Особливості торгівлі на початку європейської сесії

nachalo-evropejskoj-sessii

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні ми з вами поговоримо про початок європейської сесії, а саме про процес торгівлі в цей проміжок часу. Торгівля на початку європейської торгової сесії наділена своїми тонкощами, які повинен освоїти кожен трейдер, який бажає заробляти саме в цей проміжок часу. Напевно ви вже помічали, що в певний час на ринку з`являється активність, після чого зароджуються сильні тренди. На жаль, багато новачків не звертають увагу на час початку активних торгів на ринку.

Банки і біржі з усього світу починають діяльність в певний час доби, що, в свою чергу, призводить до зародження сильних трендів на ринку. Перед торгівлею великі учасники зазвичай вибивають стопи недосвідчених трейдерів, після чого вже на ринку з`являються стабільні тенденції.

Знаючи цю закономірність, трейдер може підлаштуватися під дану поведінку ціни і заробити на цьому. Напевно ви вже знаєте, що найбільше прибутку вдається отримати на парах з високою волатильністю. Для того щоб отримувати хороший дохід, рекомендується вести торгівлю на парах з високою волатильністю в моменти їх високої активності.

nachalo-evropejskoj-sessii

Найлегше виявити відкриття європейської торгової сесії. До того як це станеться, на парах євро / долар і фунт / долар спостерігається спокійна обстановка, але як тільки трапляється відкриття англійської біржі, на цих парах з`являється активність.

Торгувати ієною найвигідніше під час токійської сесії, але так як вона працює в інший час, при відкритті європейських бірж на парах, які включають в себе ієну збільшується активність.

Коли працює європейська торгова сесія

Європейська торгова сесія починає працювати в 6 ранку за Гринвічем і закінчує о 15.00, протягом цього часу функціонує ринок Франкфурта, а ось Лондон функціонує в період між 7 і 16 годинами за Гринвічем.

nachalo-evropejskoj-sessii

Активність на відповідних валютних парах з`являється відразу ж після відкриття Лондона. Потім до обіду активність дещо падає і починає збільшуватися знову ближче до вечора. У цей час можуть бути сильні коливання, так як в цей час зосереджені великі грошові капітали. Торгівля на початку європейської торгової сесії може вестися по самим різним методам. Далі я вам розповім про стратегію під назвою «Пробій азіатського флета».

Стратегія ведення торгів при старті європейській сесії

Як відомо, початок європейській сесії збігається із закриттям азіатській сесії. Саме в цей момент визначається основна тенденція, тривалість якої може перевищувати добу. Саме для ведення торгів в подібній ситуації нам потрібно торгова методика «пробою азіатського флета».

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

На самому початку трейдеру слід вибрати відповідну валютну пару, яку він буде застосовувати для отримання доходу. Професійні трейдери рекомендують застосовувати для створення ордерів такі валютні пари, як фунт / долар і євро / долар. Оптимальним часовим інтервалом для ведення торгів є Н1.

Далі спекулянта слід запустити торговий термінал о десятій годині ранку за московським часом. Нам необхідно побудувати на графіку рівні опору / підтримки. Для побудови рівнів опору / підтримки нам слід провести через максимальний і мінімальний ціновий рівень за відрізок часу межу 2 і 10 годинами дві паралельні горизонтальні прямі.

nachalo-evropejskoj-sessii

На наступному етапі слід встановити дві відкладені позиції (Sell-stop і Buy-Stop) на кілька пипсов вище і нижче цінового каналу, який був утворений рівнями опору / підтримки. Stop-Loss для обох позицій слід встановити поблизу від протилежного краю каналу. Стоп для ордера Buy-Stop слід встановити в місці створення позиції Sell-stop. За такою ж схемою встановлюється стоп для ордера Sell-stop.

Після того як одна із створених вами позицій спрацює, другу необхідно видалити. Закриття спрацювала позиції рекомендується здійснювати поетапно, орієнтуючись на рівні Фібоначчі, які необхідно додатково побудувати на екрані.

nachalo-evropejskoj-sessii

Так як початок європейської торгової сесії відбувається раз на добу, ми можемо розраховувати лише на один спрацював ордер в день. Після того, як одна із створених вами відкладених угод спрацює, додаткових ордерів відривати не рекомендується.

Так як ця торгова методика має досить простими правилами відкриття позицій, її можна порекомендувати початківцям трейдерам. При бажанні ви можете доповнити цю стратегію різними інструментами, які будуть виступати в ролі фільтрів. Також можна поєднувати розглянуту нами стратегію з локірованіем.

Перед тим, як розпочати застосування цієї стратегії для отримання доходу, обов`язково потренуйтеся на демо-рахунку. Щоб бути в курсі всіх нових індикаторів, стратегій, радників і багато чого іншого цікавого, підписуйтесь на мій блог.