Торгові системи форекс - прямий шлях до успіху

torgovye-sistemy-foreks

Успішна торгівля на ринку Форекс практично неможлива без ретельного вивчення торгових систем. Практика показує, що більшість професійних трейдерів для отримання стабільного прибутку одночасно використовують кілька стратегій ведення торгів, так як це дає можливість не тільки збільшити прибуток, але і диверсифікувати її.

Торгові системи Форекс є стратегії відкриття угод і вибору підходящого моменту для входження в ринок. Всі існуючі на даний момент торгові системи володіють власними особливостями і перевагами, що дає можливість кожному трейдеру вибрати для себе оптимальну стратегію ведення торгів.

Торгові системи ринку Форекс для визначення відповідного моменту для входження на ринок можуть використовувати методики хвильового, індикаторного, графічного або свічкового аналізу. Точність одержуваної інформації безпосередньо залежить як від особливостей застосовуваної стратегії, так і від кваліфікації трейдера.

Відповідно до наявних особливостями торгові системи підрозділяються на десять основних типів.

перший вид

Перший вид торгових систем є затребуваними і популярним. Він включає в себе різноманітні трендові стратегії, які дають можливість отримувати досить високий прибуток. Подібні торговельні системи ґрунтуються на твердженні, що будь-яка тенденція на ринку (спадна або висхідна) володіє початком і кінцем.

Яскравим зразковому трендових торгових систем є стратегії, в основі яких лежить використання ковзних середніх. Саме поняття тренд в подібних стратегіях розглядається щодо певного відрізка часу, так як сильна тенденція на денному тайм-фреймі в місячній перспективі може виявитися всього лише корекцією.

Другий вид торгових систем

Другий вид торгових стратегії грунтується на теорії, яка говорить про те, що ціновий рівень змінюється в межах спеціального каналу, обмеженого зверху рівнем опору, а знизу рівнем підтримки. Подібні стратегії прийнято називати грідернимі або флетовій. Подібні канальні стратегії передбачають створення ордерів всередині цінового каналу.

luchshie-torgovye-sistemy-foreks

Третій вид торгових систем

Третій вид торгових систем Форекс більше підходить для досвідчених трейдерів. До цієї групи належать різноманітні контртрендовие стратегії, які ґрунтуються на визначенні точки повороту тренда. Грамотне виявлення місця повороту цінового рівня дає можливість отримувати досить високий прибуток. Використання подібних торгових систем пов`язано з величезною кількістю помилкових входів, що може стати причиною істотних просадок торгового депозиту. Яскравим прикладом контртрендових стратегій є торгові системи, які застосовують індикатор Алігатор, а також смуги Боллинджера.

четвертий вид

Четвертий вид торгових систем ґрунтується на використанні патернів. Подібні торговельні системи Форекс застосовують поєднання цінової моделі, а також її похідну за певний відрізок часу. Найпоширенішими паттернами, які використовують подібні стратегії є «голова і плечі», «складаний метр» і т.д.

п`ятий вид

П`ятий вид торгових систем ґрунтується на інтуїції трейдера. Для стратегій цього типу є характерним застосування хвильового аналізу, який ґрунтується на теорії «Еліота», яка стверджує, що ситуація на валютному ринку прямо залежить від особливостей поведінки трейдерів. Хвильовий цикл складається з імпульсу тренда в одному напрямку, а також його корекції в зворотному. Хвилі володіють власною структурою і підпорядковуються певній закономірності.

Шостий вид торгових систем

Є також торгові стратегії, які функціонують на основі пробою волатильності. Межі коридору визначаються в залежності від середньої волатильності валютної пари. Успішність такої торгівлі в безпосередньо залежить від грамотного аналізу волатильності. У разі розміщення коридору занадто близько до цінового рівня, різко збільшується кількість помилкових сигналів, а надмірно далеке розміщення призводить до скорочення кількості сигналів. Яскравими прикладами таких систем є стратегії, які застосовують канал Кельтнера, канал Дончіана і так далі. Завантажити торгові системи Форекс ви можете Намо сайті.

torgovye-sistemy-rynka-foreks

Сьомий вид торгових система

У наступну категорію входять стратегії, засновані на сесійному торгівлі. Дані стратегії мають на увазі ведення торгів в певний проміжок часу в залежності від певної торгової сесії. Вони передбачають використання певних валютних пар, які є найбільш волатильними в цей час. Яскравим прикладом цієї групи є стратегія Початок, яка має на увазі ведення торгів під час Лондонської торгової сесії.

Восьмий вид - прибуткові торгові системи Форекс

У цю категорію входять прибуткові торгові системи Форекс, створені на основі рівнів Фібоначчі. Цей вид стратегій має на увазі торгівлю на основі патернів і руху цінового рівня, а також хвильового аналізу. Головна суть полягає в корекції ціни від рівнів, заснованих на послідовності Фібоначчі.

Дев`ятий вид торгових систем

У цю категорію входять стратегії для короткострокової торгівлі. Дані системи відрізняються невеликими тейк-профітами і великими значеннями стоп-лосс. У цю категорію входять такі стратегії:

  • Метод Пуріа;
  • Стратегія Перемога;
  • Скальпинг на основі індикатора Parabolic SAR.

skachat-torgovye-sistemy-foreks

Десятий вид - кращі торгові системи Форекс

У цю категорію входять кращі торгові системи Форекс, які носять назву «комбіновані стратегії». Головна їхня особливість полягає в тому, що вони працюють на основі декількох стратегій, описаних раніше. Такі стратегії вважаються найнадійнішими і прибутковими, так як вони працюють на основі декількох інструментів, що дозволяє їм видавати більш достовірні сигнали.

Яскравим прикладом такої стратегії є «Зважений тейлор», яка відноситься до категорії кращих стратегій Форекс, вона передбачає використання відразу трьох індикаторів, а саме: RSI, MACD і WMA.

Вибір тієї чи іншої стратегії варто робити в залежності від досвіду трейдера, поточної ситуації на ринку і особистих переваг. При виборі підходящої торгової системи варто також враховувати і темперамент трейдера, тобто, вибір варто робити не в залежності від прибутковості стратегії, а в залежності від її зручності для вас. Можна також доповнити її різними індикаторами, які допоможуть відсіяти помилкові сигнали.

Кожен початківець трейдер повинен освоїти методику ведення торгів за допомогою основних торгових стратегій. Вивчення торгових систем виконують роль тренажерів для тренування самоконтролю і дисципліни, які вам будуть потрібні для того, щоб стати дійсно успішним трейдером.

Сподіваюся, ця стаття допоможе вам розібратися в особливостях основних видів торгових систем, що, в свою чергу, дозволить вам підібрати оптимальну для себе стратегію. У міру накопичення досвіду і знань ви навчитеся комбінувати відразу кілька стратегій, щоб більш ефективно використовувати їх переваги, що, в свою чергу, позитивно позначиться на рівні прибутку.