Форекс радники: phibase pro synergy

Після своєї першої появи форекс радник Phibase Pro Synergy, торгівля якого грунтується на інтерпретації графічних фігур, не справив особливого враження. Однак, спостерігаючи його розвиток, торгівлю на замоніторенних рахунках та відгуки трейдерів, стає ясно - перед нами цікавий зразок з незвичайною для АТС торгової стратегією.

Характеристики радника Phibase Pro Synergy

Платформа: Metatrader 4

Версія радника: 3.2

Валютні пари: EURUSD, USDCHF

Таймфрейм: H1

Час роботи: Цілодобово

Рекомендовані ДЦ: Альпарі, Forex4you

Цей експерт розпізнає 6 торгових патернів (таких як трикутник, прямокутник, подвійне / потрійне дно / вершина, канали і т.п.) і 36 їх можливих комбінацій. Причому точка входу не розглядається для торгівлі, якщо не перебувати поблизу фибо-рівня. Визначаються всі ці фігури купкою індикаторів, але це вже нюанси програмного коду, все-таки радник це не людина і, щоб навчити його «бачити» авторам довелося піти на деякі хитрощі.

Частенько відкривається кілька позицій для усереднення ціни входу, але ні про яке мартінгейл тут мови бути не може. Стопи і цілі визначаються на основі ATR (розглядається не тільки часовий графік, але і ситуація на денних і тижневих чартах) + стоп-лосс пересувається ближче до ринку в міру досягнення профіту (див. Опис налаштувань). В цілому радник намагається ловити великі руху і залишатися в позиції якомога довше.

моніторинги рахунків

Тести на історії

2007-2012

EURUSD

USDCHF

Судячи з бектестам, експерт варто використовувати тільки на EURUSD.

Опис налаштувань радника Phibase Pro

MaxPositions - максимально допустиму кількість одночасно відкритих позицій.

Max_Allocation_Per_Trade - відсоток від вільної маржі, яким радник буде ризикувати в кожній угоді. Мані-менеджмент активується, якщо параметр Fixed Lot = 0.

FixedLot - фіксований торговий лот. Якщо стоїть 0, то використовується автоматичний мані-менеджмент, виходячи із значення параметра RiskPercent.

TargetLevel_1 і TrailSL_1 - при досягненні прибутку в кількості пунктів, зазначеному в Targetlevel_1, радник пересуне стоп-лосс позиції на рівень безубитка + N пунктів, де N число пунктів в параметрі TrailSL_1.

TargetLevel _2 і TrailSL _2 - суть аналогічна параметрам TargetLevel_1і TrailSL_1, це другий рівень перенесення стопів ближче до ринку.

Pair - ставимо 1 для торгівлі на EURUSD, 2 - для торгівлі на USDCHF

Friday_Trade - вкл / викл торгівлю по п`ятницях.

MagicNumber - параметр, необхідний раднику, щоб відрізняти відкриті їм позиції від позицій, відкритих іншими радниками або вручну.

Як завжди, при виникненні питань, насамперед уважно читаємо FAQ по установці і торгівлі радниками.

Phibase Synergy вельми цікавий незвичайним підходом до автоматичної торгівлі і видно, що цей експерт вельми продуманий і постійно ведеться робота над поліпшеннями. Беззастережно рекомендувати його для використання на реальних рахунках я не буду, але за об`єктом безумовно варто поспостерігати.

Завантажити радник Phibase Pro Synergy

Посилання на скачування видалена на прохання правовласника