Fxblue авто рестарт - програма для автоматичної перезавантаження терміналу при втраті зв`язку

програма fxblue auto restart Той, хто серйозно працює з форекс радниками знає, що втрата зв`язку в Metatrader 4 може загрожувати серйозними фінансовими втратами. Мати хороший VPS-сервер недостатньо, - адже термінал може втратити зв`язок з брокером і не відновити її. Просто через недоліки софта.

У таких ситуаціях допоможе спеціальна утиліта від FxBlue - Авто Рестарт терміналу при втраті зв`язку. Все просто: якщо пропадає зв`язок, утиліта автоматично перезавантажить MT4 для його відновлення. І відішле вам повідомлення.

Завдання і функції утиліти

завдання fxblue auto restart

Радник призначений для автозбереження зв`язку при обриві для платформи MT4. FX Blue контролює з`єднання платформи MT4 з брокером.

При відсутності з`єднання на моніторі в MT4 відображається оповіщення і можна додатково включити відправку повідомлень на електронну пошту. Радник також може бути налаштований для перезапуску програми МТ4 (через перебої в зв`язку це втручання часто потрібно).

Примітка. Якщо з`єднання з брокером пропадає через повної відсутності підключення до інтернету на комп`ютері, електронні листи відправлятися не зможуть. Таким чином, сповіщення по електронній пошті корисно тільки в тих випадках, коли пропадає тільки з`єднання з брокером.

установка

установка fxblue авто рестарт

Утиліта складається з наступних частин:

 • Радника (ЕА) (.ex4 файл), який запускається на графіку в MT4;
 • Виконуваної програми і DLL, які перезапускають термінал МТ4;

Для того, щоб встановити радник відразу в кілька терміналів, присутній установник у вигляді EXE-файлу.

1) Запускаємо інсталятор

FxBlue screen1

Вибираємо потрібні термінали, тиснемо кнопку Install (встановити).

2) З`являється вікно з повідомленням про успішну установку.

FxBlue screen2

Тиснемо Ок. Якщо MT4 був (і) запущений, перезапускаємо термінал (и).

3) Запуск моніторингу з`єднання

Для запуску утиліти необхідно відкрити новий графік (будь-яку валютну пару) і перетягнути радник Fxblue Auto Restart з вікна Навігатора MT4 на графік або двічі клікнути по EA (при подвійному натисканні EA додається на активний графік).

Примітка. Для того щоб радник (EA) стежив за зв`язком з брокером, ви повинні включити опцію «Дозволити імпорт DLL»; програма попередить вас про те, якщо ця опція не включена. Тобто проставляем все галочки так само, як і при роботі з будь-яким іншим радником:

fxblue screen3

Після початку роботи ЕА буде працювати постійно, поки ви його не зупините.

Якщо MT4 вимкнеться при працюючому EA, радник автоматично перезапустить програму і себе.

При запуску радник почне моніторити з`єднання тільки з того моменту, коли буде отримано перший тик від брокера. Таким чином, якщо EA починає запускатися в той час, коли з`єднання вже пропало, ви не отримаєте, як з`явиться повідомлення.

налаштування радника

Примітка. Параметри радника можна змінити в звичайному порядку, клацаючи правою кнопкою миші і вибираючи Советнікі-> Властивості (бо EA працює постійно на безперервній основі, а не відповідає на кожен ринковий тик). Щоб змінити властивості EA, ви повинні повторно додати його на графік.

параметри повідомлень

Радник має п`ять параметрів повідомлення:

 • WarnAfterSeconds. Кількість секунд очікування перед виведенням повідомлень про припинення з`єднання. Нуль (або негативне число) виводить негайне оповіщення щоразу, коли пропадає з`єднання.
 • SendEmail. Якщо даний параметр має значення "true" (вірно), ЕА буде посилати по електронній пошті повідомлення, коли з`єднання пропадає (і коли воно буде відновлюватися).
 • RestartMT4 OnProblems. Якщо даний параметр має значення "true" (вірно), ЕА буде намагатися перезапустити MT4, коли з`єднання з брокером пропадає.

Параметри часу роботи брокера

Багато брокери здійснюють обслуговування своїх серверів під час закриття ринків у вихідні дні. Щоб уникнути виведення зайвих сповіщень ви можете використовувати параметри часу роботи брокера і задати період часу, коли радник не повинен контролювати стан з`єднання.

Всі наступні параметри визначаються місцевим часом, відповідно до часу роботи вашого комп`ютера, а не часом роботи вашого брокера:

 • BrokerOpensOnDayOfWeek. День тижня, в який брокер починає свою роботу в свій місцевий час, де 0 = неділю і 6 = субота. Зазвичай це значення дорівнює 0 (неділя) або 1 (понеділок).
 • BrokerOpensAtHour. Час дня, в який брокер починає свою роботу (наприклад, 23 для 11 вечора).
 • BrokerOpensAtMinute. Хвилини години, коли брокер починає свою роботу (як правило, 00).
 • BrokerClosesOnDayOfWeek. День тижня, в який брокер завершує свою роботу в свій місцевий час, де 0 = неділю і 6 = субота. Зазвичай це значення дорівнює 5 (п`ятниця).
 • BrokerClosesAtHour. Час дня, в який брокер завершує свою роботу (наприклад, 22 для 10 вечора).
 • BrokerClosesAtMinute. Хвилини години, коли брокер завершує свою роботу (як правило, 00).

