Стратегія торгівлі у флеті

strategiya-torgovli-vo-flete

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про стратегію торгівлі у флеті. Напевно ви вже знаєте, що ринок більшу частину часу перебуває в спокійному стані, приблизно 2/3 дня ціна знаходиться у флеті.

На сьогоднішній день великою популярністю користуються трендові стратегії, тобто, ті торгові методики, які передбачають відкриття угод під час високої активності, яка спостерігається в певний час. Для заробітку таким чином трейдеру потрібно виявляти періоди активності і чекати зародження сильного тренда. Щоб уникнути збитків при використанні трендової стратегії, трейдеру потрібно також навчитися виявляти флет на ринку. Стратегія торгівлі у флеті, про яку я вам розповім сьогодні, відрізняється простотою і високою ефективністю, так що раджу придивитися до неї всім новачкам на ринку Форекс.

Стратегія торгівлі у флеті. Особливості

Флет є рух ціни в вузькому каналі, межі якого утворюються з приблизно однакових значень high і low.

strategiya-torgovli-vo-flete

Для того щоб навчитися виявляти флет, потрібно орієнтуватися за часом. На попередньому малюнку ви можете помітити, що флет з`являється в нічний час по Москві. Бічний рух ціни в нічний час пояснюється закриттям європейської та американської бірж, дії яких і призводять до зародження сильних трендів. Вночі великі гравці не працюють, в результаті чого ринок перебуває в спокійному стані. Хочу відразу зазначити, що на кожній валютній парі флет зароджується в різний час, так що при пошуку консолідації потрібно обов`язково враховувати особливості обраного вами активу.

Так, наприклад, на парі австралійський долар / ієна в нічний час по Москві буде спостерігатися активність, так як біржі Японії і Австралії починають свою діяльність саме в цей час. А ось на парі GBP / USD вночі буде спостерігатися флет, так як європейська біржа і американська в цей час не працюють.

strategiya-torgovli-vo-flete

Ціновий канал для флета будується по трьох точках. Спочатку проводиться горизонтальна крива за двома максимумів або мінімумів, потім через 1 максимум або мінімум проводиться пряма паралельна першої. strategiya-torgovli-vo-flete

Суть стратегії торгівлі у флеті

Найпоширеніша стратегія торгівлі у флеті передбачає вхід в ринок при відбої ціни від кордонів побудованого каналу. Давайте більш детально заглибимося в вивчення даного методу торгівлі.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Отже, на наступній картинці ви можете помітити, як ціна пробиває верхню межу каналу. Вхід в ринок можна було б здійснити на довгій ведмежою поглинає свічці. Угода повинна бути відкрита з стопом, розташованим біля максимального відкоту ціни в період флета. А тейк-профіт рекомендується розмістити на протилежній кордоні каналу.

strategiya-torgovli-vo-flete

Часто трапляється так, що ціна відскакує від однієї з меж, рухається до іншої кордоні певний час, а потім назад розгортається так і не досягнувши протівположной межі коридору. Для заробітку в таких ситуаціях, можна також створювати угоди при зворотному розвороті ціни. Можна також входити в ринок двома угодами, тейк для однієї розмістити на середині каналу, а для другої на протилежній кордоні. Можна також додатково задіяти трейлинг-стоп.

Як ви могли помітити, найбільш передбачуваним є флет вночі. Але якщо ви хочете заробляти таким чином, пам`ятайте, що багато брокерів спеціально збільшують спреди в нічний час.

Розширення спреда при вузькому ціновому діапазоні коливань ціни може привезти до появи великої кількості збиткових ордерів. У зв`язку з цим при виборі валютної пари для заробітку таким методом, віддавайте перевагу тим, у яких в нічний час ціна коливається в більш широкому ціновому каналі.

Сильні сторони стратегії

Ця методика відкриття ордерів в період бічного руху цінового рівня володіє величезною кількістю переваг, серед яких:

  1. Так як ринок більшу частину часу перебуває в стані флета, у вас не виникне проблем з пошуком оптимальних місць для створення позицій.
  2. При відкритті ордерів відповідно до цієї стратегії значення Take-Profit залежить від ширини каналу ціни, що дозволяє розраховувати на істотний дохід.
  3. Так як поведінка цінового рівня в період флета є досить передбачуваним, застосування цієї методики ведення торгів для створення угод є досить безпечним.

strategiya-torgovli-vo-flete

Для застосування цієї методики створення позицій, слід застосовувати тільки ті пари, в які входять валюти держав, біржі яких в момент ведення торгів не функціонують.

Якщо ви вирішили застосовувати цю методику відкриття ордерів, то зверніть увагу на значення спреду вашої компанії-брокера, так як в нічний час воно може бути занадто збільшено, що зробить торгівлю менш вигідною.