На який термін вибрати бінарний опціон

Багато трейдерів бінарних опціонів задають питання - який термін вибрати бінарні опціони (кажучи простіше, на який час варто купувати опціони)? Дати однозначну відповідь на це питання досить складно.

Більшість досвідчених трейдерів планує час експірації в процесі аналізу. Тобто ще до отримання сигналу по своїй торговельній стратегії. Виходячи з цього вони і визначають, на який час купувати той чи інший контракт.

Дуже заманливо купити бінарні опціони на 60 секунд і отримати прибутковість в 80% прибутку за хвилину. Це мрія будь-якого інвестора, якому така прибутковість може "не світити" навіть за рік! Однак варто пам'ятати, що торгівля сверхкраткосрочних опціонами вимагає певного підходу і стратегій.

Свого часу, 60-секундні опціони викликали справжній фурор на ринку. Всього за хвилину можна заробити величезні гроші. Але як показує статистика, більшість трейдерів підійшло до такої торгівлі непідготовленими. В результаті, вони втрачали свої гроші.

Термін опціону безпосередньо залежить від аналізу та вашого прогнозу.

Якщо ви прийняли рішення, то зупиніться на хвилину і подумайте , скільки часу може знадобитися для виконання вашого прогнозу?

Може на ваш прогноз не потрібно довгий термін опціону? Або ж ви бачите фундаментальний тренд і для меншого ризику варто відкрити угоду до кінця дня, щоб не потрапити під вплив ринкових «шумів»?

Якщо ви купуєте бінарні опціони у вільний від основної роботи час, в такій ситуації краще ретельно все спрогнозувати і лише раз-два увійти в ринок. Кожен вхід має бути осмисленим, а сигнали чіткими.

Вибір терміну бінарного опціону залежить від глибини аналізу базового активу. Якщо ви прочитали новину про те, що Євросоюз починає друкувати додаткові гроші , і цей процес триватиме місяць, то це буде означати падіння курсу Євро протягом цього місяця. Проте всередині дня можуть бути і тривалі висхідні тренди, але за місяць валюта впаде точно. В цьому випадку ви можете інвестувати на пару тижнів і бути впевненим у своїй угоді. Про доцільність довгострокових інвестицій ми ще поговоримо нижче.

Якщо ваш аналіз впирається на певну дату, то краще інвестувати з терміном на кінець дня. Наприклад, Apple починає продажі нового флагманського телефону 15 числа. Це означає, що очікуваний продукт будуть розкуповувати по повній і акції компанії в цей день обов'язково виростуть. В цьому випадку краще інвестувати в початку дня до вечора.
Корисні посилання:

Бінарні опціони з експірації в кінці тижня вже можна вважати довгостроковими . Такі опціони надійні при фундаментальному аналізі. Наприклад всім відомі приклади з цінами на нафту або золото , тренди на яких досить довгі. Якщо актив зростає або падає вже кілька тижнів і тенденція продовжується, можна відкрити угоду на кілька днів з терміном до кінця тижня.Така угода буде надійною і не підкориться денним коливань. Вдалою стратегією на терміни до кінця тижня є покупка опціону на акції Діснея. Ця стратегія

докладно описана тут . Деякі брокери пропонують терміни опціонів і на місяць, але їх навіть складно рекомендувати.

Адже суть бінарних опціонів полягає

в отриманні швидкого прибутку . Відкривати угоду на місяць краще на фондовому ринку або хоча б Форекс , але бінарні опціони мають іншу суть, адже від терміну опціону прибуток не змінюється, тому краще робити хорошу аналітику на 15 хвилин, годину або день, а місячні угоди залишити іншим інструментам. Найчастіший термін опціону - це 10-25 хвилин, не більше півгодини.

Пов'язано це з тим, що ризики і прибутку на всіх термінах однакові, тільки при вдалих угодах прибуток ви отримуєте досить швидко. Практично всі хто працюють з бінарними опціонами, використовують стратегії саме для таких термінів. Але як ви бачите, є й винятки.

Список найкращих

  • ТОП 1
  • Брокер
Мін. депозит Мін. угода Регулятори Прибуток Відкрито ★★★ $ 100

$ 10
ЦРОФР
60-80%
2015 10/10 $ 150
$ 10

ЦРОФР
60-78%
2012
10/10 ₽10 тис.
*

₽1500 *
CySec 68-80%
2010
10/10 $ 250
$ 20

ЦРОФР
66-80%
2011
10/10 *
Все брокери працюють з різними валютами, ви можете поповнювати рахунок і відкривати угоди в зручній валюті - євро, долар або рублі в еквіваленті. Таким чином ви можете поповнити рахунок на $ 150 або € 150 або ₽10000. Теж саме буде стосуватися мінімальних сум для відкриття угод.

Все брокери в цьому списку мають регулятора, давно працюють і мають високі відсотки по виплатах, а також є лідерами в галузі.

Брокер

FiNMAX

- брокер від професійної команди трейдерів, яка створювала брокера «для себе», в платформі і умови торгівлі були враховані всі недоліки існуючих брокерів, в результаті FiNMAX відразу став одним з кращих!Регулюється ЦРОФР . Мінімальний депозит всього $ 100,

мінімальна угода $ 10.