Особливості застосування індикатора x-lines

indikator-x-lines

X-Lines індикатор для MT-4 є одним з найпопулярніших і надійних інструментів для визначення рівня ціни на ринку Форекс. Рівні цього індикатора можна застосовувати для ефективного вирішення широкого спектра завдань, пов`язаних з торгівлею, як для від відсіювання хибних сигналів, отриманих від інших інструментів, так і в якості основного елемента торгових стратегій. Індикатор X-Lines для mt4 скачати безкоштовно можна на просторах інтернету.

Індикатор X-Lines був спеціально розроблений для платформи MetaTrader 5, але через величезну популярність MetaTrader 4 цей інструмент був адаптований і під нього.

indikator-x-lines-dlja-mt4

В процесі адаптації під MT-4 головний алгоритм розрахунку індикатора був збережений. Основні зміни були внесені в систему, розраховувати силу рівня, що практично ніяк не вплинуло на якість роботи інструменту.

Основні настройки індикатора

Завантажити індикатор X-Lines ви можете скориставшись посиланням, розміщеної нижче.Ви процесі створення цього індикатора група розробників в якості основи використовувала припущення про те, що будь-які групи цін можна розділити на два види: сильні рівні, які цікавлять в основному великих покупців і продавців, а також загальні рівня, за допомогою яких можна відпрацьовувати опір і локальну підтримку. Для ефективного розподілу рівнів настройки індикатора X-Lines застосовують два параметри:

  1. PPH, який представляє собою фільтр, що дозволяє виявити сильний рівень. При установці індикатора цей фільтр має настройками 0,08, але для більш ефективної торгівлі, необхідно підібрати найбільш підходяще значення для використовуваного таймфрейма і валютної пари. В процесі настройки необхідно пам`ятати, що при зниженні налаштувань в якості сильних буде визначатися значно менше рівнів.
  2. PPM, який представляє собою фільтр, що виявляє рівні із середнім значенням. При установці індикатора, цей фільтр буде мати налаштуванням 0,15, але при проведенні налаштувань під конкретну пару настройки будуть в діапазоні 0,02-0,99.

indikator-x-lines-skachat

Процес настройки індикатора слід виконувати так, щоб PPM був завжди вище PPH. У разі недотримання цієї умови, індикатор буде працювати неправильно, що призведе до вчинення помилкових операцій. На представленому нижче малюнку ви можете побачити, як виглядають правильні настройки індикатора X-Lines.

indikator-x-lines

Колір рівня налаштовується в характеристиках Medium Level і High Level, а кількість барів, які будуть застосовуватися в процесі розрахунку, - в характеристиці Period of Analysis. У стандартних установках значення індикатора Period of Analysis має значення 0, що дає можливість в процесі розрахунку проводити аналіз всієї доступної історії.

Читати - Форекс навчання безкоштовно онлайн

Застосування X-lines при відкритті угод

Рівні ціни є значущим елементом, який використовується під час проведення технічного аналізу. Саме на рівні ціни базується величезна кількість стабільних торговельних стратегій, що приносять істотний прибуток, з цієї причини X-Lines широко використовується при створенні ордерів при відскоку ціни від рівня індикатора, а також під час пробоїв.

indikator-x-lines

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

На розташованому вище малюнку ви можете побачити, що індикатор побудував свої рівні з характеристиками за замовчуванням. Сильний рівень позначений червоним кольором, він виконує роль опору, коли ціна буде опускатися вниз, а при її русі наверх, він виконує роль підтримки.

Практика показує, що X-Lines супер точний індикатор набагато краще працює при пробої червоного рівня, ніж при відскоку від нього. Найчастіше ціна істотно сповільнює свій рух, а в деяких випадках може створити кілька відскоків, але незважаючи на це відбувається пробивання рівня, і ціна рухається до наступних цілям. На малюнку, розташованому нижче, ви можете побачити приклад такої ситуації.

indikator-x-lines

Причиною такої поведінки ціни є алгоритм розрахунку, який використовується індикатором. При використанні будь-якої валютної пари ціна буде вести себе таким чином перед виникненням пробою.

Застосування індикатора в якості одного з інструментів

Сильні рівні оптимально підходять для того, щоб підтвердити оптимальну точку входження в ринок, а середні рівні допомагають визначити оптимальне місце розташування Стоп-лосс і Тейк-профіту.

indikator-x-lines

Фахівці рекомендують встановлювати Тейк-профіту на першій середній рівні, тобто на помаранчевої лінії.

Практика показує, що цей індикатор прекрасно підходить для використання в якості додаткового підтвердження показань таких інструментів, як змінна середня, яка досить часто запізнюється. Застосування X-Lines дозволяє заздалегідь виконати аналіз можливих ризиків.

Переваги індикатора X-Lines

Серед величезної кількості переваг цього індикатора слід зазначити простоту настройки і застосування. Для того щоб індикатор X-Lines скачати і налаштувати, вам буде потрібно всього лише кілька хвилин. При його використанні трейдер відразу зможе побачити середні і сильні рівні без захаращення графіка і проведення будь-яких складних налаштувань. При проведенні розрахунків використовується не інформація про минулі рівнях мінімуму і максимуму ціни, які досить часто створюють помилкові відскоки і пробої, а власний алгоритм, який здійснює значно менше помилок.

Індикатор X-Lines для MT-4 не володіє розбивкою рівнів за різними типами, тому що існує позитивний досвід їх застосування в якості рівнозначних.

При величезній кількості переваг, цей індикатор практично не має суттєвих недоліків. Завдяки цій особливості він на рівному може конкурувати з таким популярним інструментом, як рівні Півот. Головним недоліком є те, що при включенні всієї історії на малих таймфреймах присутній надмірно велика кількість рівнів.

Індикатор x lines скачати безкоштовно ви можете не спеціалізованому сайті, після чого з його допомогою можна буде перевірити сигнали інших використовуваних вами торгових інструментів, і тим самим істотно знизити рівень ризиків при відкритті ордерів.