Відгук про swiss guard

swiss guard

  • Офіційні сайти: //swissguard.ru, //swissguardtechnology.ru

У цьому відкликання я хочу розповісти про черговий лохотрон на бінарних опціонах - Swiss Guard. Взагалі це дуже банальне, примітивне і сумовитий розлучення, зроблений, що називається, «на коліні». Лохотрон зроблений настільки погано, що я навіть не хотів робити про нього огляд. Але раз справа шахраїв процвітає і кількість обдурених користувачів зростає з кожним днем, я все ж вирішив зробити відгук про SwissGuard ru.

Отже, як повелося, давайте почнемо відгук про Swiss Guard Technology з огляду візуального ряду лохотрону. Він жахливий. Дешева презентація з крадених картинок з Яндекса і нарізок з фільмів, плюс диктор на тлі. Серйозно? Хтось сьогодні ще вірить в подібні відео-ролики? Окремої згадки заслуговують субтитри до ролика. Здається, що текст набирав сліпий, безрукий іноземець, який тільки вчить російську мову. Ну вже точно не той промовистий диктор, який все це неподобство начитує (у нього якраз професійно поставлена мова, відчувається грамотність і все таке). Але в цілому, відразу кидається в очі, що сайт зроблений на «відвали», це звичайний сайт-одноденка, який в майбутньому закриють, коли на Swiss Guard буде більше негативних відгуків користувачів. А автори відкриють новий сайт з іншою назвою. Звичайна практика, так уже було з Алгоснайпер, Автобінтрейд і ТрейдСканер.

Swiss Guard - розлучення чи ні?

swiss guard отзывы

Давайте вже перейдемо безпосередньо до самого відкликанню про програму Swiss Guard (Свісс Гуард) з докладними аргументами. Отже, як працює даний лохотрон? Дуже просто. Автор ролика (людина без імені) просто призводить вас до брокера-шахрая. Ви вкладаєте свої кревні 250 $ і прощаєтеся з ними назавжди. Тому як брокер-шахрай ці гроші ніколи вам не виведе. Тут все досить банально і просто. Цікавіше інший момент. А саме ті «аргументи», які призводять шахраї в своєму відео-ролику.

  • Що програму Swiss Guard випустив Швейцарський банк. Друзі, це просто смішно. Навіщо банку випускати програму для бінарних опціонів? Їм від цього яка користь? Просто так? З чисто людських бажань «допомогти»?
  • Форум «для багатих» - це вже зовсім за гранню. Закритий форум, де «багаті» діляться способами заробітку на бінарних опціонах або хваляться покупками? Хто написав цю казку?
  • Також дуже прекрасна мотивація реєструватися швидше. Інакше банк випустить нову версію програми. Тільки автор, мабуть, не в курсі, що всі програми вже давно оновлюються автоматично без повторної установки;
  • Картинка статистики під відео - це про бомба. Я навіть радий, що автор звернув нашу увагу на цю «трансляцію» статистики. Якщо чесно, я давно так не сміявся. Подивіться самі:

swissguard

Ну хіба це не смішно? Ви коли-небудь бачили, що на реальному рахунку було написано «не фотошоп!» Або не "НЕ демо рахунок». Вони б ще відразу написали «Не лохотрон»… До речі, до розмови про лохотрон в Swiss Guard Technology, ви дивилися повідомлення про ризики? Напевно ж, немає. Так ви подивіться:

swiss guard программа

Тільки не звертайте уваги на помилки і просто жахливий російську мову. Ми вже розібралися, що автори швидше за все не з Росії, їм можна пробачити. Але сам текст. Тут же повна відмова від відповідальності. Щоб було зрозуміло, що це означає, наведу приклад. Покладемо, ви віднесли гроші в банк під відсотки. А банк вам такий відповідає: «Ні-ні-ні, які відсотки, ми не знаємо, виплатимо ми вам відсотки чи ні. Ви ризики читали? Ми взагалі можемо, вам гроші не повертати ». До того ж зверніть увагу, що всі сигнали програми Swiss Guard, про яку, власне і йдеться у відгуку, носять виключно демонстраційний характер. Ось так то.

Також мене дуже потішило, як хвацько автор суперечить сам собі. Якщо на самому початку він каже, що не буде впарювати вам ніяких програм бінарних опціонів. То вже через 5 хвилин забуває про це і пропонує програму для бінарних опціонів Swiss Guard. У нього що короткострокове розлад пам`яті? Амнезія? Або він тримає за дурнів всіх користувачів програми?

Ну і пару слів про роботів для бінарних опціонів в принципі. Ось автор Swiss Guard хвацько розповідає нам, що дана програма для бінарних опціонів все робить сама. Пропоную вам згадати мультфільм про Вовку в Тридев`ятому царстві. Там дуже добре цей момент пояснили. Але для тих, кому мультфільми дивитися ніколи, хто знаходиться в постійному пошуку того самого «робота», який буде заробляти «замість нього», хочу нагадати, що Граалей на бінарних опціонах немає. І навряд чи коли-небудь будуть. І що на таких ось «граальщіках» дуже люблять наживатися лохотронщики, пропонуючи всім бажаючим повірити в казки.

swiss guard отзывы пользователей

Про брокерів

Як я вже зазначив вище, даний проект Swiss Guard веде трейдерів лише в певних брокерів бінарних опціонів. Чому «веде»? Так, тому що заповнюючи форму на сайті, ви автоматично реєструєтеся в тому чи іншому брокера (до речі, це вже порушення закону про передачу персональних даних). Але розмова не про це. Брокери, в яких нас реєструють автори - шахраї. Забрати у них свої гроші буде вельми проблематично (а то й неможливо), тому як брокери ці PlusOption і Opteck (відомі шахраї).

висновок

swiss guard бинарные опционы

На закінчення цього відкликання про SwissGuard я хотів би в черговий раз нагадати, що «халяви» на бінарних опціонах немає і не буде. І якщо хтось пропонує вам «вмить» стати гуру трейдингу або ж швидко почати заробляти - знайте, перед вами лохотрон звичайний. Пам`ятайте, як в ролику Swiss Guard автор запитує, чи можна стати гуру бінарних опціонів і отримати багаторічний досвід за пару хвилин? Так ось відповідь немає. Подумайте самі, як абсурдно це звучить.

Я планую незабаром написати статтю про те, як відрізнити лохотрони на бінарних опціонах. Але поки нагадаю просте правило. Якщо вас хтось квапить, «тисне» на обмеженість місць - в загальному, хоче, щоб ви зробили щось швидше. Знайте, вами маніпулюють. Щоб ви не встигли зрозуміти, що це розлучення. Щоб не встигли почати ворушити мізками. Уникайте подібного тиску, адже робиться це далеко не з кращих спонукань, як ви розумієте. Ну і буду радий почути ваші відгуки про лохотрон для бінарних опціонів Swiss Guard.

Якщо ви дійсно хочете почати заробляти на бінарних опціонах, знайомтеся з наступними розділами сайту:

СігналиСтратегііРейтінг брокеровНовічкамОбученіе