Новачкам

Статті і замітки початківцям форекс трейдерам

Короткий огляд Топ-10 криптовалюта: Що? Як? Навіщо?

Зміст: 1. Bitcoin 2. Ethereum 3. Ethereum Classic 4. Ripple 5. Litecoin 6. Dash 7. Monero 8. NEM 9. IOTA 10. BitConnect Bitcoin - це перша успішна криптовалюта, заснована на peer-to-peer технології. При цьому центральний банк або інший орган не бере участі в обороті і виробництві валюти. Біткойн створений людиною або групою під ім'ям Сатоши Накамото, які побажали залишитися невідомими.

Чергова спроба пройти uT Challenge NYSE (Другий тиждень) День 1

Всім привіт! Почалася друга торговий тиждень. Понеділок відбувся як то тухленько, але день зміг закрити в плюс. Verizon Communications Inc: Після того, як ціна майже наблизилася до денного хай + до рівня попереднього дня (на 30 хвилинці де ціна послденюю 2 години не перевищувала 43. 50) відкрився в шорт.

Новини ринку криптовалюта # 4

Біткоіни завойовує знаменитий маркетплейс електроніки в Токіо Відомий маркетплейс електроніки Акихабара в Токіо стає все більш дружнім по відношенню до біткоіни. За останні тижні список місцевих закладів, які беруть криптовалюта, поповнився ще низкою торгових точок, пише CoinTelegraph. https: //goo.gl/JZDsrH 2 хвилини Перша в Великобританії арт-галерея почала приймати криптовалюта Галерея сучасного мистецтва Dadiani Fine Art в лондонському районі Мейфер стала першим в Великобританії закладом так

Гіоргос Сілігардос (giorgos Siligardos): Перевага графічних формацій

Коли ви бачите, що формується певна графічна модель, інші трейдери теж, найімовірніше, її помітять. Як же отримати перевагу при торгівлі по графічним формаціям? Спробуємо розібратися в цій статті. Більшість технічних методів, що включають роботу з графічними формаціями, засновані на простому пошуку торгових сигналів і не проходять суворого тестування з точки зору статистики.

Сезон звітів - заробляй в команді united Traders

Трейдери і ще не визначився, літо в самому розпалі, але зараз пора повернутися з шашликів і дач за свої робочі місця, адже тільки що відзвітували найбільші банки США JPMorgan Chase, Wells Fargo і Citigroup, а це значить, що починається свято дейтрейдінга під назвою сезон звітів, і якщо ви поспішіть, і опинитеся в числі перших 10 осіб, які оформили або продовжили підписки, то станете володарем щасливою толстовки United Traders У минулий сезон ринок спочатку трохи піднявся, а потім простояв в нері

Чергова спроба пройти uT Challenge NYSE (Підсумок першого тижня)

Вся торгова тиждень видався зовсім негарною.. Не зміг опублікувати свої два торгові дні тому був змушений з'явитися на роботу, і торгувати доводилося не вдома. Ну не суть.. головне це те, що після першого невдалого дня торвлі не змінилося зовсім нічого.. У вихідний день, (вихідний на біржі 4 липня) я переглянув свої угоди, погортав графіки і т.

[Лайфхак] Давало плюс, вийшов в мінус: Як боротися?

Найчастіша помилка трейдерів, це коли тобі дає грошей, а ти виходиш в мінус. Що робити і як боротися? У відео показав фішки і правила, які допомагають правильно управляти позицією. Сьогодні 3 Июля скорочений день на Америці, до 13: 00 NY time Завтра 4 Июля вихідний на Америці (День незалежності)

Новини ринку криптовалюта # 3

Навчання торгівлі криптовалюта Біржа Bitsquare оголосила про відмову від ICO Команда децентралізованої біржі Bitsqare заявила, що більше не займається процедурою ICO (Initial Coin Offering). В якості альтернативи ICO біржа анонсувала нову концепцію - децентралізована автономна організація (DAO). "На відміну від отримали погану репутацію моделей ICO, коли люди просять великі гроші за свої whitepaper, у нас вже є робоча платформа, розроблена за рахунок альтруїстичних пожертвувань і добровільних вн

Питання до адміністрації uT

Доброго времени суток. Виник таке питання: якщо під час проходження UTChallenge NYSE у мене якимось чином відключився інтернет (вимкнулося світло, поламався комп і тд), а я вже в позиції (за правилами даного челенджу позиції овернайт переносити не можна). Які мої дії? На який номер мені дзвонити, щоб закрили всі ої позиції до кінця сесії, щоб не вилетіти з турніру?

Bitcoin-трейд: Як заробити на шифрувальником?

Я вже уявляю спантеличені особи тих, хто прочитав заголовок статті і подумав: "Чого? Які ще шифрувальники? Яка взагалі зв'язок між торгівлею біткоіни і вірусами, які шифрують файли і вимагають за їх розшифровку викуп? ". Я б теж так подумав, але все по порядку. У недавніх відео про криптовалюта, в яких Анатолій Радченко розповідає в загальних рисах про всю крипто-індустрії, він сказав одну чудову річ.

Новини ринку криптовалюта # 2

Навчання торгівлі криптовалюта Представник Банку Таїланду виступив з промовою про потенціал блокчейна У своєму виступі доктор Вератаі Сантіпрабоб, заступник голови центрального банку країни, назвав технологію блюкчейн і супутні їй інновації одночасно можливістю і проблемою. Так само Вераті зазначає, що фінансові інститути країни потребують змін подібного роду.

Чергова спроба пройти uT Challenge NYSE (Перший тиждень) День 1

Всім привіт, ось в черговий раз намагаюся пройти UT Challenge Nyse, але на цей раз вирішив вести щоденник. Хотілося б почути вашу критику і якісь поради. Підсумок першого дня жахливий. Oracle Corp. Після того як ціна проторгувалася під 50. 00 я вирішив увійти в шорт за ціною 49.96. Мета була дійти до low дня (або по ситуації) але попало мене поставити стоп 50.

Про ринок криптовалюта

Ажіотаж навколо криптовалюта наростає. Йде багато розмов як про природу вибухового зростання цього ринку, так і про його подальшу долю. При всьому достатку доступних матеріалів виникає бажання провести загальний аналіз ситуації. Дана стаття являє собою спробу комплексно розглянути історичну динаміку ціни біткоіни, виділити причини недавнього буму на ринку криптовалюта, охарактеризувати його поточний стан і запропонувати короткострокові і довгострокові сценарії розвитку.

Потрібен фільтр для tOSa

Вітання. У кого-небудь є фільтр для вотчліста (TOS), щоб сповіщав різним кольором, коли ціна вище або нижче VWAPa?

Некоректне відображення графіків в aurora

Чи знає хто небудь в зв'язку з чим Aurora може так некоректно відображати графіки? Це проблема комп'ютера або це баг в платформі? До поновлення я такого бачив. Чи є у кого небудь така ж проблема? Якщо так, то як ви це вирішили? Дякую заздалегідь!

Новини ринку криптовалюта # 1

Навчання торгівлі криптовалюта Російські законодавці обговорять легалізацію криптовалюта За словами депутата Держдуми Вадима Денгіна, найближчим часом можуть початися слухання по легалізації криптовалюта в Росії. "Ми проведемо круглі столи та парламентські слухання по цифровим валют, особливо біткойн", - сказав він, додавши, що криптовалюта, швидше за все, стане загальноприйнятою у всьому світі.