Форекс стратегія «три свічки» - дещо дуже просте

Форекс стратегія Три свічки Привіт, шановні відвідувачі tradelikeapro.ru! Сьогодні ми поговоримо про дуже простий, але ефективної торговельної системи. Називається вона «Три Свічки» і в її основі лежить однойменний патерн (можливо вам він знаком під іншою назвою). Ми доповнимо цей сетап всього лише одним індикатором і подивимося як застосовувати стратегію на практиці.

Характеристики стратегії «Три свічки»

Платформа: Metatrader 4

Валютні пари: Будь-які трендові

Таймфрейм: Будь-який

Час торгівлі: Європейська та Американська торгові сесії (для внутрішньоденного трейдингу)

Рекомендовані ДЦ: Alpari, RoboForex

Патерн «3-тя свічка»

Патерн 3-тя свічка

Серце стратегії - патерн «Третя свічка». Його ще іноді називають розворотним баром, може є і інші назви. Суть не в назві, а в самій особі.

Першою свічкою у нас буде та свічка Точка High або Low якої, є найвищою або найнижчою в порівнянні з тими, що оточують її свічками. Правий бар від першої свічки у нас буде другий свічкою. Вона є підтверджує і як тільки вона закрилася, ми можемо говорити про те, що патерн сформований. Ну а третя свічка - це наш прибуток.

Логічною основою Сетап служить короткострокова зміна настроїв на ринку, що дає нам можливість увійти в сторону імпульсу і взяти невеликий профіт.

Правила Входу

  • Входимо в ринок на початку третьої свічки, після закриття другої.
  • Якщо напрямок ліній стохастика (5,3,3) суперечить угоді - пропускаємо сигнал.
  • Якщо свічки 1 і 2 візуально маленькі, - не входимо.
  • Якщо друга свічка дуже великого розміру (виділяється на графіку), пропускаємо сигнал.

Стоп-Лосс і Тейк-Профіт

  • Стоп-Лосс виставляємо вище / нижче точки high / low першої свічки.
  • Тейк-профіт фіксований (залежить від тайм-фрейма і пари), на розсуд трейдера. Або виходимо після першої прибутковою свічки.

додатково

  • Якщо протягом 5 свічок після входу ціна майже не рухається, - виходимо з позиції.
  • Чи не торгуємо за 30 хвилин до і після виходу важливих новин (при трейдингу всередині дня). Як і де дивитися час виходу новин читайте в цій статті.

Рекомендований рівень ризику

Не бажано ризикувати в 1 угоді більш ніж 2-3% від депозиту. Розраховувати лот зручно за допомогою спеціального індикатора.

висновок

Як і торгова система Правитель, стратегія «Три Свічки» являє собою спрощену різновид торгівлі по Price Action. Однак я б все одно радив вам завантажити наш безкоштовний відеокурс по PA і вивчити хоча б сетапи. Це не забере багато часу, і значно поліпшить результати вашого трейдингу як по цій стратегії, так і в цілому.

Завантажити шаблон стратегії «Три Свічки»

download-blk-blue

Важливо! Нюанси установки в нові білди Metatrader 4