Fx engine - індикаторна стратегія

fx-engine

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про одну торгову стратегію FX Engine. Дана торгова методика, як і будь-яка інша, час від часу може давати збої, головна її особливість полягає в тому, що вона не передбачає установку фіксованих Тейку.

Опис стратегії FX Engine

Творець стратегії FX Engine запевняє, що вона є універсальною і призначена для застосування на наступних парах: євро / долар, фунт / долар, долар / ієна, фунт / ієна.

В результаті тестування було доведено, що стратегія видає достовірні сигнали на всіх цих парах, головне, що потрібно брати до уваги - значення спреду. Якщо ваша компанія брокер забезпечує вигідні умови на крос-курсах, значить і їх можете використовувати для торгівлі за даною методикою створення позіцій.Стратегія FX Engine є індикаторної, вона передбачає використання п`яти інструментів. fx-engine

 1. Перший інструмент - Golden Tendency String. Даний інструмент відображається на графіку у вигляді кривої, яка може горіти трьома відтінками. Червоний відтінок говорить про наявність спадної тенденції, синій - висхідній і жовтий - флета. Цей інструмент є ковзної середньої з періодом 40.
 2. Другий інструмент називається Golden Finger. Даний інструмент малює на графіку кола помаранчевого і синього відтінку. В налаштуваннях цього інструменту трейдер може змінити тільки значення ризику, який в стандартних параметрах дорівнює 4.
 3. Третій індикатор Golden Super k. Даний інструмент здійснює згладжування цінового рівня. Він працює за таким же принципом, як і індикатор Хейка Аши. У разі якщо на ринку висхідний тренд, свічки горять синім, а якщо ведмежий - червоним.
 4. Четвертий індикатор називається Double MACD. Він розташовується в окремому вікні під графіком. Даний інструмент є вдосконаленою версією звичного всім MACD з настройками 5, 34 і 5.
 5. І п`ятий алгоритм, який складається з великої кількості інструментів, називається Golden Varitey. Цей алгоритм є комплексним, так як він працює на основі 8 алгоритмів, серед яких ADX, МАКД, RSI, ForceIndex, Momentum, DeMarker і ковзаючі середні.

Скачати вже готовий шаблон для даної стратегії ви можете за посиланням, розташованій нижче.

Правила стратегії FX Engine

Творець даної стратегії говорить про те, що вона дозволяє укладати як агресивні, так і консервативні операції. Останні полягають у відкритті ордерів з використанням додаткових індикаторів. Так, наприклад, довгі позиції рекомендується відкривати при дотриманні наступних умов:

 1. На екрані з`явився бар синього відтінку.
 2. Golden Finger відобразив на графіку коло синього кольору.
 3. Golden Tendency String горить синім кольором.
 4. Гістограма MACD розташовується в плюсовій зоні, що говорить про те, що швидка змінна середня знаходиться вище повільної, що зайвий раз підтверджує перемогу биків.
 5. Golden Varitey намалював синю стрілку вгору, зірку і квадрат, що також підтверджує перемогу биків.

fx-engine

Агресивний ордер на покупку створюється при дотриманні наступних умов:

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

 1. На графіку виник бар синього кольору.
 2. Golden Finger намалював на графіку коло синього кольору.
 3. Golden Varitey намалював синій квадрат.

fx-engine

Очевидно, що сигналів для відкриття агресивних ордерів буде набагато більше, але вони будуть менш надійними, ніж консервативні.

Умови для відкриття угод на продаж

Короткі консервативні позиції відкриваються при виконанні наступних умов:

 1. На екрані бар червоного кольору.
 2. Golden Finger намалював на графіку коло оранжевого кольору.
 3. Golden Tendency String горить червоним кольором.
 4. Гістограма MACD розташовується в мінусовій зоні.
 5. Golden Varitey намалював жовту стрілку вниз, зірку і квадрат, що є підтвердженням переваги на користь ведмедів.

Агресивний ордер на продаж відкривається при виконанні наступних умов:

 1. На графіку виник бар червоного кольору.
 2. Golden Finger намалював на графіку коло оранжевого кольору.
 3. Golden Varitey відобразив на екрані квадрат, що володіє жовтим відтінком.

Установка Тейку і стопів

Творець даної торгової методики рекомендує встановлювати стопи наступних розмірів:

 • На парі євро / долар 50 пунктів.
 • Фунт / долар 65 пунктів.
 • Долар / ієна 65 пунктів.
 • Фунт / ієна 80 пунктів.

Такий спосіб установки стопів не зовсім вдалий, так як волатильність пар постійно змінюється. Так що час від часу такі стопи можуть почати спрацьовувати. Для вирішення описаної вище проблеми можна застосовувати одну з перерахованих нижче методик:

 1. Коригувати значення Stop-Loss запропонованої автором стратегії в залежності від поточного рівня волатильності. Для перерахунку стопів можна застосовувати спеціалізовані інструменти.

Встановлювати Stop-Loss можна під гуртком Golden Finger або під ковзної середньої.