Стратегії форекс: pip generator

Доброго времени суток, товариш трейдер. У сьогоднішньому форекс відео ми познайомимося зі стратегією Pip Generator, призначеної для торгівлі на таймфреймах H1 і H4 (хоча ентузіасти використовують її і на М15). Система легка, є в наявності стрілочки (настільки улюблені багатьма), проте брати сигнали ми будемо далеко не всі. Детальніше - див. Відео.

Правила стратегії Pip Generator

Беремо тільки сигнали, що з`явилися під час європейської сесії.

Правила для покупок:

Вхід: відкриваємо позицію при появі стрілочки вгору, якщо при цьому Master Probability більше або дорівнює 20. Для входу в позицію використовуємо 2 ордера.

Стоп-лосс: для стоп-наказу одного ордера використовуємо останній локальний мінімум, що виділяється на графіку. Ставимо стоп на 10-20 пунктів нижче цього мінімуму. Стоп-лосс другого ордера виставляємо рівним поточному значенню ATR.

Тейк-профіт: тейк профіт першого ордера виставляємо на рівні найближчого локального максимуму, тейк другого ордера дорівнює значенню ATR, в момент відкриття позиції, помноженому на 1,5 або 2.

Вихід з позиції: закриваємо позиції, не чекаючи поки спрацює тейк-профіт або стоп-лосс в разі 1) З`явилася стрілочка вниз; 2) Значення Master probability одно або менше нуля.

Правила для продажів:

Вхід: входимо в продажу 2-мя ордерами, якщо є стрілочка вниз + значення Master Probability одно або менше -20.

Стоп-лосс: стоп першого ордера ставимо трохи вище (на 10-20 пунктів) останнього локального максимуму, стоп-наказ другого ордера виставляємо рівним поточному значенню ATR.

Тейк-профіт: тейк першого ордера ставимо на рівень останнього істотного локального мінімуму, а тейк-профіт іншого ордера дорівнює значенню ATR при відкритті позиції, помноженому на 1,5 або 2 (залежно від волатильності на ринку).

Вихід з позиції: закриваємо позиції, не чекаючи поки спрацює тейк-профіт або стоп-лосс в разі 1) З`явилася стрілочка вгору; 2) Значення Master probability одно або більше нуля.

Більш докладно правила і приклади угод розібрані в відео.

Завантажити файли стратегії Pip Generator

завантажити

Важливо! Нюанси установки в нові білди Metatrader 4

Обговорення на форумі