Свіжоспечені трейдери!

Зустрічайте переможців UTChallenge стартував 2 лютого! Заповітними володарями квитка UT Prop і місця в команді трейдерів United Traders стали відразу 6 осіб:

1) Evgeny Ko - UTChallenge CME ($ 1207 profit)

2) Den Pol і Sultan Zhumataev - UTChallenge NYSE ($ 513 і $ 500 profit соответсвенно)

3) Aleksandr Galashov Yaroslav Nikitin і Egor Misevich - UTChallenge FORTS!

Вітаємо всіх успішно пройшли відбір і бажаємо успіхів в торгівлі на капіталі компанії!!!

І звичайно не забуваємо про відгуки і побажання в коментарях!

"Самий правильний проект на пострадянському просторі. Саме так повинен починатися шлях у людини, яка хоче, щоб трейдинг став роботою, а не грою. Команді UNITED TRADERS спасибі за можливість спробувати стати частиною команди професіоналів. " - Дейнеко Сергій переможець UTChallenge forts.

"Здрастуйте, мене звуть Сергій Студенников. Мені 25 років. Живу в місті Самара. На ринку з 2011 року. Хочу подякувати UT за можливість участі в такому конкурсі, який дає можливість в майбутньому отримати хороші умови для торгівлі. Брав участь в UTC багато разів і постійно чогось не вистачало для того щоб пройти. саме в цей раз з найпершої тижні не добирав дні по + P/L, так що довелося попотіти щоб укластися в ліміт по днях. Головне контролювати свої емоції, щоб не відбувалося на ринку і у самого себе в голові. " - Сергій Студенников UTChallenge NYSE.