Фігура прапор на форекс. особливості та застосування

flag-foreks

Стратегія ABC Прапор Форекс відрізняється простотою, тому що не використовує ніяких індикаторів. Цей метод ведення торгів може використовуватися на будь-якій валютній парі, він ґрунтується на застосуванні графічної моделі патерн Прапор, яка відображає продовження тренда.

Успішні трейдери Форекс стверджують, що патерн Прапор вважається найбільш затребуваною фігурою, яка застосовується для виконання технічного аналізу на будь-яких валютних парах і таймфреймах.

Зазвичай, патерн Прапор з`являється в період, коли протягом тривалого відрізка часу на ринку панує флет, після подолання якого спостерігається досить сильний імпульс, в результаті якого на тайм-фреймі формується флагшток, а потім відбувається консолідація на Форекс.

Як використовувати Прапор Форекс

Якщо на ціновому графіку протягом тривалого часу панує флет, то слід чекати моменту, коли виникне фігура Прапор на Форекс. Саме в цей час необхідно почати побудову графічної моделі відповідно до вимог стратегії ABC Прапор Форекс.

Переконавшись, що флагшток пробив кордон флета і закріпився над нею, слід дочекатися, коли згасне цінової імпульс і почнеться консолідація. Як виглядає подібна ситуація на ціновому графіку, ви можете побачити на представленої нижче зображенні.

figura-flag-na-foreks

Точкою «А» на графіку зазначено закінчення консолідації, а точкою «B» відскік після неї. Скориставшись цими точками, а також кінцем флагштока, необхідно побудувати рівновіддалений канал і чекати появи точки «С», яку у відповідності зі стратегією ABC Прапор необхідно використовувати для відкриття ордерів.

Отриману в результаті виконання описаних вище дій фігуру ви можете побачити на представленої нижче зображенні.

flag-foreks

На графіку наочно показано, що точка «С» представляє собою закінчення фігури патерн Прапор. Для того, щоб використовувати цю точку для відкриття ордерів, необхідно переконатися, що вона сформується саме в цьому місці цінового рівня.

Щоб впорається з цим завданням, вам будуть потрібні лінії Фібоначчі, які слід протягнути на всю протяжність флагштока і чекати того моменту, коли ціновий рівень досягне кордонів каналу і відскочить від ліній Фібоначчі (38,2-61,8). Хорошим сигналом буде ситуація, коли ціновий рівень протестує межі каналу попереднього флета.

Порядок визначення точки «С» за допомогою описаної вище тактики наочно показаний на розташованій нижче зображенні.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

flag-foreks

На цьому графіку ви бачите, що ціновий рівень дійшов до рівня Фібоначчі (38,2%) і почав тестувати межі попереднього флета. Потім ціновий рівень почав рух в напрямку пануючого тренду, що виступає в ролі підтвердження позиції точки «С».

Слід пам`ятати, що далеко не завжди вдається так легко підтвердити розташування на графіку точки «С». У деяких ситуаціях будь-яка характеристика, необхідна для підтвердження позиції точки «С», просто відсутній. При такому розвитку подій, щоб не упустити шанс зробити прибуткову угоду через неможливість точно визначити розташування точки «С», рекомендується використовувати один з наступних методів:

  1. Виявити дивергенцію. У ситуаціях, коли відсутній один з параметрів, необхідних для визначення точки «С», а осцилятор говорить про наявність дивергенції, рекомендується вважати, що точка «С» вже з`явилася, це, в свою чергу, дає можливість приступити до входження на ринок.
  2. Другий метод передбачає застосування віяла Фібоначчі, який слід розтягнути на довжину флагштока. У місці відскоку цінового рівня від променя рівному 61,8% і буде знаходиться точка «С».

Процедура підтвердження точки «С» за допомогою віяла Фібоначчі показаний на розташованій нижче зображенні.

flag-foreks

Читати - навчання форекс відео онлайн

Порядок відкриття ордерів по стратегії ABC Прапор

Після того, як вам вдалося підтвердити наявність на графіку точки «С» за допомогою одного з описаних вище способів, патерн Прапор Форекс можна вважати завершеним. Тепер ми можемо приступити до створення ордерів відповідно до рекомендацій стратегії ABC Прапор.

Творці цього методу торгівлі для покупки валюти рекомендують використовувати відкладені ордери Форекс типу Buy Stop, які необхідно розміщувати після виявлення точки «С» на рівні Фібоначчі 38,2%. В обов`язковому порядку необхідно встановити Stop-loss, розташувавши його вище найближчого рівня Фібоначчі на відстані рівному значенням спреду. У нашій ситуації ця точка на графіку відповідає рівню Фібоначчі 50%.

Крім того, рекомендується використовувати Take-profit, який необхідно розмістити нижче рівня 0%, на відстані, яке відповідає величині спреда. Більш наочно процес створення угоди Buy Stop ви можете побачити на розміщеному нижче малюнку.

flag-foreks

Для того, щоб продати валюту, необхідно використовувати відкладений ордер Sell Stop. Створення ордера і установка стоп-лосс і тейк-профіт здійснюється практично також, як і при відкритті угод на придбання валюти.

Особливості застосування стратегії ABC Прапор

Якщо вам сподобалася стратегія ABC Прапор Форекс і ви вирішили використовувати її для визначення оптимального моменту для входження на ринок, то необхідно в обов`язковому порядку враховувати такі особливості:

  1. Практика показує, що патерн Прапор досить часто утворюється поблизу від важливих ліній підтримки або опору. Подібна ситуація є свідченням того, що ціновий рівень набирає силу, необхідну для здійснення пробою.
  2. Сценарій розвитку комбінації ABC дуже схожий на розворотні моделі, такі як невдалий розмах або подвійне дно. Тому якщо на графіку спостерігається пробій точки «С», то необхідно самостійно шукати місце для закриття збиткового ордера, до того моменту, як спрацює встановлений Stop-loss.
  3. Ситуація, коли після пробиття точки «C» ціновий рівень повернувся в межі каналу, є прекрасним сигналом для створення повторного ордера в напрямку панівної тенденції.

Сподіваюся, що ця стаття допоможе вам освоїти основні принципи використання стратегії ABC Прапор для торгівлі на ринку Форекс.