Відгуки про брокерів форекс

отзывы о брокерах Форекс Навіщо потрібні відгуки про брокерів Форекс? Чи можна їх підробити і як уникнути обману нам, рядовим трейдерам? Як правильно вибрати брокера Форекс? Ці відповіді хвилювали і хвилюють всіх трейдерів, особливо на початку нелегкого шляху валютного спекулянта. Сподіваємося, що дана стаття допоможе розставити крапки над "і" і ви зможете підібрати свого "ідеального" брокера. Поїхали!

Відгуки про брокерів Форекс - "липа" або правда?

Оцінюючи брокера, розумний трейдер хоче і має право знати про нього все або майже все. Звідки брати інформацію? Так звідусіль - форуми, спеціальні сайти з відгуками. Звичайно ж, дуже бажано "пошерстити" і офіційний форум брокера, з яким ви збираєтеся співпрацювати. Хто як не звичайні користувачі (трейдери та інвестори) можуть дати більш-менш об'єктивну оцінку свого фінансового партнера? У той же час слід розуміти, що критика без фактів - порожній звук. Тому шукайте скріншоти особистих кабінетів, терміналу МТ4 і всього того, що підтверджує зауваження і побажання форумчан.

Чи можна підробити відгуки про брокерів Форекс? Звичайно можна. Технічно нічого складного в цьому немає: набираються певні люди, які напишуть вдячні відгуки і похвали на блозі, форумі або іншому сайті. Змінити IP і вказати іншу пошту просто. Незважаючи на це, зараз цим майже ніхто не займається - надто багато мороки. Та й репутація брокера йде попереду нього. Сьогодні серед фінансових брокерів величезна конкуренція, тому кожен докладає максимальних зусиль, щоб зацікавити і утримати клієнта. Бонуси на поповнення, безкоштовні конкурси трейдерів, де можна виграти реальні гроші, поповнення без комісії, низькі спреди і багато всього іншого - на що тільки не йдуть брокери, прагнучи утримати і поповнити свою клієнтську базу. Це вигідно для звичайних трейдерів. Тому спершу оцінюйте брокера по торговим умовам, а вже потім дивіться його репутацію.

Окремо варто згадати про сайтах, де можна подивитися рейтинги та відгуки про брокерів Форекс. Дуже корисно зайти і почитати все це саме там - заощадите купу часу, оскільки все розписано чітко і конкретно. Скільки нагород є у брокера, скільки років він працює на ринку, яка сума мінімальне поповнення, способи поповнення та зняття грошей, торгові умови і, власне, відгуки клієнтів - все це ви знайдете тільки тут в стислій і зручній формі.

Вибір зроблен! Що далі?

Припустимо, ви зробили свій вибір і визначилися з брокером. Що робити далі? Хіба не страшно закинути на свій депозит велику суму грошей? Тому яким би класним вам не здавався ваш брокер, в цілях безпеки доведеться спочатку завести на рахунок невелику суму (200-500 $), поторгувати на них і в якийсь момент вивести. Причому виводити краще всю суму, разом з заробленої прибутком. Таким чином, ви переконаєтеся, що ваш брокер - чесний, виводить внесок і прибуток.

Перевага такого підходу ще й в тому, що ми можемо оцінити вплив на торгівлю умови обраного брокера на реальних грошах. Швидкість відкриття і закриття угоди, спред, своп і інші моменти, які неможливо оцінити, торгуючи на демо рахунках. У разі, якщо вам не сподобається або результати не будуть відповідати тому, що написано в торгових умовах на сайті брокера, ви завжди зможете вивести свої кошти і змінити брокера.

Переконавшись, що торгівля для вас проходить комфортно, ви задоволені швидкістю відкриття угоди, невеликим спредом, свопом і т.д., а гроші справно приходять на гаманець в разі виведення - можна продовжувати співпрацю з компанією і поповнювати депозит на більші суми. Також не забудьте про верифікації (підтвердження особи). Це дозволить вам швидше отримувати виплати і повноцінно працювати з великими сумами на рахунку. Верифікація полягає в тому, що потрібно вислати брокеру (в техпідтримку або просто прикріпити в особистому кабінеті) документи, що підтверджують вашу особу і вік. Як правило, сканів паспорта цілком достатньо.

Наші рекомендації

Виходячи з нашого досвіду, який підтверджується прочитаними в мережі відгуками про брокерів Форекс, можемо порадити вам оцінити вплив на торгівлю умови наступних компаній: це Форекс4ю і Альпарі. Всі перераховані брокери відомі в Рунеті, мають хорошу репутацію і надають послуги валютного трейдингу та інвестування - що нам і треба. Великий вибір різних сервісів на зразок копіювання угод інших трейдерів, ПАММ-інвестування, торгівля опціонами, "золоті" і безсвоповие рахунки і багато іншого - все це сьогодні фінансовий ринок готовий запропонувати вам в особі зазначених брокерів Форекс.