Ф'ючерс на індекс РТС отримає підтримку, поки ціни на нафту вище $ 101

Ф'ючерс на індекс РТС отримає підтримку на позитивному зовнішнім тлі: зростанні цін на барель нафти і індексів фондового ринку Азії, а також очікуваннях зміни грошово-кредитної політики ЦБ РФ
Світові ціни на нафту падають і досягли вже 102, 3 долара, але якщо порівнювати з вчорашніми мінімумами під 101 доларом за барель, то помітне зростання на 1%.
Біржі АТР відкрилися в плюсі ​​на очікуваннях відновлення після спаду. Шортісти відзначають фіксацію прибутку після падіння на попередній сесії.
Додаткову підтримку ринок отримає від двох важливих коментарів помічника Президента. По-перше - про те, що підстав для перегляду рейтингу РФ зараз немає. По-друге - про те, що Уряд РФ обговорює можливість збільшення дивідендів держкомпаній в 2014-2015 роках. Перехід на виплату дивідендів у розмірі 25 відсотків чистого прибутку за міжнародними стандартами фінансової звітності (МСФЗ) в 2014 році і подальше підвищення цієї норми у 2015 році збільшують очікувану прибутковість акцій.
Заява Президента про необхідність змін в грошово-кредитної політики РФ в умовах гнучкого курсу рубля може означати зниження національної валюти і підвищення ціни ф'ючерсу на індекс РТС.
У цьому світлі набувають особливий інтерес останні дослідження аналітиків, які пророкують Росії грецький сценарій.
При цьому курс акцій Газпрому на сьогодні буде під тиском заяв глави української держави про намір активізувати заміну газу вугіллям.
Акції Роснефти сьогодні можуть вирости після новини про те, що вона зацікавлена ​​в покупці Алроси. Додатковим фактором зростання для них стане СП з Венесуелою.