радника вказані наступні значення RiskPercent = 3, DivisorLong = 5.

Отже, як буде діяти радник? Він розрахує ризик на основі значення, вказаного в рядку RiskPercent, який складе 1600 * 0,03 = 48 доларів. Після цього буде проведений розрахунок на основі Adaptive мані-менеджменту, в цьому випадку ризик для угод на покупку складе дохід на довгих ордерах / дільник для довгих позицій = 500/5 = 100 доларів. Якщо другий ризик буде більше, ніж перший, радник створить ордер з таким лотом, який буде розраховуватися виходячи з першого значення ризику, тобто від 48 доларів.

MM2: ReInvestMoneyManagement

 • Money Management Variant - це другий тип мані-менеджменту. Ризик буде дорівнювати фіксованому значенню в залежності від розміру грошової суму плюс відсоток від прибутку або збитку.
 • BasicRiskL - тут вказується величина фіксованого ризику для довгих ордерів.
 • BasicRiskS - тут вказується величина фіксованого ризику для коротких ордерів.
 • ReinvestPcL, ReinvestPcS - тут вказується%, який буде додаватися до значення BasicRisk для довгих і коротких ордерів відповідно.
 • MaxRiskPcL, MaxRiskPcS - тут вказується величина максимально можливого ризику у відсотках.

MM3: FixedLotsizeperTrade

 • MoneyManagementVariant - це третій тип мані-менеджменту, в якому передбачається використання фіксованого лота.
 • LotsLong, LotsShort - тут вказується величина фіксованого торговельного лота для довгих і коротких позицій відповідно.
 • OrderOpenwithSLTP - тут ви можете активувати функцію виставлення стопів і тейк-профітів в момент створення угоди.
 • BreakAfterSL - тут ви можете вказати в хвилинах паузу після спрацьовування загального стопа.
 • AutoTradeOpen - тут ви можете дозволити / заборонити раднику вести автоматичну торгівлю.
 • Auto SL Management, Auto TP Management - тут ви можете активувати або деактивувати виставлення радником стопів і тейк-профітів відповідно до мані-менеджментом.
 • MaxSpread - в цьому рядку вказується максимально можливий спред, при якому радник торгуватиме.
 • Slippage - тут вказується максимально можливе проковзування в піпсах.

magic-champ-II-pro

Радник Magic Champ II Pro був прибутковим кілька років тому, сьогодні використовувати його зі стандартними настройками не рекомендую, так як він повністю зіллє ваш депозит. Він може стати в нагоді тим трейдерам, які вміють оптимізувати радники.