Стратегії форекс для тижневого графіка. особливості

nedelnyj-grafik-foreks

Тижневий графік Форекс може приносити непоганий дохід, головне - правильно підібрати тактику ведення торгів. Стратегії Форекс для тижневого графіка є прекрасною альтернативою скальпинга. Подібні стратегії підходять як для професійних, так і для початківців трейдерів, вони дозволяють отримувати гарний прибуток при прийнятних ризиків.

Сьогодні на ринку спостерігається висока волатильність в рамках торгової сесії. Саме з цієї причини спекулянтам, які звикли здійснювати торгівлю за допомогою довгострокових лотів, доводиться переходити на більш короткі таймфрейме. Але так як вони не звикли використовувати скальпинг, вони не бажають використовувати хвилинні інтервали.

Якщо зовсім недавно значна зміна ціни відбувалося протягом місяця, то сьогодні для цього достатньо лише кількох днів. Саме з цієї причини основою для проведення аналізу котирувань закриття є тижневий графік Форекс. Такий таймфрейм в змозі показати довгострокові тенденції, що справляють суттєвий вплив на валютний ринок.

За допомогою тижневих стратегій Форекс можна створити досить ефективні торгові тактики. Серед переваг використання тижневих стратегій Форекс слід відзначити високий рівень прибутковості.

Відмінні властивості тижневих стратегій Форекс

Відмінною особливістю тижневих свічок є те, що вони містять в собі велику кількість даних. Для того щоб грамотно проаналізувати тижневий графік, слід попередньо розкласти його на 5 денних. Цей метод дозволяє з високою точністю оцінити поточні тенденції на ринку. У більшості випадків реальна і класична свічка схожі один на одного, але реальну поведінку ціни протягом тижня може відрізнятися від запланованої.

strategija-foreks-dlja-nedelnyh-grafikov

Звернувши увагу на ліву частину малюнка, ви можете побачити графік розрахункової тижні. Свічка є повністю сформованою після закриття п`ятої за рахунком денний свічки. У правій стороні малюнка знаходиться графік, що відображає дійсну ситуацію, яка склалася за тиждень на ринку. Подивившись на цей графік, ви можете побачити, що верхній хвіст свічки сформувався тільки в останній день торгів.

Тактика тижневої стратегії Форекс

Торгівля на тижневому графіку Форекс передбачає використання такої тактики:

  1. Якщо на ринку протягом тижня був висхідний тренд, то в понеділок, швидше за все, відбудеться розворот, і з`явиться ведмежий тренд. У подібних ситуаціях необхідно укладати ордера в напрямку проти руху ціни (якщо тренд спадний, то необхідно відкривати угоду на продаж). Фахівці рекомендують оперувати невеликими грошовими сумами, щоб виключити серйозні збитки.
  2. Якщо розвиток тренду відбувається за класичним сценарієм, то у вівторок слід закрити ордера на продаж і відкрити угоди на покупку.
  3. У середу існує ймовірність того, що тренд розгорнеться. З цієї причини в цей день необхідно закрити ордера «Buy». У разі, якщо напрямок ціни не змінилося, то можна відкрити ще кілька ордерів на покупку.
  4. Якщо в середу ринок не розвернувся, то необхідно уважно спостерігати за поведінкою ринку в четвер. У цей день не варто відкривати нових ордерів.
  5. Якщо за результатами чотирьох денних торгів, на тижневої свічці починається утворення хвоста вгорі, то в п`ятницю слід закрити всі наявні ордери в момент відкату.

Наочний приклад використання тижневої стратегії Форекс

У ролі торгового індикатора необхідно застосовувати кроси валютних пар фунт / ієна, євро / ієна і австралійський долар / ієна на графіку H4 і W1.

При використанні тижневої стратегії необхідно виконувати закриття і відкриття позиції два рази в тиждень. Ми вирішили використовувати ненових кроси, так як практика показує, що ці валютні пари добре дотримуються тижневих трендів. При створенні угоди необхідно виставити Sell-Stop і Buy-Stop на двадцять пунктів більше максимуму і на двадцять пунктів нижче мінімуму свічки.

Тейк-профіт слід встановити на рівні потрійного значення стоп-лосс. Перехід на беззбиткову торгівлю можна здійснити тільки після того, як у вас з`явиться прибуток, що перевищує розмір стопа.

Для зниження обсягу можливих збитків, необхідно одночасно відкрити дві угоди Buy і Sell, а також закрити їх одночасно в кінці тижня.

Читаємо - Форекс навчання онлайн безкоштовно

Торгівля за допомогою стратегії тижневого тренда

Ця стратегія відрізняється від попередньої, так як передбачає створення всього одного ордера на тиждень. Вона заснована на припущенні про те, що тренд протягом усього тижня буде зберігатися. Для торгівлі необхідно використовувати лише один індикатор - EMA (12) з інтервалом D1.

Для створення ордера на покупку, необхідно щоб був виконаний цілий ряд умов:

  1. Свічка минулого тижня повинна закритися вище лінії експоненційної середньої з періодом 12.
  2. Необхідно дочекатися моменту пробою максимального рівня, який був досягнутий в минулому тижневому відрізку і після того, як закриється свічка H4, створити ордер «Buy» на п`ять пунктів вище його рівня.

Потім слід встановити стоп-лосс в районі найближчого мінімуму. Для того щоб розрахувати тейк-профіт, слід проаналізувати рух ціни на минулому тижні. Для того щоб грамотно розрахувати тейк-профіт, ви повинні володіти певним досвідом. Ордер можна перевести в беззбиткове стан тільки тоді, коли ціна пройде половину відстані до рівня тейк-профіт.

nedelnyj-grafik-foreks

Для створення ордера на продаж ситуація на ринку повинна бути зворотною тій, яка була описана вище. Якщо ви бажаєте збільшити обсяг прибутку, і рух ринку є сприятливим, то ви можете відкрити додаткові ордера.

Таким чином, можна сміливо стверджувати, що незважаючи на те, що тижневі стратегії Форекс є досить простими, вони в змозі приносити істотний прибуток. Для їх використання краще всього використовувати ті валютні пари, які мають гарну трендової стійкістю. Єдиним мінусом подібних стратегій є те, що для їх використання необхідно володіти великим депозитом.