Свіжий номер! Як вибрати дешеві стаки - відбір акцій

Є така газета, яка називається Pennystocks Newsletter, докладніше про неї можна почитати на pennystock. com. Випускається вона з 1996 року онлайн, а перші рекомендації були ще з 80-х.

Так ось більше 70% їх рекомендацій принесли прибуток 50% і більше. Можна навіть подивитися історію рекомендацій там же на сайті.

Які акції вони вибирають і як? Читаємо нижче.

Це не ракетобудування або фізика, Але фактично, вибір акцій, в якійсь мірі навіть складніше, адже ракетобудування або фізика це точні науки, а трейдинг немає. Проте, ми розповімо вам деякі фактори відбору акцій, які використовуємо, а частина утаім (ми ж не можемо взяти і все ось так вам викласти щиро).

Недавнє зростання стака. Багаторазово, кожен день, ми переглядаємо акції на всіх біржах - NYSE, NASDAQ і AMEX, які дешевше 5. 00 $, і які продемонстрували найбільше зростання. Спостерігаємо за ними кілька днів і дивимося якщо у них потенціал. Також дуже важливо зрозуміти причину зростання, знайти каталізатори.

Фінансова звітність. Уявіть, що відбір акцій це начебто створення всесвіту. Біля витоків всесвіту, як вважають багато вчені, був Великий вибух, точно також у будь-якій компанії існує фінансова звітність, з неї і потрібно починати "творити". Чи є компанії активи? Достатню чи прибуток вона отримує щоб проіснувати рік або два? Чи багато у компанії кредитів, чи зможе вона покрити свої борги? Якщо всі статті балансу мають гарний вигляд і мають позитивну динаміку, то пів справи зроблено.

Рейтинги аналітиків. Не варто занадто сильно спиратися на цю інформацію, але все ж добре, коли аналітики бачать якісь перспективи у компанії.. або не бачать. І тим і іншим можна скористатися.

Наявність в грі великих інвесторів. Знову ж таки не настільки важливий фактор.. Якщо великі інвестори або хедж-фонди купують акції, значить буде щось цікаве.До того ж акули з Уолл-Стріт рідко помиляються.

Історія. Компанію має бути відносно легко зрозуміти - в кінці кінців, кому потрібен урок фізики?! Біотех або інновації? Дізнайтеся, чим конкретно вони займаються. Чи є у компанії патенти? Чи багато клієнтів? Наявність хороших новин завжди є плюсом. Наприклад, у технологічній компанії планується новий випуск продукту? Або біотехнологічна компанія наблизилася до 3 фазі випробувань або отримала схвалення FDA? Крім того, нам подобається, коли компанія існує більше 4-5 років, тому що це дає нам загальне уявлення про їхню діяльність. І само собою зрозуміло, ми шукаємо будь-які перешкоди, які, в деяких ситуаціях можуть нашкодити компанії або стати стримуючим фактором.

Цільові рівні. Крім всіх вищезгаданих дій, перед кожною акцією ми ставимо певні цінові рівні. Варто розуміти, що на ринку потрібно бути гнучким і іноді ситуація змушує змінювати намічені цілі. Останній вибір залишається завжди за вами.

На цьому все! На додаток хочеться відзначити, що це єдиний ресурс, який отримав схвалення і рекомендації від таких відомих журналів як Forbes та Barron's.

Оригінал статті тут