Індикатори

Огляди та опис основних форекс індикаторів, які трейдери використовують в своїй роботі і торгівлі

Індикатор news calendar сповістить вас про вихід новин

Індикатор News Calendar - відмінний помічник для трейдерів, які вважають за краще вести торги на новинах. Ви можете завантажити даний індикатор в вашу торговельну платформу і внести його в ваш шаблон для графіків, після чого він буде запускатися автоматично. Напевно ви вже знаєте, що в момент появи важливої новини, ціновий рівень здійснює різкий стрибок.

Застосування індикатора fx прогноз

Індикатор «FX Прогноз» (FuturoFX) є унікальним інструментом, який може передбачати зміни цінового рівня. Цей інструмент в автоматичному режимі порівнює поточне положення на використовуваному валютному графіку з історією, що дозволяє йому відобразити на графіку досить точний прогноз зміни цінового рівня.

Market depth - ефективний індикатор для успішної торгівлі

Market Depth є спеціальним інструментом, який істотно розширює можливості терміналу MetaTrader 4. Цей індикатор надає можливість спостерігати не тільки за поточним станом ціни, але і за глибиною ринку попиту, а також пропозиції. Інструмент виглядає у вигляді цінової сходи, яка надає трейдерам певну кількість переваг, що дозволяють з максимально високою точністю визначати напрямок ціни і здійснювати прибуткові операції.

Інфопанелі price action спростить роботу трейдера

Раніше я вже розповідала в своїх попередніх статтях про те, що в наш час широко розвивається автоматична торгівля. Автоматизація позбавляє від необхідності гадати в процесі торгівлі. Коли угоди створюються строго відповідно до певної програмою, трейдер позбавляється від необхідності шукати сетапи там, де їх немає.

Що таке індикатори price action

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні ми з вами поговоримо про індикатори Price action, тобто про інструменти, які самостійно виявляють свічкові патерни. Звичайно ж, краще всього навчитися самостійно виявляти патерни, але новачкам складно впоратися з цим завданням, тому помічники їм не завадять. Серед трейдерів існує думка, що вести торгівлю на основі індикаторів дуже небезпечно.

Що таке підвальні індикатори

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про підвальні індикатори Форекс. У наш час індикатори є прекрасними помічниками в торгівлі, які суттєво полегшують роботу трейдера. Індикатори використовуються як для проведення аналізу ринку, так і для пошуку потрібних точок для входу в ринок.

Індикатор tma cg mladen створить цінової канал

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про індикатор Tma Cg Mladen. Перед тим як приступити до заробітку на ринку Форекс, багато початківці трейдери намагаються спочатку відшукати робочу торгову стратегію. При цьому, часто пошук ефективних торгових стратегій здійснюється на тематичних ресурсах.

Індикатор ravi відобразить ситуацію на ринку

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про індикатор RAVI, який напевно стане в нагоді будь-якому трейдеру. У разі якщо ви ведете торгівлю на основі індикаторів, то напевно знаєте, наскільки складно виявити зародження сильного тренда, а також його ослаблення. Причина криється в тому, що багато алгоритми відмінно працюють тоді, коли ціна рухається всередині цінового каналу і дають збої в разі консолідації на ринку і зародження сильних трендів.

Індикатор murrey math відобразить важливі рівні

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про індикатор Murrey Math. На сьогоднішній день створено величезну кількість торгових методик, заснованих на закономірностях руху ціни. Одні спекулянти воліють в ході торгівлі використовувати бари, а інші - японські свічки. Розрахунки здійснюють спеціальні алгоритми, які допомагають виявити на ринку тренд, а також найбільш вдалі моменти для створення позицій.

Індикатор adr - інструмент для відображення середнього денного діапазону

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про індикатор ADR. Абревіатура ADR розшифровується як Average Daily Range, що можна перекласти з англійської як «середній денний діапазон». Уже з назви даного алгоритму можна здогадатися, для чого він потрібен. Даний алгоритм призначається для застосування в Метатрейдер 4.

