Стратегії

У цьому розділі зібрані основні стратегії і торгові системи для роботи на ринку форекс. Детальний опис, інструкція для торгівлі, відео ілюстрації торгівлі.

Регулятор fca

FCA є організацією, яка здійснює контроль за діяльністю фінансового ринку Великої Британії. В обов`язки цієї організації входить наступне: Захист всіх учасників фінансового ринку. Захист фінансової системи об`єднаного королівства. Заохочення конкуренції на ринку. FCA володіє широкими повноваженнями, що дозволяє їй здійснювати ефективну регулювання діяльності ринку Великобританії.

Особливості торгівлі на початку європейської сесії

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні ми з вами поговоримо про початок європейської сесії, а саме про процес торгівлі в цей проміжок часу. Торгівля на початку європейської торгової сесії наділена своїми тонкощами, які повинен освоїти кожен трейдер, який бажає заробляти саме в цей проміжок часу. Напевно ви вже помічали, що в певний час на ринку з`являється активність, після чого зароджуються сильні тренди.

Беззбиткова форекс стратегія spring

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про беззбиткову Форекс стратегію під назвою Spring. Дана торгова методика працює за таким же принципом, як ведуть торги маркет-мейкери. При цьому, під терміном «маркет-мейкери» я маю на увазі не тих великих трейдерів, які керують ринком, а тих, хто заробляє на спреді, тобто тих, хто виставляє протилежні угоди.

Стратегія profitunity. особливості

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про стратегію Profitunity з книги Білла Вільямса «Торговий Хаос». Дана торгова методика призначається для торгівлі на денному графіку. Що стосується відповідних валютних пар, то вони можуть бути будь-якими. Творець цієї торгової методики народився в кінці 1928 року, а торгівлею він всерйоз зайнявся в 1959 році.

Стратегія «останній поцілунок»

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про стратегію з красивою назвою «Останній поцілунок». Творцем цієї торгової методики є професійний спекулянт Т. Уразаліев. Він власне і поділився даної торгової стратегією з тисячами трейдерів. Урзаліев розповів, що протягом перших шести років він не знав нічого про ринок Форекс, і втратив багато грошей.

Торгова стратегія снайпер. опис

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про стратегію Снайпер, яка на сьогоднішній день користується величезною популярністю серед трейдерів. Давайте розберемося, чим же викликана така висока популярність даної торгової методики. Опис стратегії Снайпер Отже, судячи з назви цієї методики відкриття ордерів, не важко здогадатися, що вона є трендової.

Стратегія усереднення форекс - ефективний спосіб мінімізації втрат

Стратегія усереднення Форекс користується величезною популярністю як серед початківців, так і серед професійних трейдерів. Її застосування дозволяє компенсувати або мінімізувати збитки в ситуаціях, коли ціновий рівень починає рухатися в протилежному порушеними ордерами напрямку. Стратегія усереднення на Форекс сприймається більшістю трейдерів не як метод отримання прибутку, а як досить ефективний спосіб скорочення втрат при веденні торгів.

Ефективна геп стратегія

Привіт, дорогі передплатники блогу, сьогодні ми розглянемо досить ефективну методику створення позицій, яка носить назву «Геп стратегія». Ключовою особливістю цієї торгової методики є те, що вона передбачає отримання доходу від торгівлі на геп розривах. Ми детально розглянемо особливості цієї торгової методики, а також розберемо основні сигнали для відкриття ордерів.

Стратегія breaking points

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про стратегію Breaking Points. Ця торгова методика, завдяки своїй простій прекрасно підходить початківцям трейдерам. Як ви могли помітити з назви стратегії Breaking Points, вона ґрунтується на застосуванні «пробивних точок». Ця торгова методика передбачається застосування двох тимчасових інтервалів D1 і М15.

Стратегія шелест зірок

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про стратегію з красивою назвою «Шелест зірок». Дана торгова методика призначається для використання на чотиригодинному графіку, вона існує вже досить давно, але як і раніше заслуговує на увагу трейдерів. Початкова версія даної стратегії вимагає від трейдерів певного досвіду, а ось модифікована версія, про яку я вам розповім сьогодні, підійде і для новачків.

