Індикатори

Огляди та опис основних форекс індикаторів, які трейдери використовують в своїй роботі і торгівлі

Індикатор trend focus - модифікація ковзають середніх

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про індикатор Trend Focus, призначений для визначення тренда на ринку. Напевно ви вже знаєте, що тренд на ринку грає величезну роль. Непоганими помічниками у визначенні тренда є ковзаючі середні, які, на жаль, часто запізнюються, що призводить до пізнього входу в ринок.

Індикатор trend striker extreme оперативно визначить тренд

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про індикатор Trend striker extreme. Всі існуючі на сьогоднішній день індикатори працюють на підставі певних алгоритмів, вони полегшують процес здійснення аналізу та торгівлі. Деякі трейдери вважають індикатори марними в торгівлі, інші, навпаки, не можуть собі уявити трейдинг без їх застосування.

Індикатор triggerlines - високоточний інструмент для визначення тренда

Triggerlines є трендовий індикатор, який спеціально розроблений для проведення технічного аналізу. За допомогою даного інструменту можна з максимальним рівнем точності виявити напрямок панівної на ринку тенденції. Індикатор Triggerlines складається з пари ковзає середніх (з різною швидкістю реакції), що володіють однаковими періодами, але різним зсувом на ціновому графіку.

Індикатор williams persent range виявить зони перекупленності і перепроданості

Індикатор Williams Persent Range був створений відомим на весь світ трейдером Ларрі Вільямсом. Він відноситься до категорії осциляторів, вітчизняні трейдери часто називають його «відсотковим індикатором». Опис індикатора Williams Persent Range Індикатор Williams Persent Range відображає зони перекупленності і перепроданості і є більш вдосконаленою версією відомого всім осцилятора Стохастік.

Індикатор wprsi signal - стрілочний алгоритм без перемальовування

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про індикатор Wprsi Signal. На сьогоднішній день існує маса різних інструментів для виконання оцінки поточного стану ринку. Раніше, в ті часи, коли ще не було індикаторів, трейдерам доводилося вручну розкреслюють графік, щоб знайти підходящі місця для відкриття ордерів.

Індикатори фільтри. основні види

Всім привіт, сьогодні я вирішила поговорити про індикатори фільтри, але перед тим як перейти до їх безпосереднього опису, вважаю за необхідне зробити невеликий вступ. Напевно ви вже знаєте, що повністю безпрограшних торгових стратегій не буває, рано чи пізно можуть виникнути збитки. Якщо відкривати угоди за всіма сигналами тільки однієї стратегії, то ваша загальна прибуток дещо скоротиться.

Індикатори хвиль Вульфа. особливості

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про індикатори хвиль Вульфа. Творцем даного алгоритму є відомий на весь світ трейдер Білл Вульф. Спочатку даний алгоритм розроблявся для ринку ф`ючерсів, але він виявився настільки ефективним, що його стали використовувати і на інших валютних ринках.

Інфопанелі price action спростить роботу трейдера

Раніше я вже розповідала в своїх попередніх статтях про те, що в наш час широко розвивається автоматична торгівля. Автоматизація позбавляє від необхідності гадати в процесі торгівлі. Коли угоди створюються строго відповідно до певної програмою, трейдер позбавляється від необхідності шукати сетапи там, де їх немає.

Індикатор ipanel - універсальний інструмент для комплексного аналізу

Індикатор iPanel є багатофункціональним інструмент для здійснення точного аналізу ситуації, що склалася на валютному ринку. Цей індикатор має функції найнадійніших інструментів для аналізу ринку. Індикатор iPanel, завдяки своїй універсальності і простоті використання, користується величезною популярністю серед трейдерів практично з усього світу.

Канал Кельтнера - ефективний трендовий індикатор форекс

Канал Кельтнера є дуже затребуваний трендовий індикатор Форекс. Цей індикатор був названий на честь свого творця Чарльза Кельтнера. Принцип роботи цих каналів схожий з «конвертами» ковзають середніх і лініями Біллінджера. Читаємо - форекс навчання відгуки Як виглядає канал Кельтнера Канал Кельтнера індикатор являє собою 3 лінії, розташовані поблизу від цінового рівня.

