Стратегія форекс початківцям "2 індикатора"

Що потрібно новачкові на Форекс? Правильна, ефективна, тобто прибуткова стратегія Форекс початківцям. Вона повинна бути простою для розуміння, щоб суть викладалася в декількох реченнях, і в той же час прибутковою, приносити профіт. Працюють прості речі, в тому числі і на біржі Форекс.

У стратегії Форекс початківцям "2 індикатора" ми будемо використовувати 2 інструменти технічного аналізу, а саме Параболик САР і ADX.

Суть стратегії "2 індикатора"

Спочатку потрібно нанести на графік валютної пари 2 індикатора: Parabolic SAR з настройками (0,02 і 0,2) і ADX з періодом 50 (лінії + DI, -DI). Нагадаємо, що індикатор ADX позначений в торговому терміналі МТ4 як ADMI (Average Directional Movement Index).

Угода на продаж відкривається, коли лінія + DI розташована нижче -DI лінії, а від Параболіка САР маємо сигнал на продаж. Сигналом на продаж в останньому випадку слід вважати розрив точок Параболіка від низу до верху, тобто коли лінія з точок індикатора переривається і нова точка з'являється вище свічки, тоді як попередня була нижче цієї свічки (рис.1).

стратегія Форекс початківцям

рис.1

Доповнення до сказаного вище - якщо лінія + DI розташована вище -DI, то сигнали від Параболіка ігноруємо.

Купуємо, коли лінія + DI вище -DI, а Параболик говорить про покупку (розрив точок Параболіка САР зверху вниз).

Якщо лінія + DI нижче -DI, сигнали Параболіка ігноруємо.

Вихід з позиції виробляємо при повторному перетині ліній + DI і -DI.

Торгованих валютна пара - будь-яка.

Часовий інтервал - будь-який, але краще використовувати від М15 (менше ринкового шуму) до Н4.

До переваг стратегії "2 індикатора" можна віднести той факт, що добре відсіваються погані входи, а значить, висока ймовірність закриття угоди з прибутком. Також варто відзначити простоту стратегії.

Недолік один - як Parabolic SAR, так і ADX є індикаторами проходження. Ці індикатори добре доповнюють один одного, але ADX - "слабка ланка", оскільки під час торгівлі може швидко змінювати свої значення аж до протилежних. Як діяти в такій ситуації? Слід дочекатися закриття поточної свічки після появи сигналу від індикатора ADX. Це допоможе зменшити кількість хибних входів.

Приклад угоди зі стратегії "2 індикатора"

Валютна пара EUR / USD. Таймфрейм - Н1.

2 індикатора

рис.2

15.05.2014, 17.00. Параболик дає сигнал на покупку, оскільки маємо розрив його точок зверху вниз. Дивимося лінії ADX: + DI розташована вище - DI (вони тільки що перетнулися), тому сміливо купуємо.

Бачимо, що ціна зросла з 1,3671 до 1,3715. Цього достатньо, щоб закритися в плюс (профіт дорівнює 44 пунктам). Або можна встановити короткий трейлинг стоп, або чекати повторного перетину ліній + DI і - DI.

Пізніше видно хороший сигнал на продаж, далі знову на покупку. Інтервали між ними - приблизно добу, тому можна сміливо підключати інші активи для того, щоб отримувати більше сигналів в одиницю часу.

Сподіваємося, що стратегія Форекс початківцям "2 індикатора" виявиться вам корисною.

Профіту і пам'ятайте, що прибутковість торгівлі дуже сильно залежить від обраного вами брокера!