Опис стратегії genesis matrix trading

genesis-matrix-trading

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про стратегію Genesis Matrix Trading, яка на думку досвідчених трейдерів приносить непоганий прибуток. На сьогоднішній день існує маса модифікацій даної торгової методики, я вам розповім про базову версію даної стратегії, яка приносить дохід до цього дня.

Рекомендації щодо застосування стратегії Genesis Matrix Trading

Стратегія Genesis Matrix Trading призначається для торгівлі всередині дня. Валютні пари можуть бути будь-якими, але краще за все вона працює на наступних: євро / долар, євро / ієна, австралійський долар / долар США.

Досвідчені трейдери радять використовувати цю стратегію під час роботи Лондонської торгової сесії. Торгівлю можна вести як на коротких, так і на великих тайм-фреймах. Так, наприклад, якщо ви любите торгувати на M5, фільтрацію сигналів потрібно проводити за допомогою M15, якщо ж ви хочете відкривати угоди на H1, тоді відсіювання сигналів рекомендується здійснювати на D1. Сьогодні в якості прикладу ми розглянемо торгівлю на M5 і відсіювання сигналів на M15.

Індикатори для стратегії Genesis Matrix Trading

Описувана сьогодні торгова методика передбачає використання наступних індикаторів:

 1. MTF Stochastic, що відображає ситуацію з тайм-фрейму M15. Даний інструмент потрібен нам для відсіювання сигналів на 15-ти хвилинному тимчасовому інтервалі. genesis-matrix-trading
 2. Stochastic Oscillator, встановлений на M5. Даний інструмент потрібен для виявлення зон перекупленності і перепроданості на тайм-фреймі, на якому буде здійснюватися відкриття угод. genesis-matrix-trading
 3. І третій основний індикатор - це Genesis Matrix. Раніше я вже описувала цей інструмент, більш докладний його опис ви можете знайти тут.
 4. FXI Pivots - даний інструмент будує на графіку рівні підтримки і опору на основі денного графіка. genesis-matrix-trading
 5. Індикатор Arrow - даний інструмент потрібен нам для підтвердження сигналів для входу в ринок. Цей алгоритм є додатковим і його сигнали не обов`язково застосовувати для відкриття угод. genesis-matrix-trading
 6. Змінна середня з періодом 5. Даний інструмент потрібен для підтвердження сигналів для входу в ринок. genesis-matrix-trading
 7. Heiken Ashi - даний інструмент перетворює свічки графіка в більш згладженої форми, що надає більш чітке уявлення про поточний стан ринку. genesis-matrix-trading

Після перенесення всіх цих інструментів на графік, перед вами з`явиться така ж картинка, як на фото, розташованому нижче.

genesis-matrix-trading

Завантажити шаблону стратегії Genesis Matrix, а також всі індикатори, ви можете за посиланням, розташованій нижче.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Увага: Для того щоб індикатор Genesis Matrix працював коректно, потрібно додатково завантажити 4 індикатора, на основі яких він працює. Всі ці індикатори ви знайдете в архів, що скачав.

Правила стратегії Genesis Matrix

Стратегія Genesis Matrix передбачає відкриття угод на покупку при виконанні наступних умов:

 • Індикатор Genesis Matrix повинен показувати висхідний тренд, тобто всі його показники повинні бути пофарбовані в білий.
 • Свічка Heiken Ashi повинна перетнути ковзаючу середню з періодом 5 і закритися вище.
 • Крива індикатора Стохастика з періодом 5 повинна розташовуватися в зоні перепроданості і повинна змінити свій напрямок, тобто повинні бути спрямована вгору.
 • Індикатор MTF Stochastic з періодом 15 повинен показувати висхідний тренд.
 • В якості додаткового сигналу можна розглядати сигнал від індикатора Arrow - стрілка, спрямована вгору. Поява стрілки, спрямованої вгору, говорить про те, що на ринку зародилася висхідна тенденція, що підсилює попередні сигнали. Але якщо попередні інструменти видали сигнал на покупку, а стрілка не з`явилася, тоді потрібно бути дуже уважним і готовим до оперативного виходу з ринку.

Приклад відкриття угоди на покупку ви можете побачити на наступній картинці.

genesis-matrix-trading

Угода на купівлю створюється з стопом, встановленим біля попереднього локального мінімуму. Закриття угоди можна здійснити кількома методами:

 • Встановити тейк біля найближчого рівня опору або півот рівня від FX Pivots, але не дуже близько від точки входу в ринок.
 • Угода може бути закрита заздалегідь в тому випадку, якщо індикатор Genesis Matrix видав протилежний сигнал.

Стратегія Genesis Matrix передбачає відкриття угод на продаж при виконанні наступних умов:

 1. Індикатор Genesis Matrix повинен показувати спадний тренд, тобто всі його показники повинні бути пофарбовані в червоний.
 2. Свічка Heiken Ashi повинна перетнути ковзаючу середню з періодом 5 і закритися нижче.
 3. Крива індикатора Стохастика з періодом 5 повинна розташовуватися в зоні перекупленності і повинна змінити свій напрямок, тобто повинна бути спрямована вниз.
 4. Індикатор MTF Stochastic з періодом 15 повинен показувати спадний тренд.
 5. В якості додаткового сигналу можна розглядати сигнал від індикатора Arrow - стрілка, спрямована вниз. Поява стрілки, спрямованої вниз, говорить про те, що на ринку зародилася спадна тенденція, що підсилює попередні сигнали. Але якщо попередні інструменти видали сигнал на продаж, а стрілка не з`явилася, тоді потрібно бути дуже уважним і готовим до оперативного виходу з ринку.

Приклад відкриття угоди на покупку ви можете побачити на наступній картинці.

genesis-matrix-trading

Угода на продаж створюється зі стопом, встановленим біля попереднього локального максимуму.

додатковий рекомендації

 1. Дана торгова методика підходить для використання тільки до закінчення роботи Європейської торгової сесії.
 2. Якщо індикатори видають сигнали для входу в ринок, а візуально видно, що стоп майбутньої угоди буде набагато більше потенційного прибутку, то від такого входу в ринок найкраще відмовитися.
 3. Як тільки ціна пройде в вигідному нам напрямку 20-30 пунктів після відкриття операції, її рекомендується перенести в беззбиткове стан.

Стратегія Genesis Matrix Trading є досить ефективною торгової методикою, яка заслуговує на увагу трейдерів. Перед застосуванням даної торгової методики для торгівлі на реальні кошти, раджу обов`язково протестувати її.