Форекс гойлер

Форекс Гойлер

Щось розділ Індикатори пустує. Буду потихеньку відновлювати прогалини?

У цій статті розглянемо «Форекс Гойлер», широко відомий у вузьких колах сигнальний індикатор. Це не грааль, але сигнали вельми і вельми точні.

Що ми маємо? Індикатор заснований на принципах аналізу по Ганну (докладніше про Ганна см. В гуглі), який видає раз на добу сигнали на покупку / продаж, а також рівні Тейку і стопів.

Отже, встановлюємо (див. Як встановити індикатор в МТ4) і прикріплюємо «Форекс Гойлер» до денного (D1) графіку EURUSD (індикатор може працювати і на будь-який інший парі, але кращі результати показує на євродолару).

Отримуємо схожу картинку (клікнути для збільшення):

Кожен день, о 00.00 по серверному часу Метатрейдер, Гойлер дає сигнал на покупку або продаж, а також точки взяття прибутку і установки стоп-лоссов.

стратегія

  • На відкритті нової свічки отримуємо точку входу (Entry_1 - біла лінія). Якщо салатова лінія вище білої, значить сигнал на покупку, якщо нижче - на продаж. Відкриваємо позицію на білої лінії, ставимо стоп-лосс на рівні червоної лінії (SL), тейк-профіт на рівні салатовой лінії (TP1).
  • Якщо ціна йде в бік нашої позиції і спрацьовує тейк-профіт, закриваємо ордер з прибутком і чекаємо нового сигналу.
  • Якщо ціна рухається проти нашої позиції і досягає помаранчевої лінії, то на цьому рівні (Entry_2), ми відкриваємо ще один ордер в тому ж напрямку, що і попередній (наприклад у нас була покупка, то відкриємо ще одну покупку) і переносимо тейк- профіт обох ордерів на білу лінію.Стоп-лосс обох ордерів як і раніше розташований на рівні червоної лінії (SL).
  • Рівень TP_2 може використовуватися для закриття позиції по частинах. Наприклад виставляємо тейк-профіт на рівні зеленої лінії для 70% позиції, а решта 30% залишаємо на випадок, якщо ціна продовжить дівженіе в нашу сторону. При цьому стоп-лосс для решти позиції варто переносити на рівень відкриття.

Примітка 1: Відкривати позиції на закритті торгів у п`ятницю і на відкритті в понеділок не рекомендується.

Примітка 2: Як і будь-який індикатор, Goiler не варто використовувати в одіночку.Нужни доп. фільтри.

Примітка 3: Для автоматичного входу на рівні помаранчевої лінії можна використовувати відкладені ордери.

завантажити індикатор

Важливо! Нюанси установки в нові білди Metatrader 4