Foreх gambit - проста і прибуткова стратегія форекс

prostaja-i-pribylnaja-strategija-foreks

Forex Gambit - це проста і прибуткова стратегія Форекс, що видає високоточні сигнали для успішного входження в ринок. Працює вона на основі тільки одного індикатора - лінії Боллінжера, що робить її зрозумілою і зручною в застосуванні.

Творцем цієї стратегії є відомий на весь світ шахіст Уолтер Т Доунс, якому вдалося домогтися гарних результатів на ринку Форекс за рахунок, як він стверджує, свого дітища.

Назва стратегії походить від терміна «гамбіт», який означає «пожертвувати мінімумом, щоб заволодіти найголовнішим».

Провівши аналіз цієї стратегії, мені не вдалося помітити нічого схожого з шахами. По всій видимості, під «малим» творець має на увазі невелику кількість угод, так як сигнали дана стратегія видає не більше 1 рази в тиждень по 1 валютній парі. Іншими словами, для торгівлі по цій стратегії необхідно витрачати велику кількість часу, щоб один раз зайти на ринок і зірвати куш.

Загальні характеристики:

  • Торги рекомендується здійснювати на денному графіку - D1.
  • Валюта може бути будь-якою.

Для використання цієї стратегії нам знадобиться всього один індикатор - лінії Боллінжера з наступними установками: 2 Болліжера Бендса з періодом 30, зрушенням про, причому один з них повинен бути з відхиленням 1 (червоний), а другий з відхиленням 2 (зелений).

Знайти даний індикатор можна в будь-якому терміналі MT4, можна також завантажити шаблон, після чого його потрібно буде розархівувати і зберегти.

Надалі описі стратегії ми будемо з вами використовувати терміни, зазначені на малюнку нижче.

prostaja-i-pribylnaja-strategija-foreks

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Як правильно відкрити ордер на покупку

Ордер на покупку може бути відкритий при виконанні наступних умов:

  • Третя лінія Боллінжера, позначена на малюнку зеленим кольором, повинна підніматися протягом 10 днів.
  • Максимум і мінімум сигнальної свічки повинні бути вище максимуму і мінімуму попередньої свічки.
  • Тіло сигнальної свічки має закритися вище середини діапазону сигнальної свічки, більш того, воно повинно бути вище лінії Боллінжера.

При виконанні всіх описаних вище умов, ордер на продаж виставляється відразу ж після появи наступної свічки після сигнальної.

prostaja-i-pribylnaja-strategija-foreks

Стоп Лосс в цьому випадку необхідно виставити трохи нижче мінімуму сигнальної свічки. У разі появи п`ятої свічки після сигнальної, Стоп Лосс можна буде перенести в точку відкриття ордера. Вихід з ордера необхідно зробити в тому випадку, якщо тренд перетне верхню зелену лінію Боллінжера.

Читати - навчання Форекс відео уроки для чайників

Як правильно відкрити ордер «Sell»

Ордер «Sell» може бути відкритий при виконанні наступного умов:

  • Третя лінія Боллінжера, позначена на малюнку зеленим кольором, повинна йти на спад протягом 10 днів.
  • Максимум і мінімум сигнальної свічки повинні бути вище максимуму і мінімуму попередньої свічки.
  • Тіло сигнальної свічки повинно закриватися в нижній частині свого ж діапазону, більш того, воно повинно бути нижче третьої лінії.

При виконанні всіх описаних вище умов, ордер на продаж виставляється відразу ж після появи наступної свічки після сигнальної.

prostaja-i-pribylnaja-strategija-foreks

В цьому випадку Стоп-Лосс виставляється трохи вище сигнальної свічки, а в разі появи п`ятої свічки можна перенести Стоп-Лосс в те місце, де був відкритий ордер. Таким чином, угода стане беззбиткової. Закриття ордера варто зробити в тому випадку, якщо тренд наблизиться до нижньої лінії.

У зв`язку з тим, що робота по цій стратегії ведеться по денним графіками, сигнали для відкриття ордерів виникають не часто, приблизно, один раз в тиждень по 1 валютній парі. Але дохід від однієї такої операції може бути досить значним. Для збільшення доходу, рекомендується працювати відразу на декількох валютних парах.

Сподіваюся, дана проста і прибуткова стратегія Форекс допоможе вам у збільшенні прибутку.