Fx ghost - надійна індикаторна стратегія

fx-ghost

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про стратегію під назвою FX Ghost. Дана торгова методика є індикаторної, згідно з відгуками трейдерів вона приносить непоганий прибуток.

Опис стратегії FX Ghost

Стратегія Ghost передбачає торгівлю на парах з групи «Majors», в цю категорію входять такі пари, як євро / долар, долар Австралії / долар США, фунт / долар, долар США / канадський долар.

Можна, звичайно ж, застосовувати стратегію і на інших парах, але перед цим рекомендується провести тестування. Що стосується тайм-фреймів, то для торгівлі можна використовувати інтервали від M15 до H4, але найкраще застосовувати відрізки не менше вартового.

Стратегія FХ Ghost працює на основі семи індикаторів, пропоную вам більш детально ознайомитися з кожним з них.

strategija-ghost

Перший індикатор - це Півот рівні. Даний інструмент потрібен нам для виявлення важливих рівнів підтримки / опору. Дані рівні обчислюються з особливих формулами.

fx-ghost

Другий інструмент називається Envelope. Даний алгоритм будує на графіку цінової канал, межі якого відображають діапазон коливання ціни. Сигнал на продаж даний інструмент видає при відбої ціни від верхньої межі каналу, і на покупку - від нижньої.

fx-ghost

Отже, наша сьогоднішня стратегія працює відразу на трьох індикаторах Envelope, які володіють різними настройками, а саме значенням відхилення. Перший інструмент володіє відхиленням 0,23, другий - 0,38 і третій - 0,62.

fx-ghost

Третій індикатор називається SHI_SilverTrendSig. Даний алгоритм є простим, він видає сигнали в моменти можливого розвороту тренда.

fx-ghost

На графіку ціни цей алгоритм видає сигнали у вигляді точок, які можуть бути двох кольорів: червоного і синього. Червоний колір говорить про можливий розворот ціни вниз, а синій - вгору.

fx-ghost

Четвертим алгоритмом є відомий всім Стохастік. Налаштовується даний алгоритм в залежності від використовуваного тайм-фрейму. При використанні на чотиригодинному графіку використовується Стохастік з настройками 8,8 і 13, при використанні на годинному графіку настройки такі: 14,8 і 13. Для пятнадцатиминутного і тридцятихвилинного тимчасового інтервалу вказуємо наступні настройки: 21, 8 і 13.

П`ятий інструмент називається «Money Flow Index». Даний алгоритм застосовується для виявлення швидкості руху ціни. Раніше я вже описувала цей інструмент, більш детально ознайомитися з ним ви можете тут. Даний алгоритм використовується з періодом 21.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

fx-ghost

Шостий індикатор називається RSI. Даний алгоритм призначається для виявлення відносної сили руху ціни. Даний алгоритм використовується з періодом 14.

fx-ghost

Сьомий індикатор називається Williams Percent Range, який призначається для виявлення зон перекупленності і перепроданості. Даний алгоритм я вже підписується, більш докладний його опис ви зможете знайти тут. Цей індикатор використовується в нашій стратегії з періодом 35.

fx-ghost

Запустивши описані вище індикатори, перед вами повинна з`явитися така ж картинка, як на фото, розташованому нижче.

fx-ghost

Для того щоб не переносити всі індикатори вручну, ви може скачати вже готовий шаблон для стратегії Ghost. Зробити це ви можете за допомогою посилання, розташованої нижче.

Правила входу в ринок зі стратегії FX Ghost

Отже, з індикаторами ми розібралися, тепер прийшла пора поговорити про правила входу в ринок на основі даної стратегії.

Отже, угоди на купівлю рекомендується відкривати при виконанні наступних умов:

 1. Ціна досягла нижньої межі індикатора Envelope, яка виступає в ролі рівня підтримки.
 2. Індикатора SHI_SilverTrendSig намалював на графіку синю точку.
 3. Крива Стохастика перебувала нижче рівня 20, після чого перетнула його від низу до верху.
 4. Крива RSI перебувала нижче рівня 30, після чого перетнула його від низу до верху.
 5. Крива індикатора Money Flow Index розташовується в зоні перепроданості.
 6. Крива індикатора Williams Percent Range також розташовується в зоні перепроданості.

fx-ghost

Угода створюється з фіксованим стопом, який дорівнює 30-40 піпсам. Закриття ордера рекомендується здійснити відразу ж після надходження зворотного сигналу від одного з індикаторів. Можна також здійснити часткове закриття ордера біля Півот рівня, а далі застосовувати трейлинг стоп.

Угоди на продаж рекомендується відкривати при виконанні наступних умов:

 1. Ціна досягла верхньої межі індикатора Envelope, яка виступає в ролі рівня опору.
 2. Індикатора SHI_SilverTrendSig намалював на графіку червону крапку.
 3. Крива Стохастика перебувала вище рівня 80, після чого перетнула його зверху вниз.
 4. Крива RSI перебувала вище рівня 70, після чого перетнула його зверху вниз.
 5. Крива індикатора Money Flow Index розташовується в зоні перекупленності.
 6. Крива індикатора Williams Percent Range також розташовується в зоні перекупленності.

fx-ghost

Угода створюється з фіксованим стопом, який дорівнює 30-40 піпсам. Закриття ордера рекомендується здійснити відразу ж після надходження зворотного сигналу від одного з індикаторів. Можна також здійснити часткове закриття ордера біля Півот рівня, а далі застосовувати трейлинг стоп.

Вже згадана нами стратегія FX Ghost є досить об`ємною методикою створення позицій. Вона включає в себе величезну кількість інструментів для оцінки поточної ситуації, що склалася на ринок. З одного боку велика кількість застосовуваних інструментів дозволяє більш точно виявляти місця для створення позицій, але з іншого боку вони перевантажують графік, що робить процес ведення торгів менш комфортним.

Згідно з твердженнями професійних трейдерів при грамотному підході стратегія Ghost дозволяє розраховувати на отримання досить значного доходу. Щоб отримати необхідні навички створення ордерів по цій торговельній методикою, вам необхідно протягом певного часу потренуватися на демо-рахунку. Щоб бути в курсі всіх найновіших стратегій, індикаторів, радників, підписуйтесь на мій блог.