Форекс індикатори без перемальовування

Форекс индикаторы без перерисовки Кожен трейдер використовував або використовує індикатори в своїй торгівлі. Напевно, майже всі знають, що більшість індикаторів Форекс перемальовувати. Але існують також і Форекс індикатори без перемальовування, які вважаються більш ефективними щодо аналізу поточної ринкової ситуації та прогнозу майбутньої. Саме про них, їх характеристики та переваги сьогодні і піде мова.

Форекс індикатори без перемальовування - що це?

Індикатори, які не мають властивості перемальовуватись (скорочено ІНП), є особливим видом індикаторів біржі Форекс. Вважається, що ІНП надають трейдеру набагато більш точні сигнали, не допускають помилок у своїй роботі, тому їх використання є набагато ефективніше ніж індикаторів, які перемальовувати.

Якщо ми використовуємо індикатор з перемальовуванням, то його значення ( "рішення") будуть змінюватися по ходу зміни ціни. Так відбувається, оскільки індикатор як би підлаштовується під закінчення тимчасового інтервалу, що може спотворити (і спотворює) надходять на покупку або продаж сигнали.

Давайте спробуємо уявити собі стандартну схему перемальовування. Скажімо, виходячи зі свідчень певного індикатора, в конкретний момент ми відкриваємо довгу позицію.

Після цього на ринку відбуваються які-небудь зміни на ринку, наприклад, вийшли новини, несприятливі для нашого прогнозу, що змінює співвідношення вартості валют не в нашу користь. Сигнал від індикатора, що надійшов раніше, на який ми орієнтувалися, вже інший, він новий і перемалював, причому розташований вище нашої позиції.

Виходить, гарантія підйому ціни до нашого рівня або вище відсутня, значить, ми можемо отримати збиток.

ІНП не змінює минулих торгових сигналів, які він подав, тобто тренди НЕ перемальовувати, не змінюються показання. Значить, трейдер отримує більше визначеності - сигнали індикатора зберігаються до наступної свічки.

Переваги використання Форекс індикаторів без перемальовування

Застосування ІНП дозволяє трейдеру здійснити правильний вхід в ринок. Використання таких індикаторів - важливий фактор зростання профіту всіх угод на Форекс.

Основною перевагою використання ІНП полягає в тому, що дані сигнали мають велику чіткість і визначеність. Тому їх іноді називають "живі" або "онлайн" індикатори.

Важлива властивість ІНП - своєчасність надходження сигналів. ІНП повинні працювати і давати сигнали без запізнення. Запізнення - "бич" багатьох класичних (змінна середня) і сучасних індикаторів.

Чи можуть ІНП давати збій, показуючи хибні сигнали? Наскільки велика ефективність їх використання? Як і все, придумане людиною, ІНП можуть давати помилкові сигнали. Втім, подібне трапляється досить рідко. ІНП - не панацея, але досить ефективний інструмент ринкового аналізу.

Як перевірити роботу ІНП?

У мережі Ви без проблем знайдете і скачаєте величезна кількість ІНП, але особливо довіряти їм не варто. Існує 2 причини для цього. По-перше, найчастіше такі індикатори виявляються звичайними перемальовувати екземплярами. Друга причина - в більшості випадків індикатори не дороблені, а значить, можуть давати неправильні сигнали або істотно запізнюватися.

Для того, щоб упевнитися в тому, що знайдений Вами інструмент є ІНП, потрібно зробити певний тест. Тест досить простий, але ефективний і відразу дозволить нам зрозуміти тип індикатора.

Встановлюємо наш індикатор і будь-який радник на графік валютної пари (пара будь-яка), запускаємо тестер стратегій, робимо тестування з усіх тікам. Режим візуалізації повинен бути включений. Сподіваємося, Ви зрозуміли суть - тестуючи радник, ми будемо бачити сигнали від індикатора.

Тестувати можна в трьох варіантах: Long and Short, Only Long, Only Short. Краще використовувати 2 варіанти, наприклад, Long and Short + Only Long. Це дозволить переконатися, що індикатор торгує коректно в обох напрямках.

Бігунок швидкості ставимо так, щоб тестування не було занадто швидким для нашого сприйняття. Ми повинні бачити, як працює індикатор. Відстежуємо, змінюються чи ні показання індикатора, робимо висновок, який перед нами індикатор - перемальовувати чи ні.

Сподіваємося, ми переконали Вас, що використовувати Форекс індикатори без перемальовування набагато ефективніше і вигідніше, ніж звичайні запізнілі. Обов'язково перевіряйте викачані в мережі індикатори на наявність або відсутність перемальовування, щоб не опинитися в мінусі.

Якщо ж немає бажання витрачати час на тестування індикаторів, використовуйте в своїй торгівлі патерни Price Action або торгові обсяги. Дані способи цілком реальні і працюють.

Прибутковою торгівлі і пам'ятайте, що прибутковість торгівлі дуже сильно залежить від обраного вами брокера!