Стратегія форекс на хвилинному графіку

minutnyj-grafik-foreks

Скальпинг є одним з найбільш затребуваних способів торгівлі на Форексі. Сьогодні ми розглянемо хвилинний графік Форекс і спробуємо розповісти вам, як правильно здійснювати з його допомогою угоди.

Стратегія Форекс на хвилинному графіку проводиться на проміжку часу в одну хвилину. Це зобов`язує трейдера швидко приймати рішення і здійснювати операції, тому дана стратегія не зовсім підходить для новачків.

Найчастіше трейдерами використовується хвилинний часовий інтервал, а після цього по частоті застосування йдуть стратегії форекс для 5 хвилинного графіка, а потім вже і 15 хвилинний графік форекс.

Сама назва говорить про те, що хвилинні стратегії призначені для торгівлі на короткострокових таймфреймах. У разі якщо ви вирішили використовувати цю стратегію, то ви повинні бути готові до того, що вам доведеться приділяти ринку велика кількість часу. Для чого це потрібно? Поясню, це потрібно для того, щоб ретельно відстежувати рух тренда і не пропустити найбільш підходящий момент для швидкого укладання угоди.

Головна відмінна риса полягає в тому, що чим менше часовий інтервал, тим менше прибуток від укладання угоди. Але при цьому, значно збільшується кількість можливих угод. Наприклад, в хороший день за добу можна здійснити більше 50 угод.

Досвідчені фахівці рекомендують робити торги по даній стратегії після відкриття європейських ринків. Найкраще це робити з 12.00 до 19.00 за московським часом.

Для торгівлі необхідно вибрати активний ринок, так що не варто застосовувати її під час азіатської торгової сесії. Для початку необхідно визначити загальний напрямок тренда з початку доби. Після цього очікуємо швидкі зміни ціни, тобто відстані між локальними максимумами і мінімумами повинні бути дуже маленькими.

Читаємо - Forex навчання безкоштовно

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Різновиди стратегій на H1

Всі існуючі стратегії на H1 можна поділити на такі категорії:

  • Гра на час. Головна відмінна риса даної стратегії полягає в стрімкості фіксації прибутку, іншими словами, чим швидше буде здійснена операція, тим більше буде прибуток. Такі угоди, як правило, тривають менше однієї хвилини.
  • Торгівля проти руху ціни. Дана стратегія передбачає ретельне вивчення ринку з метою виявлення розворотів свічкових модулів. Даний спосіб торгівлі є дуже ризикованим, тому що ви стаєте проти потяга.
  • Торгівля у напрямку ціни. Тут при постійному зниженні ціни покупку здійснюють при русі ціни вгору, а при підвищенні - на відкат вниз.

Стратегія торгівлі на H1

strategija-foreks-na-minutnom-grafike

Сьогодні ми спробуємо більш детально вивчити найбільш надійну, на мою думку, стратегію.

На малюнку локальні мінімуми позначені непарними числами, а максимуми - парними. Перші п`ять точок ми відразу відкидаємо, так як сильно великий розкид між ними. Тепер давайте поглянемо на 6-у точку, як видно на малюнку, вона не далеко пішла від попередньої. Якщо в даний момент зосередити свою увагу, то неважко помітити, що точка 6 стала набагато нижче 4-ої. Такий стан справ свідчить про те, що скоро ринок повністю розгорнеться.

Після 6-ої точки червона лінія розгортається, а це значить, що угоди тепер будуть тільки на продаж. Після цього чекаємо того моменту, як утворюється локальний мінімум в точці 7. Тепер відміряє відстань від 7 до 6 точки і беремо від неї половину. Половинку цього відстань відміряє від 7 точки вгору і чекаємо того моменту, коли ціна підніметься до цього рівня, щоб відкрити продаж. Після цього ціна приймає розворот і збільшується до точки 8. Стоп Лосс необхідно встановити трохи вище точки 6 на пару пунктів. Після цього стежимо за ситуацією, в разі якщо з`явиться розворот тренда, то потрібно буде закрити операцію.

Точно також діємо і далі. Після 9 точки ціна починає зростати. Знаходимо половину між точками 8-9 і на цій відстані здійснюємо знову продаж, встановивши Стоп Лос трохи вище точки 8. Таким чином, як тільки тренд почне здійснювати розворот, ми будемо в збитку всього по одній угоді і зможемо зупинити торгівлю до того, як ціна змінить свій напрямок.

Дана стратегія дозволяє істотно обмежити кількість втрат. Освоїти її можна всього за кілька днів і після цього використовувати її для збільшення свого капіталу.