Ефективна стратегія highest open lowest open

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про стратегію, яка називається «Highest open Lowest open». Опис даної стратегії я знайшла на просторах інтернету, мені вона сподобалася і я вирішила поділитися нею зі своїми читачами. Хочу відразу зазначити, що дана стратегія вимагає від трейдера терпіння і посидючості, якщо ви не можете похвалитися цими якостями, тоді ця стратегія не для вас.

Нова форекс стратегія «лондонський вибух»

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про нову Форекс стратегію під назвою «Лондонський вибух». Ви запитаєте чому нова, якщо ця торгова методика вже давно відома. Справа в тому, що сьогодні я вам розповім про модифіковану версію відомої всім стратегії «Лондонський вибух», яка згідно відгуками багатьох трейдерів є більш ефективною.

Безіндікаторная торгівля на форекс

Безіндікаторная торгівля являє собою стиль трединг на валютному ринку Форекс, який бажають освоїти майже всі трейдери. Новачки впевнені в тому, що досвідчені трейдери взагалі не використовують індикатори. У цьому твердженні є своя правда, так як багато індикаторів видають сигнали з запізненням, що робить їх застосування марним.

Прибуткова стратегія піпсовки

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про стратегію піпсовки, яка припаде до душі любителям скальпинга. Чим же приваблює трейдерів короткостроковий трейдинг? Справа в тому, що він дозволяє за короткий проміжок часу провести велику кількість угод. До того ж, скальпера не потрібно проводити фундаментальний аналіз, однак, доводиться ретельно стежити за графіком ціни.

Денна стратегія форекс «кіт Шредінгера»

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про стратегію «Кот Шредінгера». Дана торгова методика призначається для використання на парі фунт / долар на денному тайм-фреймі. Дана денна стратегія Форекс вимагає від трейдера мінімальних тимчасових витрат, для заробітку за допомогою даної стратегії трейдер повинен витрачати в день не більше 15 хвилин.

Грааль на форекс. стратегія Лінди Рашке

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні ми з вами поговоримо про Грааль на Форекс, а саме про стратегію, яка називається «Святий Грааль». Дана торгова методика передбачає застосування інструменту ADX, який призначається для виявлення сили тренда. Вперше дана стратегія була протестована Ліндою Рашке, саме вона першою і описала дану торговельну методику в своїй книзі.

Стратегія на пробій. основні правила

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про контртрендовую стратегію на пробій, яка передбачає використання деяких елементів трендових стратегій, патернів і індикаторів кореляції. Описувана стратегія на пробій передбачає використання тайм-фреймів від H4. Сьогодні ми будемо використовувати в якості прикладу пару євро / долар.

На форекс можливий скальпинг по склянці? розберемося!

На Форекс можливий скальпинг по склянці? Розберемося! Одним із способів успішної торгівлі на фінансовому ринку є скальпинг по склянці на Форекс. Саме поняття «скальпинг» (або «піпсовка», що по своїй суті рівнозначно одне іншому) має на увазі під собою зняття невеликого розміру одноразової прибутку (8-10 пипсов) множина раз з різними часовими інтервалами.

Безпрограшна стратегія форекс 2016

Будь-трейдер на ринку Форекс, незалежно від досвіду ведення торгів, знаходиться в постійному пошуку безпрограшних стратегій. Стратегія під назвою «Майстер Стар» - це найкраща безпрограшна стратегія Форекс, яку використовують самі успішні трейдери, саме про неї ми і поговоримо в цій статті. Раніше я вже описувала прості безпрограшні стратегії Форекс, знайти їх ви можете тут і тут.

Радник ilan rsi дозволяє отримувати дохід навіть з невеликим депозитом

Ilan RSI є ще один радник, що входить в сімейство «Ilan». Цей торговельний робот був розроблений на основі простого, але при цьому досить ефективного торгового алгоритму. Радник Ilan RSI в процесі ведення торгів використовує однойменний індикатор, який ні разу встиг довести свою надійність і ефективність, а також метод Мартингейла для збільшення одержуваного прибутку і компенсації виникаючих збитків.