Індикатори

Огляди та опис основних форекс індикаторів, які трейдери використовують в своїй роботі і торгівлі

Правила використання індикатора кути ганна

Вільям Делберт Ганн є відомим на весь світ трейдером, який зробив величезний внесок у розвиток технічного аналізу. Для досягнення мети йому довелося вдатися до різних областей науки. Після тривалого аналізу йому вдалося виявити зв`язок між вартістю і часом. Ганн був упевнений в тому, що ринок є великою областю для проведення аналізу, але для прибуткового ведення торгів зовсім не обов`язково використовувати складні інструменти, вистачає застосування основних елементів.

Як встановити індикатор на платформу МТ4. докладний план дій

Індикатори Форекс є досить ефективними інструментами, які надають можливість здійснювати прогноз зміни курсу валют. Застосування індикаторів Форекс дозволяє трейдерам вибрати оптимальний момент для відкриття і закриття ордера. У платформу Метатрейдер4 вбудовано величезна кількість безкоштовних інструментів, які можна розділити на п`ять основних груп: Трендові індикатори, які застосовуються для визначення панівних на ринку трендів.

Секрети торгівлі золотом

Багато починаючі трейдери, які ще не встигли розібратися в Форексі, вважають, що даний ринок дозволяє торгувати тільки валютами. Але подібна думка є помилковим. На ринку Форекс можна здійснювати торгівлю не тільки валютами, а й золотом. Золото є довгожителем, який користується великим попитом вже протягом декількох століть.

Кращі індикатори обсягів для Метатрейдер 4

На фондових біржах термін «обсяги» являє собою загальне число придбаних, реалізованих контрактів і акцій протягом одного дня. Таким чином, обсяг є денним оборотом на біржі. Форекс має цілу низку корінних відмінностей від фондових ринків. Головною відмінністю є те, що практично неможливо точно визначити кількість проданої і купленої валюти протягом дня.

Як встановити pattern graphix

Під час новорічних свят відома по всьому світу компанія під назвою ІнстаФорекс заявила про випуск нового індикатора -Pattern Graphix. Цей додаток підходить для застосування в Метатрейдер 4, воно дає можливість спекулянтам абсолютно безкоштовно отримувати дані про появу необхідних вам для торгівлі фігур на графіці ціни.

Envelopes індикатор відмінно підходить для середньостроковій торгівлі

Envelopes індикатор зовні нагадує лінії Боллинджера, але володіє деякими відмінностями. Дуже часто трейдери називають його індикатором «Конверт». В основі індикатора лежить теорія про те, що ціновий рівень після коливань повинен повернутися в певний діапазон. Як відомо, ціновий рівень більшу частину часу перебуває в спокійному стані.

Scalper dream. особливості застосування

Scalper Dream - це ефективний інструмент для ведення короткостроковій торгівлі. Дослівно це словосполучення перекладається з англійської як «мрія скальпера». Таке яскраве назва може викликати певну недовіру, але хочу відразу пояснити, що його придумали не виробники, а самі трейдери, які вже встигли з його допомогою непогано заробити.

Awesome oscillator. опис

Awesome Oscillator - це осцилятор, який виглядає як гістограма, побудована на основі перетині двох ковзних середніх. Його творцем є Білл Вільямс, який прославився на весь світ як успішний трейдер. Як стверджує сам його творець, індикатор може принести вам прибуток в розмірі семизначного числа всього за пару років.

Що таке індикатор сукупної позиції

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про індикатор сукупної позиції AMarkets. Даний інструмент відображає загальний обсяг угод всіх трейдерів брокера AMarkets за обраним активу. Індикатор сукупної позиції AMarkets може показувати вже відкриті ордера і відкладені. Опис індикатора сукупної позиції Знайти цей інструмент ви можете на офіційному порталі брокера, перейшовши в директорію: «Лабораторія / Психологія ринку / Індикатор сукупної позиції».

Опис індикатора dashboard

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про індикатор DashBoard, який призначається для заробітку на тренді, а як ми знаємо, такий спосіб торгівлі є найприбутковішим. Рекомендації щодо застосування індикатора DashBoard Індикатор DashBoard підходить для використання на будь-якій валютній парі, але найкраще використовувати пари з категорії «Majors», так як вони є найбільш волатильними.