Коли місцевий час, вказане в налаштуваннях, доводиться на неробочий час, радник буде відображати стан "[Broker closed - weekend]", що означає «неробочий час брокера - вихідні дні».

Параметри попереджувальних текстових повідомлень

Ви можете управляти текстом оповіщення, який буде відправлятися по електронній пошті, використовуючи параметри LostConn_ EmailSubject і т.д. Існують окремі групи налаштувань, які використовуються під час зникнення і відновлення з`єднання, а також окремі настройки для тексту, що відправляється по електронній пошті.

Ви можете використовувати наступні змінні в тексті:

Мінлива опис  
{ACC} Номер рахунку
{LOCALTIME} or {TIME} Час вашого комп`ютера
{BROKERTIME} Час вашого брокера
{LOSTTIME} Час, коли було втрачено зв`язок, відповідно до часу вашого комп`ютера
{COMPANY} Ваш брокер
{TERMINALPATH} Розташування MT4 на вашому комп`ютері, наприклад, C: Program FilesMT4

параметри відображення

Під час роботи індикатор стану радника відображається в правому верхньому куті на графіку. Ви можете управляти шрифтом і кольором, використовуючи для цього параметри відображення StatusFont, StatusFontSize і StatusFontColor.

Додаткові параметри

Є один «спеціалізований» параметр: WaitSecondsBeforeRestart. Якщо RestartMT4OnProblems включений, то він дотримується кілька секунд між виявленням проблеми (тобто часом закінчення WarnAfterSeconds) і часом автоматичного перезапуску терміналу МТ4. За замовчуванням це значення дорівнює 60, що дає час терміналу МТ4 відправити на електронну пошту повідомлення про відсутність з`єднання, перш ніж він буде перезапущений.

статус повідомлень

Під час роботи утиліта відображає просте повідомлення про поточний стан з`єднання в одному рядку. Ви можете управляти шрифтом і кольором цього повідомлення, використовуючи параметри відображення.

повідомлення

fxblue авто рестарт повідомлення

Під час перезапуску виконується програма, відповідальна за перезапуск MT4, може відправляти по електронній пошті підтвердження. Це є самостійним доповненням до повідомлень, що відправляються по електронній пошті з MT4 при пропажі / відновленні зв`язку з брокером.

Якщо ви хочете отримувати такі додаткові повідомлення по електронній пошті про перезапуск, в налаштування програми, що виконується необхідно ввести інформацію про вашу електронну пошту. Просто запустіть файл RestartMT4.exe (знаходиться в папці MQL4 / Libraries в каталозі даних терміналу) і виберіть ваш поштового сервер (тільки gmail або yahoo) і введіть дані вашої пошти.

fxblue screen4

Настійно рекомендується в RestartMT4 налаштувати інформацію про вашій електронній пошті. Для RestartMT4 теоретично можливо таке, що термінал MT4 закриється і не увімкнеться знову. Якщо ви вкажете інформацію про електронну пошту в RestartMT4, ви будете проінформовані про таку ситуацію.

Коли з`єднання з брокером пропадає і не відновлюється протягом періоду часу, визначеного параметром WarnAfterSeconds, ЕА виводить на екран повідомлення, а також надсилає повідомлення по електронній пошті. Після відновлення з`єднання на дисплеї з`явиться відповідне сповіщення (і / або прийде по електронній пошті).

ЕА не чути звукових сигналів і т.д., коли пропадає з`єднання, цю функцію бере на себе Metatrader.

перезапуск

fxblue авто рестарт перезапуск

Зазвичай для вирішення проблеми відновлення з`єднання з брокером достатньо автоматичного перезапуску терміналу MT4. Проте, якщо після перезавантаження МТ4 не зможе підключитися до брокера, радники не запрацюють. Іншими словами, радник не зможе приймати будь-яких подальших дій після перезавантаження, тому що з`єднання не відновилося. Як тільки з`єднання буде відновлено, вручну або самостійно, ЕА знову завантажиться і виявить, що з`єднання знову присутній, після чого відправить оповіщення про відновлення з`єднання на електронну пошту.

зупинка моніторингу

Ви можете зупинити роботу радника двома способами: шляхом закриття графіка, на якому він працює, або клацнувши правою кнопкою миші по графіку і вибравши Радники -> Видалити.

Як перевірити утиліту

fxblue авто рестарт тест

Ви можете змоделювати проблему, пов`язану з з`єднанням, для того щоб перевірити коректність роботи програмного забезпечення, виконавши такі дії:

 • Натискаємо в MT4 Сервіс -> Настройки;
 • На вкладці Сервер встановіть прапорець «Використовувати проксі-сервер»;
 • Натисніть на кнопку "Проксі" і в якості сервера заповніть 127.0.0.1;
 • Натисніть на значок статусу з`єднання в правому нижньому кутку вікна MT4 і у спливаючому меню виберіть інший сервер брокера.

Ви можете знову відновити з`єднання, знявши прапорець «Використовувати проксі-сервер».

Завантажити FxBlue Авто Рестарт

завантажити кнопка

Гілка на форумі

З повагою, Власов Павло

TradeLikeaPro.ru