Новачкам

Статті і замітки початківцям форекс трейдерам

Безкоштовний фільтр для Стакі на nYSE (Оновлення)

Вітаю всіх читачів utmagazine! Хочу з вами поділиться своїм міні проектом, про який я вже писав пару місяців назад. Він виявився корисним деякому колу людей, це дуже приємно і змушує задуматися: що б ще поліпшити і додати. Коротенько finfilter. 16mb.com - це безкоштовний фільтр токарів для NYSE, який дозволяє з деякого списку новинних акцій відсіяти невідповідні вашому стилю торгівлі паперу.

Тиждень біткоіни # 7/7: Як навчитися торгувати біткоіни безкоштовно? (Поради, приклади, прогнози)

28 Червня майстер клас по криптовалюта https: //www.youtube.com/user/theunitedtraders підпишись, щоб не пропустити! Інвестиції в Кріптофонд

Майстер-Клас по Блокчейну і криптовалюта від Анатолія Радченко

Навчання криптовалюта Інвестиції в Кріптофонд

Інтерв'ю з Джеком Швагер (jack Schwager): Секрети кращих трейдерів світу

Збитки, які несуть трейдери та інвестори всього світу - одні з найбільших в глобальній фінансовій індустрії. І не випадково більшість найбагатших людей світу (сьогодні і в минулому) були успішними інвесторами. Імена таких людей, як Уоррен Баффет, Джордж Сорос, Джон Паулсон, Дейвід Айнхорн, Білл Гросс і Джон Темплтон, стали синонімами стратегій досягнення приголомшуючого успіху.

Goodwill 2: Однак!

Хотів комплексно відповісти на коменти до мого першого посту про Goodwill, а вийшло ось що. Балансова конструкція (і особливо структура капіталу) в результаті дуже навіть впливає на думку аналітиків (кредитні аналітики, рейтингові аналітики, аналітики всіляких фондів ітд.) Про те, чи здатний буде конгломерат до безперебійного викачування EBITDA з ринку.

3 Книги gavin McMaster

З 26 червня до 30 червня тут можна буде безкоштовно придбати 3 книги автора курсів з побудови Залізних Метеликів і Залізних Кондор. Всі книги англійською.

[Відео] Змінна середня + 146% до прибутку))))

"Магічний" індикатор - змінна середня Багато хто думає, що індикатори можуть передбачати ціну)) Розповів як я ними користуюся.

Тиждень біткоіни # 6/7: Як я сходив на навчання "біткоіни"

Хлопців, приношу вибачення за випадковий факап з мікрофонів. Жахливий звук з 16-19 хвилину. Просто перемотайте, спасибі за розуміння! 7 LIVE трансляцій перед великим майстер класом. Майстер клас відбудеться 28 червня на каналі https: //www.youtube.com/user/theunitedtraders Підпишіться, щоб не пропустити.

Тиждень біткоіни # 5/7: Як використовувати біткоіни? Біткоіни МММ? balance 0 ETH, Майнініг

7 LIVE трансляцій перед великим майстер класом. Майстер клас відбудеться 28 червня на каналі https: //www.youtube.com/user/theunitedtraders Підпишіться, щоб не пропустити. Інвестиції в Кріптофонд

Стратегія pump and Dump великих хлопчиків або як розігнати Goodwill

Goodwill - великий і жахливий (не плутати з добрим чарівником). Goodwill - це допінг для балансової вартості. У балансі німецьких корпорацій, що входять в індекс DAX роздутий фінансовий міхур безпрецедентних пропорцій. Загальний обсяг міхура: 267. 000.000.000 EUR (267 млрд. = ВВП Данії). Для порівняння, американські корпорації Dow Jones прокатані гудвілу на 500.

Тиждень біткоіни # 4/7: Як купити біткоіни і залишитися з двома нирками?

Такого ще не було, я купив біткоіни прямо на відео! Все знімалося прихованою камерою, тому особа біткоінбаригі залишилося невідомим. Сюжет вже направлений на всі центральні ТБ. Встигніть побачити першим. Завтра на лайв я буду відповідати на питання і ми з'ясуємо, чи є біткоіни валютою або це піраміда?

