Відгук про асоціацію успішних трейдерів

ассоциация успешных трейдеров отзывы

  • Офіційний сайт: //money-makers.info

Сьогодні у мене в колекції лохотронів невелике поповнення - Асоціація успішних трейдерів. Для тих, кому ліньки читати далі, відразу скажу, що Money Makers Info - це проект сумнозвісного брокера Сигма Європа. Ну а далі вже можна і не розповідати, думаю, все і так зрозуміло.

Асоціація успішних трейдерів - розлучення чи ні?

Ну що, починаємо наш відгук про Асоціацію успішних трейдерів? Лохотрон цей вельми дешевий, ні тобі відео-доріжки, ні презентації. Ех, розбалували нас лохотронщики. В общем-то Money Makers Info - це абсолютно звичайна автоматична розсилка сигналів на пошту або смс. Нічого особливого і нічого видатного. Крім одного. Адреси. Отже, він розтратив сторінку сайту Money Makers Info вниз і бачимо:

money makers info

Та-дам! Нічого не нагадує? AAC Apartments UG. А знаєте, який у них адреса? Kurfürstendamm 167/168. Не такий чи адреса зовсім недавно використовували лохотрощікі з Sigma Europe? Так, саме його. З чого можна зробити логічний висновок, що Асоціація успішних трейдерів - це і є проект Сигма по залученню трейдерів (як було з Алексом Голдом і OptionRally). Більш того, за «дивним» збігом саме в Сігмі нам пропонують зареєструватися лохотронщики з Money Makers Info. Так що Асоціації успішних трейдерів я виношу очевидний вердикт - чергове розлучення. Причому якийсь вже зовсім не розумна і не цікавий.

У продовженні відкликання про Money Makers Info, якщо хто не зрозумів, що все це означає, я поясню. Це означає, що ці Money Makers пропонують вам відкрити рахунок в брокера, який просто не виводить гроші назад. Тобто просто хочуть вкрасти ваші гроші. Ось і вся історія.

висновок

ассоциация успешных трейдеров

На закінчення відкликання про Асоціацію успішних трейдерів хочу поскаржитися, що кількість шахраїв останнім часом зростає немов на дріжджах. Вже нікуди від них не дітися. Що ж, значить, будуть поповнювати рубрику лохотрон, нікуди не робитися. До речі, є ті, хто встиг вляпатися в Асоціацію успішних трейдерів? Стали успішними трейдерами? Залишайте свої відгуки в коментарях, буде цікаво почитати.

Якщо ви дійсно хочете почати заробляти на бінарних опціонах, знайомтеся з наступними розділами сайту:

СігналиСтратегііРейтінг брокеровНовічкамОбученіе