Шаблони форекс

Шаблоны МетаТрейдер Словосполучення "шаблони Форекс" досить універсальне поняття. Сюди входять і Ш. для сайту про Форекс, і Ш. для написання експертів, і, напевно, найпопулярніше визначення - шаблони Форекс для торгового терміналу МетаТрейдер 4. Останнім і приділить максимальну увагу.

Багато хто помічав, що при тривалому сидінні перед монітором в очікуванні руху ринку (особливо актуально для внутрішньоденних трейдерів), дуже втомлюються очі. Причина не тільки у відсутності відпочинку і напруженому висматріванія зручних точок входу, але і в самому графіку ціни, точніше, його колірному оформленні. Стандартні колірні схеми МТ (Yellow on Black, Green on Black і Black on White), звичайно, акуратні, але з плином часу можуть здаватися "сірими" і нудними.

Незважаючи на достаток квітів і повну настраиваемость графіка, важко поєднати красу і зручність графіка в аспекті квітів. Те, що подобається оку, часто незручно для аналізу торгової ситуації, в першу чергу через занадто яскравих (світлих) тонів. А то, що зручно в плані аналізу, "сіро" для ока і швидко приїдається. Який же вихід?

Вихід один - експериментувати, підбираючи палітру під свій смак. Знайшовши в мережі готовий шаблон Форекс, потрібно скомбінувати зручність і красу. Або ж самостійно перебрати кілька кольорів по кожному параметру. Нагадаємо, що вибір колірної схеми графіка здійснюється натисканням правої кнопки миші на графіку або F8 на клавіатурі (меню Властивості).

Пропонуємо вашій увазі готовий для використання шаблон Форекс - ми назвали його easy-eye ( "легкий очей"). Завантаживши файл, помістіть його в папку templates вашого торгового терміналу. Зелені бичачі з салатовой і червоні ведмежі свічки з помаранчевої окантовкою на чорному тлі не дозволяють їм зливатися між собою або з фоном. Разом з тим Ш. досить яскравий і радує око.

Звичайно ж, ви можете вручну трохи змінити будь-який з квітів під свій смак. Але навіть в такому вигляді цей простий Ш. дозволяє чітко бачити і аналізувати поточну ситуацію на ринку, не перевтомлюючи очі.

Зрозуміло, що в кінцевому рахунку ніякої Ш. не може забезпечити прибуткову торгівлю - тут все залежить в першу чергу від особистості трейдера, але, погодьтеся, дуже важливо як трейдер проводить час перед терміналом і що він бачить. Бажаємо зручних і приємних оку кольорових гам і, звичайно ж, профіту!

Пам'ятаємо, що прибутковість торгівлі дуже сильно залежить від обраного вами брокера!