Уолтер Пітерс (walter Peters): Чому я навчився у успішного трейдера

Я знаю багатьох трейдерів по всьому світу, і з багатьма доводилося працювати. Але є серед них один, якого я вважаю найкращим з усіх, кого бачив. Він - неймовірний трейдер. Ця людина торгує дуже стабільно, і кожен день заробляє пристойні гроші. Можливо, ви навіть чули про нього, так як інтерв'ю з ним можна знайти в книгах з торгівлі, і він часто виступає на семінарах для трейдерів.

Ламаючи стелі/Глава 2

-----> Глава 1 Пол, підлогу який мить тому був, порослим брудом, стелею виявився абсолютно прозорим! Настільки чистим, що складалося враження що його і немає зовсім. Відмінність становило лише те, що ми знаходилися трішки вище. Було дуже дивно спостерігат

Анатолій Радченко на РБК ТВ (fSLR, IBB, ILMN, Аерофлот, ММК) Троллинг 80 lvl

Якщо ви не пропустили мій ранковий ефір і просто пішли раді, то $ FSLR + 6% $ IBB + 2% $ ILMN + 2, 8%. Цілі озвучені були середньострокові, але погодьтеся, непоганий початок дня). Той самий момент, коли "не дивитися РБК" вкрай невигідно.

Запис відкритого майстер-класу по паттернам Олексія Маркова + Конкурс

Друзі та Колллегі-трейдери! 21 червня відбувся відкритий урок Олексія Маркова, присвячений торгівлі патернів на Американському ринку. На власні очі можна переглянути десятки супер цікавих угод і виявити найкрутіші тенденції. Як завжди, багато цифр і все по справі, і відповіді на питання в кінці вебінару.

Коли інвестору варто продавати акції

Найчастіше інвестори занадто швидко продають свої прибуткові позиції, але занадто довго зберігають збиткові. Причина проста: Вони бояться, що нереалізований прибуток випарується не встигнувши поповнити торговий рахунок Але сподіваються, що в збиткової позиції ціна повернеться. Визначити правильний момент для фіксації збитків важко, але можна допомогти собі, відповівши на 10 наведених нижче запитань.

Провінційний trader Desk: Столи та Стільці

Дисклеймер: Матеріал носить пізнавально-розважальний характер. Написане - перш за все рекомендація, а не інструкція до дії, тому що "Автор - некомпетентний околориночнік і взагалі з місяця звалився" Бла-бла-бла.. (с) Стіл: Думаю, цілком очевидно, що головним критерієм при виборі столу є розмір додаткове місце на екрані, а не колір фактура і кількість страз.

Апельсинові кірки

Вітаю всіх читачів! Ринок останніх тижнів як кава, залишений остигати на підвіконні. Холодний і терпкий, він все ще бадьорить, але не залишає приємного смаку поки ти тримаєш в руках кухоль і переводиш погляд на людей, що рятуються від дощу на вулиці. Повільно переходячи з одного мокрого силуету на інший поступово настільки просочується картиною, що здається, що дощ ллє нема на них, а тобі в кружку, залишаючи сліди на гуртку і стрижених нігтях, якими зовсім недавно чистив апельсин.

Роберт Діл (robert Deel): Як дейтрейдер підвищити ефективність своєї торгівлі

Гірка правда полягає в тому, що короткострокова торгівля і особливо дейтрейдинг пов'язані з підвищеними ризиками для торгового рахунку трейдера 92% дейтрейдерів, які намагаються скальпувати, втрачають гроші. І лише 8% стають успішними. З цих восьми, лише два відсотки торгують всередині дня можуть похвалитися стабільним заробітком.

Тиждень біткоіни # 3/7 etherium & ICO Crowdfunding: Щось пішло не так!?

Який scam, який же ці ICO SCAM, як же у мене бомбить. Але навіть тут можна заробити грошей, якщо діяти чітко, і швидко "акешіваться". 7 LIVE трансляцій перед великим майстер класом. Майстер клас відбудеться 28 червня на каналі https: //www.youtube.com/user/theunitedtraders Підпишіться, щоб не пропустити.