Календар економічних новин Форекс: як завжди бути в темі

Добрий день, друзі! Вам напевно відомо класичне вислів: "Хто володіє інформацією - той володіє світом". Це більш ніж справедливо для світу фінансів. Тут заробити і залишитися у виграші зможе тільки той, хто знає останні новини, у кого є необхідна аналітика і хто вміє її "читати".

Плюс, для того, щоб приймати точні і економічно вигідні рішення необхідно знати, де брати актуальну інформацію. У сьогоднішньому матеріалі давайте якраз і подивимося, для чого потрібен календар економічних новин Форекс.

Що являє собою типовий фінансовий органайзер

Будь-який успіх в торгівлі грунтується на складанні правильних обґрунтованих прогнозів, особливо в тому, що стосується руху котирувань.

Щоб отримати прибуток або вижити в конкурентному середовищі, потрібно знати, куди може рухатися ціна. Для цих цілей і був створений економічний календар в реальному часі - він допомагає трейдерам і іншим гравцям ринку знаходити і впроваджувати найбільш ефективні рішення.

Як відомо кожному учаснику фінансових ринків, будь-які події так чи інакше впливають на вартість таких фінансових активів, як нафта, акції, валюта, метал та інше. Чим важливіше та чи інша новина, тим більший вплив вона може надати на ціну.

Таким чином, головним завданням календаря можна назвати те, що він повинен попередити торговця про настання того чи іншого важливого для ринку економічного події.До речі календар можна налаштовувати для свого часового поясу, наприклад, в регіоні Москва.

Що являє собою такий календар? В якомусь роді це довідник, в якому зібрана звітність держав і найбільших компаній, макроекономічні новини, біржові котирування і так далі. Існують прогнози з приводу тієї чи іншої новини на майбутнє, а пізніше вони порівнюються з фактичними результатами.

Яку роль відіграє економічний календар

Для будь-якого трейдера вкрай важливо знати дані економічного календаря. Саме вони дозволяють йому зробити правильні висновки з колишньої ситуації і отримати власну користь.

Клуб гравців Форекс пропонує всім учасникам безкоштовно користуватися календарем для того, щоб:

  • Перебувати в курсі всіх поточних подій
  • Враховувати їх вплив в власної ринкової стратегії
  • Збільшити свій дохід на фінансовому ринку

Розвиток інтернет -технологій і обміну новинами дозволяють сьогодні мільйонам приватних користувачів торгувати фінансовими інструментами по всьому світу.

Спеціально для вашої зручності я розмістив онлайн-календар прямо тут, в цій статті. До речі в ньому вже враховано всі відомі новинні стрічки на кшталт ТАСС або Reuters.

Економічний онлайн-календар від Investing. com Росія, провідного фінансового порталу

Як користуватися календарем Форекс

По-перше, ви можете самостійно підібрати ті настройки, які необхідні саме Вам для детального аналізу ситуації. Для новачка потік новин здасться занадто великим і перше чого потрібно буде навчитися - вмінню відсівати все зайве.

Тому спочатку слід встановити той часовий пояс, в якому Ви живете.Це дасть календарем можливість автоматично підлаштовуватися під місцевий час. Після цього встановлюється діапазон дат, за який необхідно отримати новини.

Після цього можна вказати волатильність новини (точніше її силу) і застосувати задані значення фільтра. Таким чином, Ви отримуєте новинну інформацію в тому режимі, в якому вона зараз необхідна.

Для оперативного отримання свіжих новин фахівці рекомендують тримати сторінку з календарем завжди відкритою!

Таким чином, друзі, Ви могли переконатися, що жоден поважаючий себе фахівець не може обходитися без інформації в різноманітних її видах - новинах, прогнозах, котируваннях, звітності та ін. Будь-які актуальні новини можуть привести Вас або до прибутку, або до збитків.

Якщо Ви бачите себе в майбутньому професійним трейдером, обов'язково користуйтеся інформацією з календаря і привчіть себе робити це регулярно. Буду вдячний за позитивні рекомендації на мій блог серед Ваших знайомих і колег. До нових зустрічей!