Форекс стратегія trendlion для торгівлі на денному графіку

Trendlion стратегия Форекс Форекс стратегія Trendlion - простий метод торгівлі на денних графіках, реалізація якого займає не більше 30 хвилин в день. Основні дії припадають на нічний період - час закриття денної свічки. В основі стратегії лежить авторський індикатор і змінна середня з періодом 6.

параметри стратегії

Таймфрейм: D1.

Валютні пари: eur-usd, usd-chf, eur-jpy, gbp-jpy.

Тип стратегії: Середньострокова, але може виступати в якості внутрішньоденної (залежить від волатильності ринку). Трендовая. Ідеально підходить для трейдерів, які не мають часу на торгівлю і спостереження за угодами.

Очікуваний прибуток: При використанні класичних правил мані-менеджменту (2-5% ризику в сумарному обсязі одночасно відкритих угод по всіх валютних парах) можна розраховувати на щомісячний приріст капіталу в межах 10-20%.

Правила входу в ринок по Форекс стратегії Trendlion

Перед початком роботи необхідно завантажити індикатор Trendlion і встановити його в торговий термінал. Файл з шаблоном потрібно помістити в папку Templates. Після цих дій робочий графік валютної пари прийме наступний вигляд:

Форекс стратегії trendlion

Зелена лінія являє собою експонентну середню з періодом 6, побудовану стосовно MedianpriceHL / 2. Поведінка ціни біля неї виступає основним фактором, що відповідає за прийняття рішення про вхід в ринок.

Аналіз ринку слід проводити через 10-15 хвилин після закриття денної свічки. Входити в ринок слід тільки в двох випадках:

  • якщо «бичача» свічка (синього кольору) закрилася вище ковзної середньої;
  • якщо «ведмежа» свічка (червоного кольору) закрилася нижче ковзної середньої.

Числа, розташовані вище або нижче свічки, означають відстань в пунктах, на якому необхідно відкривати угоду щодо ціни закриття або відкриття дня при дотриманні головної умови для відкриття ордера - формування свічки певного кольору вище або нижче ковзної середньої з періодом 6.

Сигнал на покупку валютної пари

Умова для покупки валютної пари полягає в закритті денний свічки висхідній спрямованості вище ковзної середньої. Для входу в ринок необхідно встановити 2 відкладених ордера однакового обсягу вище ціни закриття денної свічки на кількість пунктів, яке показує індикатор Lion.

Розмір стоп-лосс - величина фіксована. Його необхідно встановити на відстані 30 пунктів від мінімуму сигнальної свічки, яку ви використовуєте як підставу для входу в ринок. Наявність тейк-профіту Форекс стратегія Trendlion не передбачає. Угоди закриваються вручну в залежності від ситуації на ринку.

На малюнку зображено приклади сигналів на покупку пари. Свічки, які закрилися вище середньої, знаходяться в зеленому квадраті. Фіолетовими лініями зазначено місце установки відкладених ордерів для кожного випадку.

Форекс стратегії trendlion

Сигнал на продаж валютної пари

Входити в продажу необхідно в тому випадку, якщо «ведмежа» свічка (червоного кольору) на денному графіку закрилася нижче ковзної середньої. Відкладений ордер встановлюється нижче ціни закриття сигнальної свічки на ту кількість пунктів, яке показує індикатор Lion (цифра, розташована вище або нижче свічки). Стоп-лосс потрібно розмістити на 20 пунктів вище максимуму свічки, яка виступає в якості бази для входу в продажу пари.

На малюнку нижче сигнальні свічки, формування яких є сигналом до відкриття короткої позиції, поміщені в зелений прямокутник. Фіолетовими лініями відзначені приблизні точки входу на підставі показників індикатора Lion. Завдяки Форекс стратегії Trendlionможно увійти в ринок на самому початку трендового руху. На малюнку зображений практично ідеальний варіант відпрацювання торгової системи. Стоп-лосс спрацював лише в останньому випадку (вхід №6), але заплановані збитки є такою ж невід'ємною частиною трейдингу, як і очікуваний прибуток.

Форекс стратегії trendlion

супровід ордерів

Після установки відкладених ордерів можна закрити торговельний термінал і не заглядати в нього до наступного дня. Оцінити ситуацію можна через 15 хвилин після закриття наступної денний свічки. Якщо протягом доби угоди так і не відкрилися, відкладені ордери потрібно видалити і чекати нового сигналу на покупку або продаж пари. В протилежному випадку дії залежать від розвитку ситуації.

Якщо відкладені ордери спрацювали, але в даний час угоди знаходяться в негативній зоні, потрібно почекати. Можливо, ринок розгорнеться, і ситуація зміниться на вашу користь. Якщо ордера знаходяться в позитивній зоні, зафіксуйте прибуток по одному з них, а стоп-лосс по другому переведіть в зону безубитка. Утримуйте цю позицію до того моменту, поки не буде сформована свічка протилежного кольору - синя, якщо ви стоїте в короткій позиції, і червона, якщо ви купували валютну пару.

Не варто відкривати ще одну позицію, якщо попередні угоди знаходяться в негативній зоні. Входити в ринок за новим сигналом можна тільки після закриття прибуткового ордера і перекладу другого в зону з нульовою прибутковістю.

Як працює стратегія?

Розглянемо роботу стратегії в цифрах на прикладі. Сигнальні свічки, за якими спрацювали відкладені ордери, на малюнку поміщені в зелений прямокутник і відзначені цифрами. Всього було здійснено 3 входу в ринок загальним обсягом з 6 ордерів. Найбільший прибуток принесли угоди, які утримувалися до появи протилежної за кольором свічки. Прибуток за цими ордерами для всіх трьох сигнальних свічок була зафіксована в одному місці в момент утворення «бичачої» свічки (синя лінія, тейк-профіт по другому ордеру) і склала 597 пунктів. Перша частина угод принесла сумарний дохід в розмірі 207 пунктів.

Форекс стратегії trendlion

Форекс стратегія Trendlion добре зарекомендувала себе на трендовом ринку. Під час сильного односпрямованого руху торгова система дозволяє увійти в ринок на самому початку тенденції і утримувати позиції до розвороту тренда. Вона проста у використанні і перспективна з фінансової точки зору, тому підходить як для трейдерів-новачків, так і для професіоналів валютного ринку. Пам'ятайте, що прибутковість торгівлі дуже сильно залежить від обраного вами брокера!