Відгук про кліці на мільйон

клик на миллион

  • Офіційний сайт: //klik-na-million.com

Сьогодні у мене для вас відгук про проект Клік на мільйон (Klik na Million). На мій погляд, це один з найжорсткіших і беcпрінціпних розлучень на сьогоднішній день. Тому як серед «цільової аудиторії» даного лохотрону особливе місце займають пенсіонери. І хоча сам розлучення проекту Клік на мільйон до неподобства дурний і абсурдний, проте від нього встигло постраждати вже досить велика кількість людей, так що давайте розбиратися.

Як повелося, перш ніж переходити безпосередньо до самого відкликанню про систему Клік на мільйон, я хотів би сказати пару слів про відео. По-перше, я хотів би вам поскаржитися. Клік на мільйон - це найдовший розлучення, який я коли-небудь бачив. Це практично безперервні 2 години невмілої гри акторів і такого ж невмілого зомбування. Без можливості перемотування. Чесно, на третьому відео (кожне з яких по 20 з гаком хвилин, які в свою чергу тягнуться вічно) я був уже готовий віддати їм будь-які гроші, аби вони замовкли. Дві години - це вже повноцінний фільм. В даному випадку така собі романтична мелодрама (комедії у нас вже були): дружина, кухня, машина, кращий друг (він же партнер), задоволені «клієнти». Все б нічого, якби не огидний гра акторів. Я просто не розумію, де шахраї беруть їх? Ось де Клік на мільйон взяли таких бездарних акторів? На «це» ж просто неможливо дивитися без сліз, як то кажуть.

клик на миллион отзывы

Єдине, мене дуже потішило, як на самому початку автор проекту Клік на мільйон, Володимир Соколов, каже, мовляв, вас взували і розводили. Далі він як би хоче додати, мовляв, тепер і я вас взую і розведу… Про «упоротий» розмова в машині я навіть не буду говорити, я сміявся. Це жахливо, друзі, просто жахливо. Але повернемося до самого відкликанню про систему Клік на мільйон.

Також зверніть увагу, Володимир Соколов (якого насправді не існує, але про це пізніше) в общем-то показує всім бажаючим адресу свого будинку: Гірська 21. Особливо мотивовані трейдери можуть з`їздити перевірити, чи живе за цією адресою людина з таким ім`ям, розпитати сусідів. Вже вони-то такого персонажа повинні знати.

клик на миллион отзывы

І ще один момент, який сильно мене розчарував в ролику Кліка на мільйон Соколова. Я зараз говорю виключно про відео, про сам розлучення ми поговоримо трохи пізніше. У наших «поважних» лохотронщиков зовсім вже закінчилася фантазія, я вже нарікав на це в своєму минулому відкликання про «Таємниці грошей». Ну правда, всюди все як під копірку:

  • Обмежений кількість місць (мільйонів-то на всіх не вистачить);
  • Обов`язкові 500 $ від автора. Ось все як один їх «дарують». Ну, товариші шахраї, це ж все одно демо-гроші, вони вам нічого не варті, ну «подаруйте» ви 5000, 10000? Чому 500-те;
  • Обов`язкова машина в кадрі (хоч одна, але обов`язково буде). Мабуть, машина - це межа мрій будь-якого трейдера;
  • Бета-тестери. Ну йо-майо, знову те ж саме, зовсім недавно ж в Квантум було абсолютно те ж саме.

Ви, до речі, помітили, яку нагороду отримали автори проекту Клік на мільйон? За саму прибуткову торгову систему 2015. І нічого, що такої нагороди не існує в принципі. Нормально. Самі придумали, самі вручили, самі отримали. Так і треба.

Клік на мільйон: розлучення чи ні?

Отже, переходимо безпосередньо до відкликання про Володимира Соколова і його Кліці на мільйон. Власне, діють шахраї за старою відпрацьованою схемою: спочатку трейдера заманюють гарними відео з обіцянками легких грошей. Після цього пропонують обмежений доступ ( «тільки для вас і тільки сьогодні»). Далі автор проекту (в даному випадку Володимир Соколов) нібито кладе трейдеру на рахунок свої ж гроші, щоб той переконався в працездатності системи (зрозуміло, насправді це просто демо гроші, вивести які неможливо). Далі на демо виходить красива картинка безкрайнього заробітку (ще б пак, це ж демо, можна малювати котирування як завгодно).

Користувач потрапляє в пастку, починає пускати слину і біжить вкладати реальні гроші в проект (щоб отримати повний доступ). Вклавши гроші, він бачить поганий результат на своєму торгівельному рахунку. Більшість ставок закривається в мінус, депозит тане просто блискавично. У паніці трейдер намагається відключити робота і вивести свої кровні гроші. Але як би не так, шахраї привели його до таких же шахраям, які не виводять гроші ні за яких обставин (в даному випадку Daily Trades, ті ще лохотронщики). Ось і вся історія. Вже потім трейдер починає шукати реальні відгуки про проект Клік на мільйон в мережі і розуміє, що його розвели.

Так що, якщо ви питаєте, що це за проект - Клік на мільйон Соколова. Мій вам відповідь - звичайний розлучення. Хоча не зовсім звичайний, на жаль, а вельми жорсткий. Я вже згадував про це на початку, але зараз хотів би трохи детальніше зупинити на нелюдяності авторів проекту Клік на мільйон.

Чому Клік на мільйон - це найжорсткіший розлучення з усіх, що я бачив?

клик на миллион реальные отзывы

Мені дуже не сподобалося, як в Кліці на мільйон Соколова грають на почуттях людей. Тут тобі і засмучені жінки, і пенсіонери, і новонароджені близнюки. Власне, ось вона, аудиторія, на яку орієнтуються автори проекту. Жорстко, чи не так? Тиснути на почуття жалю і потім нахабно відбирати у людей останні гроші, пенсії, кредити.

Найбільше мене обурило «кількість» реклами, спрямованої на пенсіонерів. Господа шахраї, ну совість же теж потрібно мати, у всіх же є бабусі і дідусі або вже літні батьки. Не вірю, що хтось не в курсі, які в нашій країні пенсії. І відбирати їх, обіцяючи натомість золоті гори, по-моєму, вже повне беззаконня. А шматок про Бога? Нібито, що «це Бог творить чудеса»? Під чудесами мається на увазі, природно, сам лохотрон. Ну не богохульство чи?

висновок

клик на миллион владимир соколов

На закінчення відкликання про проект Клік на мільйон Володимира Соколова я хотів би нагадати всім одну з найважливіших істин торгівлі на бінарних опціонах. Отже, запам`ятайте, на бінарних опціонах немає чарівної кнопки «Гроші», яку ви будете натискати і прибуток буде відразу литися рікою. Так, навіть не річкою, а маленьким струмочком, але все одно не буде литися. Зрозумійте, на бінарних опціонах немає і ніколи не буде чудесних Граалей, філософських каменів і іншого чарівництва. Якщо вам обіцяють 90-100% прибутку без зусиль - знайте, перед вами звичайний лохотрон. Такий же, як і система Клік на мільйон Володимира Соколова і Гліба Тихонова.

Якщо ви дійсно хочете почати заробляти на бінарних опціонах, знайомтеся з наступними розділами сайту:

СігналиСтратегііРейтінг брокеровНовічкамОбученіе