Торгова стратегія форекс «полювання за стопами»

torgovaja-strategija-foreks-ohota-za-stopami

Всім привіт! Тема сьогоднішньої статті «торгова стратегія Форекс Полювання за стопами». Перед тим як перейти до безпосереднього її опису, варто для початку зробити невеликий вступ.

Головна перевага ринку Форекс в порівнянні з іншими полягає в тому, що він надає трейдерам значне кредитне плече. Якщо при торгівлі акціями маржа становить 2: 1, опціонами 10: 1, Ф`ючер 20: 1, то на ринку Форекс 200: 1. Це означає, що володіючи всього 100 доларами США, ви зможете здійснювати оборот 20 000 доларів. Завдяки такій можливості у трейдерів з`являється можливість непогано заробити на такому обороті, але є у неї і свої мінуси.

Таке високе кредитне плече може швидко як збільшити початкову грошову суму, так і зрівняти її з нулем. З метою забезпечення додаткової безпеки свого депозиту трейдерам доводиться використовувати стопи, в той час як інші трейдери використовують стопи інших трейдерів в своїх цілях.

Що таке полювання за стопами на Форексі

Отже, що таке полювання за стопами? Будь-трейдер, навіть новачок, знає, що для того щоб вижити на ринку Форекс, необхідно використовувати стопи. В іншому випадку депозит може не витримати осідання. Витримати великі більшу просідання можуть тільки ті трейдери, які торгують на свої готівкові, іншим же спекулянтами перечекати збиткову угоду вельми проблематично.

Широке використання стопів призвело до того, що на них з`явилися мисливці. Сьогодні дуже часто більш досвідчені трейдери практикують примусове виведення дрібних гравців з ринку. Їх дії нагадують гру в покер, коли більш заможна гравець, піднімаючи ставки, вибиває всіх інших з ігрового процесу. На ринку Форекс стратегія «Полювання за стопами», як правило, використовується великими гравцями, серед яких інвестиційні фонди, великі спекулянти. Великі учасники ринку штучно рухають ціну в вигідному для них напрямку, щоб вибити стопи більш дрібних учасників ринку, таких як ми з вами. Такі дії вже давно практикуються і багато досвідчені трейдери змогли навіть до них пристосуватися.

Багато новачків на ринку Форекс встановлюють стопи на круглих значеннях, що закінчуються двома нулями. У той час як професійні трейдери прагнуть не робити цього, тому що при торканні цілих значень ціновий рівень може повести себе непередбачувано.

oxota-za-stopami

Особливість торгової стратегії Форекс Полювання за стопами

Торгова стратегія Форекс Полювання за стопами відрізняється простотою. Вона припаде до душі як досвідченим, так і початківцям трейдерам. Отже, відкриваємо будь-який графік валютної пари, визначаємо напрямок рух ціни і найближчу круглу вартість.

Біля найближчої круглої ціни стоїмо дві лінії на відстані 15 пипсов від неї. Отриманий ділянку назвемо «торговим майданчиком». Торгівля почнеться в тому випадку, коли ціна проникне в торговельну площадку.

Як ви могли помітити, торгова стратегія Форекс «Полювання за стопами» не вимагає від трейдера наявності досвіду і високої кваліфікації. Вся її суть полягає в тому, що коли ціна наблизиться до круглого значенням, спекулянти почнуть намагатися вибити стопи.

Отже, якщо ціна проб`є нижню лінію, необхідно відкрити угоду на покупку. Stop-Loss для даної позиції розміщується на дистанції 15 пипсов. Як тільки ціна дійде до цілого значення, рекомендується перенести ордер в безубиток. Після цього чекаємо моменту, коли ціновий рівень досягне верхньої межі торговельного майданчика. На верхній лінії можна встановити тейк-профіт. Як тільки ціна досягне тейк-профіт наша прибуток скласти 30 пунктів.

Полювання за стопами - секретна торгова стратегія Форекс, яка є вельми ризикованою. Для того щоб убезпечити свій торговий депозит, необхідно запам`ятати одне просте правило: угоди потрібно відкривати тільки у напрямку тренда.

Для правильного виявлення напрямки панівної тенденції можна застосовувати різноманітні інструменти. Я вам пропоную звернути увагу на просту ковзаючу середню з періодом 200 на H1. З її допомогою ви правильно зможете визначити напрямок тренда і забезпечите себе від ринкових шумів.

Стратегія «Полювання за стопами» на практиці

Пропоную вашій увазі конкретний приклад використання стратегії «Полювання за стопами».

torgovaya-strategiya-foreks-oxota-za-stopami

На малюнку, представленому вище, ви можете побачити валютну пару євро / долар. Зверніть увагу на те, що ціновий рівень знаходиться нижче ковзної середньої з періодом 200 - це говорить про стабільне низхідному тренді. Зверніть увагу на ділянку, де ціна наближається до позначки 1,2700. Використовуючи стратегію «Полювання за стопами», відкриваємо ордер на продаж на позначці 1,2715 зі стопом в розмірі 15 пунктів. В описаному прикладі тренд виявився досить сильним, завдяки чому нам вдалося перенести ордер спочатку в безубиток, а потім і заробити 30 пунктів.

Угоди на купівлю створюємо в повністю дзеркальною ситуації.

torgovaya-strategiya-foreks-oxota-za-stopami

Зверніть увагу на малюнок, представлений вище. Як ви могли помітити, на ньому спостерігається стабільно висхідний тренд. Ціна рухається до позначки 114.00. Будуємо дві лінії від цієї позначки на відстані 15 пипсов. Ціновий рівень перший раз пробиває нижню лінію і піднімається тільки на 15 пунктів. Переставляємо стоп в безубиток і чекаємо далі. Потім ціна почала знижуватися і вибила стоп на позначці 113,85. Потім ціна знову прямує вгору, відкриваємо ще 1 ордер на покупку, який, на щастя, закрився з прибутком. У підсумку ми теж заробляємо 30 пунктів.

Торгова стратегія Форекс «Полювання за стопами» являє собою прибуткову схему заробітку для любителів короткострокової торгівлі. Дана стратегія відрізняється простотою в освоєнні і використанні. Для її застосування трейдеру важливо навчитися правильно визначати напрямок тренда і реагувати на рух цінового рівня. Полюючи за стопами, ви не опинитеся в ролі жертви, а будете діяти разом з великими гравцями на ринку Форекс.

Сподіваюся, ця стаття допоможе вам у збільшенні вашого прибутку на ринку Форекс. Щоб бути в курсі всіх ефективних стратегій і інструментів, підписуйтесь на мою розсилку.