Індикатор laser reversal підкаже місце для відкриття ордера

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про індикатор Laser Reversal. Даний інструмент є ще однією розробкою від творців індикатора Trend Focus, тільки в цій версії алгоритм націлений не так на виявлення тенденції, а на пошук розворотів точок. Рекомендації щодо застосування індикатора Laser Reversal Індикатор Laser Reversal підходить для використання на будь-якій валютній парі, але найвищі результати він показує на наступних парах: євро / долар, австралійський долар / дол

Індикатор macd - один з найбільш універсальних інструментів

Індикатор MACD представляє собою досить ефективний інструмент, на основі якого створена велика кількість радників і торгових стратегій. Якщо цей інструмент буде вам до душі, то ви зможете скачати радник MACD і використовувати його для торгівлі на ринку. Індикатор MACD є трендовим, але деякі трейдери використовують його в якості осцилятора.

Індикатор macd rsi - зручний інструмент для торгівлі

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про індикатор MACD RSI. Як ви могли здогадатися з назви, даний інструмент працює на основі двох індикаторів: MACD і RSI. Індикатор MACD RSI є інструментом RSI, накладений на МАКД. Обидва інструменти виводяться окремо непогані результати, а разом вони працюють ще краще.

Індикатор macd mtf робить торгівлю значно комфортніше

Здрастуйте дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про індикатор MACD MTF, який відрізняється високою якістю видаваних сигналів. Цей інструмент був створений на основі осцилятора MACD, який інтегрований в торговельну платформу Метатрейдер 4. MACD включає в себе дві ковзаючі середні, які мають періодами 12 і 26.

Market depth - ефективний індикатор для успішної торгівлі

Market Depth є спеціальним інструментом, який істотно розширює можливості терміналу MetaTrader 4. Цей індикатор надає можливість спостерігати не тільки за поточним станом ціни, але і за глибиною ринку попиту, а також пропозиції. Інструмент виглядає у вигляді цінової сходи, яка надає трейдерам певну кількість переваг, що дозволяють з максимально високою точністю визначати напрямок ціни і здійснювати прибуткові операції.

Індикатор market profile для mt4 допоможе визначити профіль ринку

Індикатор Market Profile для MT4 користується великим попитом серед трейдерів. Будь-тик на ринку виникає в результаті дій тих чи інших учасників ринку. Торговий обсяг різко збільшується в разі виходу на ринок великих гравців, які і визначають напрям тренда. Для того щоб заробляти на ринку Форекс, необхідно слідувати за великими учасниками ринку.

Індикатор minicharts полегшує аналіз ринку

Для того щоб торги на валютному ринку Форекс були максимально успішними, необхідно час від часу здійснювати перевірку змін цінового рівня не тільки на використовуваному тайм-фреймі, а й на інших. Це необхідно тому, що сигнали з старших тайм-фреймів є більш важливими ніж ті, які надходять з молодших.

Моніторинг старших тайм-фреймів з індикатором mcandle

Багато стратегії Форекс передбачають проведення аналізу старших тайм-фреймів під час ведення торгів. Подібний підхід дозволяє зробити торгівлю більш прибутковою і спокійною. На жаль, стандартні можливості торгової платформи Метатрейдер 4 не дозволяють одночасно стежити за становищем на різних тайм-фреймах, але в цьому випадку на допомогу трейдерам приходить індикатор Mcandle.

Індикатор murrey math відобразить важливі рівні

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про індикатор Murrey Math. На сьогоднішній день створено величезну кількість торгових методик, заснованих на закономірностях руху ціни. Одні спекулянти воліють в ході торгівлі використовувати бари, а інші - японські свічки. Розрахунки здійснюють спеціальні алгоритми, які допомагають виявити на ринку тренд, а також найбільш вдалі моменти для створення позицій.

Індикатор news calendar сповістить вас про вихід новин

Індикатор News Calendar - відмінний помічник для трейдерів, які вважають за краще вести торги на новинах. Ви можете завантажити даний індикатор в вашу торговельну платформу і внести його в ваш шаблон для графіків, після чого він буде запускатися автоматично. Напевно ви вже знаєте, що в момент появи важливої новини, ціновий рівень здійснює різкий стрибок.