Перший місяць реальної торгівлі на nYSE на курсі Day Trading в United traders.

В даний момент я проходжу навчання Day Trading на NYSE, авторами і ведучими курсів є Анатолій Радченко та Олексій Марков.

Як почати торгувати на NYSE?


Тривалість курсів близько 3 місяців і особливо приємно, що тільки перші дні ми слухали лекцію з торгівлі на nyse, а решту часу мали можливість здійснюватися операції на ринку, паралельно спілкуючись з викладачам, обговорювати ту чи іншу поведінку акцій, вплив новин, звітів і тд. на конкретних прикладах в режимі реального часу.
Хоча курси і дистанційні та з викладачами група спілкується в основному он-лайн, я вирішив орендувати місце в дилінговому залі з кількох причин, в першу чергу трейдинг це робота, а роботи з дому не буває, у всякому разі, конструктивною. Так само незаперечну перевагу представляє наявність в офісі 3 основних факторів: ризик-менеджер, доступ до інформації провідних світових інформаційних агентств, і просто групи однодумців, яких трейдинг "пре" так само як і мене.
Приємно було чути і від менеджерів і від трейдерів негативні очікування по моїй торгівлі, так як з посмішкою ставлюся до компаній, в яких обіцяють великі заробітки в найкоротші терміни. Цей реалізм підкуповує, так само як підкуповує атмосфера в офісі в цілому, прийшовши сюди вперше хочеться затриматися надовго.
У підсумку завдяки легкому везінню і діловим порадам трейдерів UT вдалося отримати за результатами першого календарного місяця торгівлі на Nyse прибуток. Всім удачі в 2013 і зеленого Pnl.