Форекс-аналітика: ціна довіри

Будь-новачок прийшов на ринок форекс хоче швидко і багато заробити. Нездійсненні мрії постають реальні обриси, все те про що вони думали, мріяли, так близько від них. Дорогі покупки, фінансова незалежність, свобода в діях все може дати ринок форекс. Так чому ж так складно заробити на ринку? Чому ж більшість новачків програвши, слив, всі свої депозити йдуть з ринку? Що заважає працювати і добре заробляти на ринку форекс? Адже на перший погляд, все не так складно, руху два або вгору, або вниз і нам потрібно тільки зрозуміти, куди піде ринок, і заробити на цьому русі. Але вникнувши в суть ринку, новачок розуміє, що не все так легко і навіть два параметра визначити не так просто. Потрібно вчиться, розуміти ринок вивчати стратегії, індикатори, обсяги і дуже багато різної інформації.

Торгувати без розуміння ринку, по чужим прогнозами, це втрата грошей і часу

Коли новачок розуміє, що все не так просто як він думав, на допомогу початківцям трейдерам приходять всемогутні «гуру» ринку, які завжди підкажуть, допоможуть, пояснять і передбачать, куди піде курс валютної пари завтра, або навіть через тиждень.

Навіщо вчити і читати купу літератури, розуміти суть ринку, якщо є люди, які тобі допоможуть і все підкажуть . Почитавши попередні прогнози, які майже завжди збуваються, новачок вирішує, що ось та людина, яка зробить його багатим.Здається, що ж складного, послухавши, почитавши передбачення такого аналітика відкрити угоду в тому напрямку, який він передрікає і просто заробляти, закриваючи прибуткові угоди. Серед професійних трейдерів, які працюють, заробляють і живуть з доходів від ринку, ходить такий жарт: «Аналітик, це та людина, яка сьогодні може пояснити чому вчора не відбулося те, що він передбачав позавчора».

Трейдери знають, що аналітики або будь-гуру не в змозі передбачити ринок , а здатні лише пояснювати, чому сталося те чи інше дійство на ринку. Якщо вдуматися в суть, то ви зрозумієте, що жодній людині в усьому світі не відомо, буде дорожчати долар або євро, і куди завтра піде курс валютної пари. Треба розуміти, що аналітики пророкують і розповідають свою точку зору, своє бачення ринку, засноване на якихось показниках і індикаторах. немає золотих правил або правильного бачення ринку. В основному такі прогнози, аналізи робляться з однією лише метою, залучити новачків до торгівлі на ринку і заробити на цьому грошей собі.

Адже в основному будь-який аналітик робить пару прогнозів безкоштовно, виставляючи їх на загальний огляд мережі інтернет, для того що б недосвідчений трейдер почитавши, такі прогнози, повірив, що аналітик знає і бачить суть ринку і завжди може підказати, куди піде ринок. А потім, аналітик, попереджає і каже, що зробить вашу торгівлю, ну просто дуже прибутковою, якщо ви підпишіться на його прогнози або розсилку, природно платно. А ще краще буде, якщо за нереально дорогий курс, ви будете по скайпу або будь-яким іншим способом онлайн, торгувати з ним і отримувати торгові сигнали, куди і як відкривати угоду.Для вас все вкладення швидко окупляться, і ви почнете заробляти хороші гроші. Як правило, це не веде до заробітку, а веде лише до втрат торгового рахунку . Торгувати без розуміння ринку, по чужим прогнозами, це втрата грошей і часу.

Завжди потрібно мати свою власну думку

Якщо дивитися і аналізувати всі прогнози будь-якого аналітика, з часом ви помітите, як спритно він маніпулює стратегіями, індикаторами, поведінкою валютної пари. Будь-який рух і прохід на певну кількість пунктів валюти, аналітик може завжди пояснити і розповісти з двох протилежних ракурсів . Він просто в певний момент вибирає той напрямок, який він бачить, але це не означає, що воно правильне. Іноді такі передбачення доходять просто до смішного. З ранку аналітик робить прогноз на покупку валюти, а після обіду на її продаж, і це найлегше, що роблять гуру. З усього вище сказаного потрібно зробити висновок, що в будь-який момент часу при будь-якому поведінці ринку, курс валютної пари може рушити куди завгодно, що один і той же індикатор або показник ринку, завжди можна розглянути з двох сторін, а при необхідності побачити як сигнал до покупкам валютної пари, так і до її продажу. Попит завжди народжує пропозицію.

На послуги аналітиків, які дуже впевнено і без тіні сумнівів кажуть, що станеться на ринку завтра, існує великий попит. Людський мозок влаштований так, що завжди шукає допомоги, підтвердження . За своєю суттю людині дуже важко прийняти рішення самостійно. Ось трейдери, а особливо новачки, шукають гуру, який за них прийняв би рішення і вказав, що і як потрібно робити на ринку. Ні в якому разі не можна довіряти прогнозам будь-яких навіть самих іменитих аналітиків . А платити за це гроші це просто смішно. Для успішної і прибуткової роботи, завжди потрібно мати свою власну думку, засноване тільки на власному аналізі, погляді на ринок, дотримуватися тільки своєї стратегії. Здійснювати свої помилки, бачити і розуміти їх краще, ніж здійснювати чужі і не розуміти, що ти робиш і чому. Тільки завдяки своїй власно виробленої стратегії, плану, погляду на ринок можна домогтися гарних результатів на ринку форекс.

Корисні статті по темі

  • Шукаю трейдера: прибутковий бізнес на Форекс
  • Незалежний форекс форум: як осягнути неосяжне?
  • Форекс навчання - платити чи не платити?