Індикатори

Огляди та опис основних форекс індикаторів, які трейдери використовують в своїй роботі і торгівлі

Як правильно побудувати канали форекс. застосування в торгівлі

Цю статтю я вирішила присвятити технічним інструментам, що дає можливість вибудувати канал, в якому буде здійснюватися зміна тренда. У ролі кордонів каналу виступатимуть 2 прямі, перша виконує функцію підтримки, проходячи через мінімуми ціни, а друга виконує функцію опору, проходячи через максимальні значення тренда.

Індикатор trix допоможе вибрати відповідний момент для створення угоди

Уміння правильно знаходити точки входу і виходу з ринку - це головна запорука успішної торгівлі на ринку Форекс. Добре допомагають впоратися з цією завдання деякі індикатори, в число яких входить і індикатор Trix (Трікс), який відноситься до категорії осциляторів. Творцем даного індикатора є відомий на весь світ аналітик і математик Джек К.

Індикатор очей форекс - комплексний інструмент для аналізу молодших тайм-фреймів

Індикатор Око являє собою затребуваний серед трейдерів інструмент, що дозволяє проводити аналіз поточної ситуації на ринку. Цей індикатор виглядає на торговому графіку в формі точок в локальних мінімумах / максимумах цінового рівня і ліній, які з`єднують ці точки. Індикатор Око дозволяє оперативно і з високою точністю виявляти напрям тенденції, яка панує на валютному ринку в поточний момент.

Особливості застосування індикатора x-lines

X-Lines індикатор для MT-4 є одним з найпопулярніших і надійних інструментів для визначення рівня ціни на ринку Форекс. Рівні цього індикатора можна застосовувати для ефективного вирішення широкого спектра завдань, пов`язаних з торгівлею, як для від відсіювання хибних сигналів, отриманих від інших інструментів, так і в якості основного елемента торгових стратегій.

Індикатор aliev fx volumes дозволить визначити тиковий обсяг

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про індикатор Aliev FX Volumes. Обсяги грають дуже важливу роль в процесі торгівлі. На біржах це проторгувалася акції, ф`ючерси і контракти, які були продані або куплені за один робочий день. На ринку Форекс дізнатися точний обсяг неможливо, тому багатьом трейдерам доводиться використовувати спеціальні індикатори тикових обсягів.

Dinapoli targets - інструмент для відображення рівнів ДіНаполі

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про індикатор Dinapoli Targets, який в поточний момент часу є єдиним інструментом, правильно відображає рівні ДіНаполі. Даний інструмент користується великою популярністю серед трейдерів завдяки тому, що методика, розроблена ДіНаполі, працює на практиці.

Індикатор fibo machine pro - інструмент на основі рівнів Фібоначчі

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про індикатор Fibo Machine Pro. Даний алгоритм функціонує на основі рівнів Фібоначчі, про які я вже неодноразово розповідала. Опис індикатора Fibo Machine Pro Індикатор Fibo Machine Pro підходить для використання на будь-якій валютній парі, але найкраще застосовувати його для торгівлі на парах з високою волатильністю.

Кластерні індикатори. ключові особливості

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я розповім вам про кластерні індикатори, які користуються великою популярністю серед трейдерів. На товарній біржі трейдери купують товари за валюту, в той час як на валютному ринку в ролі активу виступає певна валюта. Котирування валютної пари залежать від вартості валют, які входять до її складу.

Кращі індикатори для скальпинга

Пропоную вашій увазі кращі індикатори для скальпинга, які на сьогоднішній вважаються найефективнішими. Перед тим як перейти до безпосереднього опису індикаторів, хочу нагадати, що таке скальпінг. Скальпинг є метод торгівлі, який передбачає відкриття великої кількості угод з невеликим прибутком на маленьких тайм-фреймах.

Індикатор market profile для mt4 допоможе визначити профіль ринку

Індикатор Market Profile для MT4 користується великим попитом серед трейдерів. Будь-тик на ринку виникає в результаті дій тих чи інших учасників ринку. Торговий обсяг різко збільшується в разі виходу на ринок великих гравців, які і визначають напрям тренда. Для того щоб заробляти на ринку Форекс, необхідно слідувати за великими учасниками ринку.

