П'ять порад по налаштуванню tSLab для поліпшення стабільності системи

Вітаю шановні роботрейдери!

Для тих, хто використовує цю платформу - не секрет, що стабільність роботи залишає бажати кращого. Тому, сьогодні хочу представити вам свій невеликий пост, присвячений хитрощів настройки платформи TSLab для максимізації стабільності роботи.

Зміст

  • 1 Ніколи не ставте "Нічні збірки"
  • 2 Дубльовані заявки
  • 3 Чи не виставляються заявки або пропадають угоди
  • 4 При тривалій роботі або великій кількості агентів сервер починає сильно гальмувати
  • 5 постійно спливають різні помилки (пропуски сигналів входу-виходу)

Ніколи не ставте "Нічні збірки"

Навіть якщо підтримка запевняє, що "Нічна збірка" допоможе вам вирішити ту чи іншу проблему - не вірте

. Перевірено на собі вже двічі. Така збірка (по суті бета-версія) містить експериментальний код і таїть ще більше збоїв і проблем, ніж звичайна версія. Мені двічі радили (в різних випадках) її встановити і в обох я в підсумку відновлював систему з резервної копії. Загалом, воно того не варто. Терпіть до наступної стабільної версії!

Дубльовані заявки

Якщо у вас іноді з'являються подвійні стоп-заявки (або Тейку) - рекомендую встановити в настройках Квик галку "При відновленні використовувати тільки параметри останнього з'єднання".

Навіть якщо з такою проблемою ви ще не стикалися - все одно поставте.

Її суть в тому, щоб в случає збою сервера, до якого підключений квік, термінал намагався підключитися до одного і того ж хосту. Інакше, агент побачить, що заявки на цьому сервері немає (а по факту вона є, але на старому сервері) і створить ще одну.

Чи не виставляються заявки або пропадають угоди

Швидше за все проблема в поламаної зв'язку DDE між терміналами Quik і TSLab. У цьому випадку досить завантажити вихідний файл конфігурації tslab. wnd в Quik (Меню "Налаштування" - "Завантажити налаштування з файлу".

Так само рекомендується прибрати галку "Зберігати настройки при виході" в меню "Налаштування" - "Основні" - "Програма" в Квік.

При тривалій роботі або великій кількості агентів сервер починає сильно гальмувати

Тут вихід простий - перезапускати TSLab і Quik щоранку перед стартом сесії. Так само можу порадити обмежити кількість барів, які будуть отрісовиваться на графіку. Я зазвичай ставлю 1000. Постійно спливають різні помилки (пропуски сигналів входу-виходу)

Якщо це ваш случ ай і ви постійно відчуваєте проблеми з підключенням до сервера або з роботою скриптів - можу порадити вам переходити з торгівлі на домашньому комп'ютері на виділений сервер.

Серверне обладнання працює набагато стабільніше, так і з швидким інтернетом там проблем немає. Про те, як вибрати такий сервер я вже писав в цій статті.

у мене на цей випадок налаштовані оповіщення про помилки - настійно рекомендую вам їх налаштувати, адже на це піде всього 3 хвилини:

Заходимо в меню "Інструменти" - "Менеджер повідомлень "

  • Натискаємо на кнопку" До авіть ", вибираємо тип оповіщення" E-Mail "і знову натискаємо" Додати "

  • Тепер натискаємо на кнопку" Налаштування "і заповнюємо всі поля реквізитами свій пошти.Якщо у вас пошта на Яндексі - можете скопіювати налаштування з скріншота нижче

  • Останнім кроком налаштовуємо фільтри згідно зображенні нижче

  • На сьогодні це все ... До речі, тут можна почитати про налаштування параметрів скрипта, а тут я докладно описав весь процес запуску скрипта в торгівлю на реальному рахунку. Якщо вас цікавлять ще якісь питання по налаштуванню ТСЛаба - пишіть в коментарі. До зустрічі в наступній статті!