Форекс стратегія на максимумі і мінімумі попереднього дня

Дана стратегія форекс, як випливає з назви, заснована на максимумі і мінімумі попереднього дня. Вона настільки проста, що вимагає заглянути в термінал один-два рази на день. При цьому її цілком можуть використовувати і новачки на біржі. Крім того, вона здатна приносити хороші прибутки торгують по ній трейдерам.

Ринок : Forex;
Валютні пари : мультивалютна стратегія;
Торгова стратегія : внутріденна;
Таймфрейм : Daily;
Захисні ордера : StopLoss, TakeProfit, TrallingStop, безубиток.

Опис торгівлі по торгової стратегії

З 00. 00 годин спостерігаємо за поведінкою ціни на обраному графіку валютної пари на таймфрейме Daily. Як тільки ціна пробиває High або Low попередньої свічки (попереднього дня), входимо в ринок у напрямку руху ціни. Також можна заздалегідь виставити стоп-ордера на максимумі і мінімумі свічки: sell stop або buy stop. StopLoss ставиться на зворотний угоді кінець свічки вчорашнього дня.

Далі чинимо в залежності від ситуації на ринку:

1) якщо рух трендові, то переставляємо позицію в безубиток і чекаємо закриття наступного дня, якщо рух триває - просто пересуваємо стоп-лосс на рівень закриття свічки.

2) якщо ситуація на ринку не визначена - чи користуємося трейлинг-стопом для супроводу позиції або просто переставляємо ордер в безубиток і чекаємо закриття дня (на закритті дня можна також закрити ордер).

Єдиний недолік даної торгової форекс стратегії - великі свічки, іноді вони досягають 100-300 пунктів, відповідно і StopLoss також буде дорівнює 100-300 пунктам. Правда в цьому випадку завжди можна відкрити угоду меншим лотом, якщо це дозволяє ваш брокер або дилінгового центру.