Прийдешнє зняття заборони на продаж 800 мільйонів акцій facebook може відправити паперу до нових мінімумів.

Стікаючи 14 листопада заборону на продаж сотень мільйонів акцій компанії Facebook Inc (NASDAQ: FB) може спровокувати сильне зниження котирувань найбільшої соціальної мережі, посиливши сформувався після зростання на хорошому звіті спадний тренд останніх двох тижнів.
Зняття заборони на продаж інвесторами і працівниками компанії більше 800 мільйонів акцій має серйозні шанси продовжити спадний тренд в бамугах FB, оскільки ще через місяць, 14 грудня, припинить діяти заборона на продаж ще одного пакета акцій розміром понад 150 мільйонів.
На цьому тлі знижувальний тиск на котирування бажаючих продати папери може весь наступний місяць перевищувати сили бажаючих купити папери Facebook, через що в наступні кілька тижнів акції можуть оновити абсолютні мінімуми.
Вірогідність подальшого зниження акцій підтверджується і тим фактом, що після сильного зростання на хорошому звіті 23 жовтня, акції Facebook вже протягом наступних трьох сесій відіграли вниз більше половини росту, а минулого тижня і зовсім досягли передзвітної рівнів.
На цьому тлі певну логіку придбає робота з акціями FB "від шорти" на цьому тижні в очікуванні сильного зниження акцій в наступний понеділок.


Вдалих торгів!