Індикатор vortex. опис

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про індикатор Vortex. Даний інструмент відноситься до категорії осциляторів, його часто використовують для торгівлі на бінарних опціонах. Індикатор Vortex тільки набирає популярність серед трейдерів, тому він ще не впроваджений в торгові платформи.

Індикатор laser reversal підкаже місце для відкриття ордера

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про індикатор Laser Reversal. Даний інструмент є ще однією розробкою від творців індикатора Trend Focus, тільки в цій версії алгоритм націлений не так на виявлення тенденції, а на пошук розворотів точок. Рекомендації щодо застосування індикатора Laser Reversal Індикатор Laser Reversal підходить для використання на будь-якій валютній парі, але найвищі результати він показує на наступних парах: євро / долар, австралійський долар / дол

Що таке індикатор свінг

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про торговельну методику, засновану на свінгова торгівлі із застосуванням індикатора свінг NR7. Будь-яке ринкове рух включає в себе дві фази. Під час першої фази спостерігається трендові рух, в результаті якого відбувається сильне зниження / збільшення цінового рівня.

Індикатор pulse - універсальний інструмент для аналізу ринку

Індикатор Pulse є спеціалізованим інформаційним інструментом, який дає можливість оперативно виявляти зміни валютних котирувань, а також отримувати відомості про зміни на ринку. Індикатор Pulse оптимально підходить як для початківців, так і для професійних трейдерів, він дає можливість грамотно оцінювати ситуацію на валютному ринку, що, в свою чергу, дозволяє створювати прибуткові угоди на придбання і реалізацію валюти.

Індикатор ozymandias полегшить торгівлю початківцям трейдерам

Індикатор Ozymandias є спеціалізований інструмент, що дозволяє якісно відфільтрувати ринкові шуми. Даний інструмент оптимально підходить для недосвідчених трейдерів, яких сильно відволікають ринкові шуми, заважаючи прийняти правильне рішення про відкриття угоди. Індикатор Ozymandias в автоматичному режимі стежить за трендом, що панує на ринку, ефективно відсікає ринковий шум і різкі коливання.

Індикатор triggerlines - високоточний інструмент для визначення тренда

Triggerlines є трендовий індикатор, який спеціально розроблений для проведення технічного аналізу. За допомогою даного інструменту можна з максимальним рівнем точності виявити напрямок панівної на ринку тенденції. Індикатор Triggerlines складається з пари ковзає середніх (з різною швидкістю реакції), що володіють однаковими періодами, але різним зсувом на ціновому графіку.

Індикатор minicharts полегшує аналіз ринку

Для того щоб торги на валютному ринку Форекс були максимально успішними, необхідно час від часу здійснювати перевірку змін цінового рівня не тільки на використовуваному тайм-фреймі, а й на інших. Це необхідно тому, що сигнали з старших тайм-фреймів є більш важливими ніж ті, які надходять з молодших.

Індикатор vsa для mt4 допоможе визначити дії маркет-мейкерів

Привіт, шановні гості блогу, сьогодні я вирішила вам розповісти про індикатор VSA для MT4, який користується в наш час великою популярністю. Перед тим як перейти до його безпосереднього опису, вважаю за необхідне зробити невеликий вступ. Абревіатура VSA розшифровується як Volume Spread Analysis, що означає аналіз торгових обсягів і форм свічок.

Індикатор rubicon забезпечить високий прибуток від торгів по тренду

Індикатор Rubicon одночасно є інструментом для проведення аналізу ринку, а також ефективної торгової стратегією. На сьогоднішній день існує досить мало подібних універсальних інструментів, з цієї причини індикатор Rubicon заслуговує пильної уваги з боку як професійних, так і початківців трейдерів.

Accumulation distribution - індикатор накопичення і розподілу

Всім привіт! Сьогодні я вирішила вам розповісти про індикатор Accumulation Distribution, який впроваджений в торговельну платформу Метатрейдер 4. Даний інструмент часто називається індикатором накопичення і розподілу. Побачити його у дії ви можете за допомогою картинки, розміщеної нижче. Принцип роботи індикатора Accumulation Distribution Індикатор Accumulation Distribution працює на основі даних про зміну обсягу і ціни.