Новачкам

Статті і замітки початківцям форекс трейдерам

Як правильно зайти в розворот + 1834 $

Вирішив поділитися приватним відео. Розповів якими правилами (сетап, вхід, ризик, вихід) я користуюся, щоб правильно зайти в розворот з найменшими втратами, а так само, що робити під час позици, як правильно виходити, і чого очікувати від акції. Сенс не в грошах, які заробив, а в тому завдяки чому заробив, це і розповів в відео.

Повії на блокчейне: чпок, добрий вечір!

Uber легкої поведінки (Eber, ага). Тут і без опису все зрозуміло.. Для нетерплячих, короткий зміст поста: А тепер більш детально: В общем-то я навіть не знаю з чого почати. Скажімо так, мрії крипто-трактарістов крипто-анархістів стають на крок ближче до реальності - тепер мадам з "зниженою соціальною відповідальністю" є і на блокчейне.

Новини ринку криптовалюта # 8

SEC прирівняла токени-акції ICO к цінних паперів Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) опублікувала офіційну заяву, в якому вказана позицію щодо регулювання цифрових активів, в т. ч. процедури первинного розміщення токенов (ICO): токени, що генеруються більшістю ICO, слід прирівняти до акціями. Згідно з документом, процедура ICO потрапляє під федеральний закон про цінні папери, це рішення може стати важливим кроком до легалізації та регулювання нової галузі в усьому світі.

Робота всередині дня по багатоденної торгової формації

Більшість внутрішньоденних трейдерів орієнтується на патерни, які формуються в рамках однієї торгової сесії. Цей підхід до роботи на фінансових ринках не можна назвати помилковим, але не слід забувати про те, що торговельні формації можуть формуватися на високих таймфреймах і захоплювати кілька торгових сесій.

Експірація ф'ючерсів СМЕ

Здрастуй всім. Я недавно зацікавився торгівлею на СМЕ. Хочу з часом взяти участь в UTChallenge на СМЕ. Завантажив демо на Аврорі, список ФЬЮЧЕ взяв з Derby платформи. Але зіткнувся з проблемой- скільки шукав і не знайшов інформації про дати експірації цих ФЬЮЧЕ. Дізнався лише, що певна буква відповідає своєму місяця, а про дату нічого ніде.

Чергова спроба пройти uT Challenge NYSE (Другий тиждень) День 4

Завершився ще один торговий день. Закрився в плюс. Alibaba Group Holding Limited: Спочатку хотів виставити лімітний ордер по 148. 83, але не виставив, а просто дивився, що відбувається. Після, ціна майже підійшла до лоу дня, відскочила, і я застрибнув по 149.04. Далі ціна знизилася і увігнала мене в мінус.

Чергова спроба пройти uT Challenge NYSE (Другий тиждень) День 3

Вчора, після того, як знову закрив день в плюс, я був у піднесеному настрої. Трвёрдо вирішив, що сьогодні не буду соврешать багато угод, а просто дочекаюся однієї або двох чітких точок, виставлю лімітнікі, що не жадібні стопи, і буду сидіти. Чи не робити поспішних ранніх входів, щоб не піти в мінус і грошей вистачило на нормальні стопи.

Біткоіни пробив 3000 $: Як торгувати пробиття максимуму на битком?

Навчання криптовалюта Інвестиції в Кріптофонд

Список токарів uT Challenge NYSE

Привіт всім. на форумі раніше був список токарів UT challenge NYSE, підкажіть хто небудь це посилання. Або ще краще скиньте актуальний.

Новини ринку криптовалюта # 7

SegWit2X активований Переважна більшість Майнер проголосували за активацію пропозиції SegWit2X, з цього моменту протистояння навколо масштабування мережі біткойн можна вважати закінченим. Таким чином, активація SegWit відбудеться відповідно до плану Bitcoin Core - підтримка BIP141 становитиме 100%, так як пули, які не підтримали BIP91 або BIP141, залишилися в меншості і їх блоки не братимуться без шкоди для мережі, поки вони не оновлять своє ПО.

РБК-ТВ: Інвестиції в iCO і трейдинг криптовалюта! TrueFlip Ethereum Ripple Litecoin Tezos

- Чому нової блокчейн технології пророкують більше майбутнє? - Що рухає інвесторами, які вкладають величезні гроші в криптовалюта? - Як заробити за межами звичної фінансової системи? Навчання криптовалюта Інвестиції в Кріптофонд

Чергова спроба пройти uT Challenge NYSE (Другий тиждень) День 2

Другий день абияк закрив в плюс. Публікую цю посаду в поганому настрої, тому що сьогоднішній день (середа 12. 07) закрив в мінус, причому все сталося майже не встигнувши початися.. але про це пізніше. Pepsico Inc: Звітна акція з позитивними новинами, але відкрилася падінням. Відкрився в шорт думаючи, що після повернення в район 113.

Новини ринку криптовалюта # 6

Гонконгська біржа: біткойнов перестав бути ризикованою інвестицією На думку Томаса Глюксманна, керівника відділу маркетингу гонконгської біткойн-біржі Gatecoin, громадська думка про біткойнов пов'язано з безпечними інвестиціями. "Забавно, як змінилися розмови про біткойнов, який був ризикованим або небезпечним, а тепер він розглядається як предмет гордості, який потрібно прийняти і регулювати" - говорить Глюксман.

Новини ринку криптовалюта # 5

Майнер проігнорували перший дедлайн на підтримку BIP 148 Велика частина біткоіни-Майнер проігнорувала першу контрольну дату по активируемого користувачами софтфорку BIP 148, в результаті зросла ймовірність поділу блокчейна на дві незалежні ланцюга. Найімовірніше незабаром ми побачимо кульмінацію тривалих дискусій про подальший розвиток біткойнов.

Майнінг криптовалюта і вторинний ринок відеокарт

Навчитися торгувати криптовалюта Ні для кого не є секретом те, що кріптовалютний бум вимагає від Майнер постійного збільшення обчислювальних потужностей. Уже сьогодні кріптомайнери починають відчувати різке зниження окупності витрат на ведення свого бізнесу і потихеньку позбавляються від дорогого устаткування.

Джон Девчіч (john Devcic): Трейдинг і теорія ігор

Коли ми говоримо про торгівлю акціями, нам найменше хочеться порівнювати її з будь-якими іграми. Але дослідження показали, що поведінка гравців в будь-яких іграх не дуже відрізняється від поведінки учасників найскладнішого ігрового оточення - ринку. З таких досліджень можна почерпнути корисну інформацію.

Інтерв'ю з трейдером Грегом Шнель (greg Schnell): Графічний аналіз в трейдингу

Грег Шнель (Greg Schnell) - технічний аналітик, що спеціалізується на міжринковому аналізі та аналізі товарних ринків. Він живе в Калгарі (Канада) і є членом правління Канадського товариства технічних аналітиків (CSTA), очолюючи його відділення в Калгарі. Він також є активним учасником Асоціації технічних експертів ринку (MTA) і Міжнародної федерації технічного аналізу (IFTA).