Індикатор zone відобразить рівні підтримки і опору

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про індикатор Zone, який користується великою популярністю серед трейдерів. Рух ціни багато в чому залежить від співвідношення попиту до пропозиції. Саме через це ціна то спрямовується вгору, то змінює свій напрямок на спадний. Ціна дуже часто коливається між важливими ціновими рівнями, правильне виявлення яких дає очевидну перевагу трейдеру.

Індикатор customcandle - ефективний помічник трейдера

Велика частина професійних трейдерів воліє застосовувати для оцінки поточної ситуації на ринку технічний аналіз, так як він дозволяє більш точно виявляти оптимальні місця для створення ордерів. Цей метод оцінки поточної ситуації на ринку передбачає виявлення закономірностей на торговому графіку як візуально, так і за допомогою спеціальних інструментів таких, як індикатор CustomCandle.

Індикатор macd rsi - зручний інструмент для торгівлі

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про індикатор MACD RSI. Як ви могли здогадатися з назви, даний інструмент працює на основі двох індикаторів: MACD і RSI. Індикатор MACD RSI є інструментом RSI, накладений на МАКД. Обидва інструменти виводяться окремо непогані результати, а разом вони працюють ще краще.

Індикатор autochartist - ефективний помічник трейдера

Напевно ви вже знаєте, що без проведення технічного аналізу ринку передбачити подальший рух ціни практично неможливо. Раніше ринковим спекулянтам доводилося вручну креслити графіки, щоб хоч якось передбачити подальший розвиток подій. У наш же час існує маса різних програм, які суттєво полегшують трейдинг.

Індикатор trend striker extreme оперативно визначить тренд

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про індикатор Trend striker extreme. Всі існуючі на сьогоднішній день індикатори працюють на підставі певних алгоритмів, вони полегшують процес здійснення аналізу та торгівлі. Деякі трейдери вважають індикатори марними в торгівлі, інші, навпаки, не можуть собі уявити трейдинг без їх застосування.

Індикатор scalper ma полегшить скальпинг новачкам

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про індикатор Scalper MA, який судячи з назви призначається для скальпинга. Даний алгоритм припаде до душі новачкам на Форекс, так як він відрізняється простотою в застосуванні. Незважаючи на це індикатор Scalper MA є ефективним алгоритмом, який в умілих руках може приносити непоганий дохід.

Кращі трендові осцилятори

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про трендові осцилятори. Головне призначення даних інструментів полягає у виявленні ринкової перепроданості / перекупленності. Трояндова осцилятори відображають дані в окремому вікні під графіком. Ці алгоритми відображають області перепроданості / перекупленності, а коли крива досягає цих зон індикатор видає сигнал на відкриття угоди.

Індикатор price channel допоможе побудувати цінової канал

Індикатор Price Channel будує на графіку цінової канал, який використовуються багатьма трейдерами для ідентифікації тренда. У нього багато спільного з індикатором Канал Дончіана, але є і свої особливості. Головна перевага індикатора Price Channel полягає в тому, що він будує коридор на основі руху цінового уровня.

Індикатор center of gravity допоможе визначити рівень волатильності

Сьогодні я вирішила розповісти вам про вельми ефективному індикаторі волатильності, який стане в нагоді всім новачкам на ринку Форекс. Йдеться про інструмент Center of Gravity. Даний інструмент дозволяє виявити волатильність і цінової канал. Він малює рівні підтримки і опору на основі поточної волатильності на ринку.

Індикатор relative vigor index покаже настрій ринку

Назва індикатора «Relative Vigor Index» перекладається на російську мову, як індекс бадьорості. Даний інструмент був створений знаменитим трейдером на ім`я Д. Ейлерс. Індикатор RVI був представлений на суд публіки на початку 2002 року, інформація про нього була надрукована в журналі під назвою «Stock and Commodities».