Торгівля на гепах форекс - стабільне джерело заробітку

gep-na-foreks

Гепами (GAP) прийнято називати сильні скачки цінового рівня. З англійської абревіатура GAP перекладається як різниця між ціною валюти при закритті торгів у п`ятницю і ціновим рівнем при відкритті торгів у понеділок.

При істотній різниці між перерахованими вище значеннями на ціновому графіку утворюється стрибок. Наочно ознайомитися з тим, як це виглядає, ви можете на представленому нижче малюнку.

torgovlja-na-gjepah-foreks

Як ви могли помітити ціновий рівень в п`ятницю ввечері зупинився на позначці 1,5467, а при відкритті торгів в понеділок він становив 1,5511. Таким чином ціна при відкритті ринку перевищила ціновий рівень закриття на сорок три пункти.

Саме цю різницю між ціновими рівнями і прийнято називати гепом. Слід пам`ятати, що ГЕП на Форекс утворюється далеко не завжди. Такі скачки можна спостерігати на кожній парі щомісяця або рідше.

ГЕП на Форекс. причини появи

ГЕП на Форекс виникає через те, що за час вихідних відбувається накопичення угод на придбання і реалізацію валюти. З цієї причини в момент відкриття ринку всі ці ордери починають спрацьовувати і утворюють описаний вище скачок цінового рівня.

Для того, щоб з`явився ГЕП на Форекс, потрібно суттєву перевагу створених раніше ордерів на придбання валюти над угодами на продаж або навпаки. Так як маркетмейкери бачать цю перевагу, то на графіку утворюється ГЕП.

Для наочності розглянемо описану вище ситуацію на більш конкретному прикладі.

gjep-foreks-strategija

При відкритті валютного ринку Форекс в понеділок ціна сильно перевищує п`ятничну. Протягом деякого часу ціновий рівень продовжував збільшуватися, після чого змінив напрям свого руху. Така поведінка ціни характерно для валютних пар, на яких з`явився ГЕП, так як ціновий рівень завжди намагається повернутися до значення на момент закриття в п`ятницю.

Таким чином, можна зробити висновок, що якщо ГЕП на Форекс був вгору, то ціна при його появі йтиме вниз. Це правило характерно і для зворотної ситуації. На розташованої нижче картинці ви можете побачити, що ГЕП був вниз, потім ціновий рівень почав збільшуватися.

gep-na-foreks

Описана вище ситуація складається тому що, коли під час відкриття ринку ціновий рівень вище або нижче, ніж при закритті, відбувається активація великої кількості відкладених угод, стопи яких знаходяться поруч з ціною закриття. У таких випадках маркетмейкери намагаються всіма силами вибити стопи цих ордерів і заробити.

Після того, як ціновий рівень перекриє утворився на момент відкриття стрибок, ринок може рухатися в будь-якому напрямку, в залежності від активності трейдерів.

Незважаючи на те, що ціновий рівень прагне компенсувати ГЕП, в деяких випадках цього не відбувається. Причиною того, що ціна продовжує рухатися в напрямку утворив гепа може послужити сильно висхідний або низхідні рух через вихід важливих новин або з якої-небудь іншої причини.

Читати - навчання форексу чайників

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Ведення торгів на гепах

Для того, щоб використовувати Гепи для отримання прибутку, слід пам`ятати, що далеко не всі з них мають гарну відпрацюванням. Успішні трейдери Форекс розробили цілий ряд закономірностей для входження в ринок при утворенні ГЕПів.

Найкраще підходять для торгівлі на гепах такі основні валютні пари як євро / долар, фунт / долар, євро / японська ієна, а також фунт / японська ієна. На цих парах Гепи закриваються з ймовірністю сімдесят відсотків.

Таким чином, якщо ви збираєтеся використовувати закриття ГЕПів для ведення торгів, то вам необхідно звернути увагу саме на описані вище валютні пари.

Торгівля на гепах Форекс дозволяє використовувати практично будь-який тайм-фрейм, але найкраще використовувати часовий відрізок М30. Торги необхідно вести один раз в тиждень в момент утворення гепа. Далі більш докладно зупинимося на порядку ведення торгів.

У момент відкриття ринку в понеділок треба вивчити графік на предмет освіти гепа. Якщо ви виявили ГЕП, то необхідно переконатися, що його розмір перевищує двадцять пунктів. Якщо з`явився слабкий стрибок - менше двадцяти пунктів, то для створення ордерів він не підходить.

При наявності гепа розміром понад двадцять пунктів необхідно дочекатися закриття першої японської свічки на тайм-фреймі М30. Це потрібно тому, що протягом перших тридцяти хвилин після утворення гепа ціновий рівень продовжує рух в напрямку стрибка цінового рівня.

Після того, як відбудеться закриття першої свічки, потрібно створювати угоду. Далі необхідно визначитися з місцем розташування Тейк-Профіт. Він повинен бути трохи вище рівня Low або high останньої п`ятничної свічки. На розміщеному нижче малюнку ви бачите, що стрибок стався вгору, тому точка Тейк-Профіт повинна розташовуватися трохи вище high останньої свічки, що закрилася в п`ятницю. Отже, ми бажаємо отримати прибуток в розмірі 45 пунктів.

gep-na-foreks

На наступному етапі необхідно визначитися з місцем розташування точки Стоп-Лосс. При її визначенні необхідно зберегти прибутковість створюваних угод, але при цьому не допустити закриття ордера через невеликого коливання цінового рівня. Оптимальним розміром Стоп Лосс є Тейк-Профіт помножений на 1,5.

Скориставшись описаної вище формулою, ми обчислюємо рівень Стоп-Лосс: 45 * 1,5 = 67,5. Результат необхідно округлити, і щоб уникнути невеликих коливань, додати до нього два пункти. Разом у нас виходить 70 пунктів.

gep-na-foreks

Як ви бачите на розташованому вище малюнку, ціновий рівень, рухаючись в напрямку стрибка, не дійшов до рівня Стоп-лосс, після чого угода закрилася з прибутком.

Зазвичай Гепи закриваються швидко, але бувають ситуації, коли для цього може знадобитися від кількох годин до доби. Тому якщо стрибок не закрили відразу, не панікуйте, так як така ситуація є нормою.

На жаль, ця ГЕП Форекс стратегія має деяким недоліками. Головним мінусом цього методу ведення торгів є те, що торгувати ви зможете тільки один раз в тиждень і то за умови, що розмір стрибка перевищує двадцять пунктів.