Форекс індикатор mA_SquizeMA_Ed - ковзаючі середні з фільтрацією флета

Багатьом сучасним трендовим фільтрам не вистачає повноти - вони або показують активність руху, або його напрямок. Форекс індикатор MA_SquizeMA_Ed вміє і те, і інше.

В даній статті експерти журналу ForTrader. org пропонують вам познайомитися з досить старим, але при цьому цікавим форекс індикатором, який одночасно показує і трендові рух і флет.

MA_SquizeMA_Ed - ковзаючі середні з фільтрацією флета

Основою форекс індикатора MA_SquizeMA_Ed є визнані всіма ковзаючі середні. Як працювати з ними все знають, вони ж є частина більш половини торгових стратегій на технічному аналізі. Однак, основним недоліком двох MA завжди є флетовое рух, вказати на яке вони не можуть. Звідси виникало безліч помилкових сигналів.

Індикатор MA_SquizeMA_Ed, крім традиційних ковзних середніх з різними періодами, має дві нові лінії, які вказують на початок бічного каналу і його динамічну ширину. Встановивши даний форекс індикатор на графік, стає зрозуміло, в який момент можна входити в угоду на сигналі перетину - коли ціну супроводжують відразу 4 лінії, а значить кількість помилкових операцій має значно зменшитися.

Відзначимо також, що у форекс індикатора MA_SquizeMA_Ed є маса параметрів роботи, тому журнал ForTrader. org рекомендує підбирати їх окремо для вашого інструменту і таймфрейма.

Параметри індикатора MA_SquizeMA_Ed

Завантажити індикатор MA_SquizeMA_Ed