Accelerator oscillator - ефективний індикатор прискорення

Accelerator Oscillator є індикатор прискорення. Його творцем є відомий на весь світ трейдер - Білл Вільямс, який створював цей індикатор спеціально для прогнозування динаміки руху ціни на основі зміни її прискорення. Такий аналіз можливий з тієї причини, що ціна перед тим як зробити розворот зазвичай знижує свою швидкість руху.

Індикатор alligator - перевірений інструмент від б. Вільямса

Індикатор Алігатор є затребуваним інструментом для проведення аналізу ринку. Даний інструмент знайшов свою популярність серед трейдерів після виходу книги Б. Вільямса під назвою «Торговий хаос». У цій праці було детально розказано про цей інструмент, завдяки чому основи його використання змогли освоїти навіть початківці трейдери, що не володіють досвідом ведення торгів на Форекс.

Індикатор pivot points допоможе визначити точки розвороту цінового рівня

Індикатор Pivot Points - це ефективний інструмент для проведення технічного аналізу, головним завданням якого є визначення точок розвороту. Він був створений в 1934 році, але використовувався спочатку виключно на фондових ринках. Деякий час по тому, коли торгівля на ринку Форекс стала доступною всім охочим, індикатор став застосовуватися і там.

Індикатор force index - інструмент для визначення тренда від а. Елдера

Індикатор Force Index - це ефективний індикатор, який користується великою популярністю серед досвідчених трейдерів. Його творцем є відомий на весь світ трейдер Олександр Елдер. Назва індикатора дослівно перекладається як «індекс сили», головним його призначенням є визначення сили ведмедів і биків.

Індикатор money flow index точно визначає торговий обсяг

Торговий обсяг виконує роль основи для будь-якої зміни цінового рівня на валютному ринку. Чим вище рівень активність учасників ринку, тим більше торговий обсяг, який, досягнувши певного розміру, підсилює пануючу тенденцію або змінює її на протилежну. Саме з цієї причини трейдеру необхідно знати торговий обсяг для грамотного проведення аналізу поточної ситуації на ринку.

Індикатор roc - один з найнадійніших осциляторів

Індикатор ROC (Rate of Change) являє собою осцилятор швидкості корекції ціни в порівнянні з попередньою ціною на певному періоді. Повна назва даного індикатора перекладається дослівно на російську як «швидкість зміни». Головне його завдання полягає у виявленні різниці між поточною ціною і попередньої за певний проміжок часу.

Індикатор cpi допоможе визначити патерни

CandleStick Pattern Indicator є досить популярний серед трейдерів інструмент, який дозволяє максимально грамотно інтерпретувати патерни і отримувати точні сигнали для входження на ринок. Індикатор CPI спеціально призначений для роботи з свічним графіком, він в змозі оперативно визначати всі існуючі патерни.

Індикатор ipanel - універсальний інструмент для комплексного аналізу

Індикатор iPanel є багатофункціональним інструмент для здійснення точного аналізу ситуації, що склалася на валютному ринку. Цей індикатор має функції найнадійніших інструментів для аналізу ринку. Індикатор iPanel, завдяки своїй універсальності і простоті використання, користується величезною популярністю серед трейдерів практично з усього світу.

Індикатор промені Елдера допоможе визначити сили биків і ведмедів

Промені Елдера є ефективним інструментом для проведення аналізу поточного стану на валютному ринку. Успішні трейдери називають індикатор промені Елдера біржовим рентгеном, який в стані з максимальною точністю виявити співвідношення биків і ведмедів на ринку. Даний інструмент складається з ковзної середньої, яка вибудовується за рівнями закриття японських свічок, а також з двох гістограм.

Як встановити індикатор, який показує спред

Для безперервного відстеження розміру спреда, трейдеру необхідний такий інструмент, як індикатор спреда для МТ4. Він є дуже важливим серед інших індикаторів, так як він дозволяє вести постійний контроль за розміром комісії брокера окремо по кожній валютній парі. Трейдеру не доведеться шукати різницю між ціною покупки і продажу, досить буде стежити за індикатором.