Регулятор fca

fca

FCA є організацією, яка здійснює контроль за діяльністю фінансового ринку Великої Британії. В обов`язки цієї організації входить наступне:

 • Захист всіх учасників фінансового ринку.
 • Захист фінансової системи об`єднаного королівства.
 • Заохочення конкуренції на ринку.

FCA володіє широкими повноваженнями, що дозволяє їй здійснювати ефективну регулювання діяльності ринку Великобританії. Організація стежить за дотриманням всіх правил і законів. FCA може заборонити будь-якої компанії рекламувати свої послуги в разі, якщо та порушила якісь правила.

FCA - недержавна організація, головним завданням якої є забезпечення розвитку фінансового ринку. Цей регулятор видає компаніям ліцензії в разі, якщо їх діяльність відповідає встановленим нормам.

Так що, компанії, які володіють ліцензією FCA, вважаються надійними. Компанії з ліцензією FCA сумлінно виконують свої обов`язки, причому роблять це досить якісно. FCA регулює діяльність компаній, які надають трейдерам доступ до бінарних опціонах.

Регулятор FCA з`явився в 2013 році. Саме в цей час парламент Великобританії затвердив закон, який свідчив про посилення контролю за діяльністю фінансових ринків. У наші дні ця компанія регулює діяльність більше 30 000 різних фінансових організацій. Зовсім недавно цей регулятор називався FSA. Отримати цю ліцензію можуть такі компанії:

 • Брокери.
 • Банки.
 • Інвестиційні фонди.
 • Фінансові організації.

Організація, що бажає отримати цей сертифікат, повинна бути зареєстрована в ЄС (можлива наявність дочірнього представництва в ЄС). fca

Діяльність регулятора FCA

Регулятор FCA був створений для виконання наступного:

 • Розробка інвестиційних пропозицій.
 • Розробка вимоги до оформлення фінансової звітності.
 • Розгляд скарг клієнтів на непорядних брокерів.
 • Протидія просуванню не відповідають стандартам продуктів.
 • Просування якісних продуктів і послуг.

Інтенсивність контролю за діяльністю брокерів залежить від їхніх масштабів діяльності. У разі якщо брокер не великий, тоді його діяльність підлягає перевірці раз в 4 роки. Після перевірки регулятор дає оцінку якості наданих брокером послуг.

Головне завдання даного регулятора полягає в контролі за діяльністю дилінгових центрів, а також запобігання порушень з боку брокерів. У разі якщо регулятор виявить порушення, він змусить брокера компенсувати клієнтові втрати. У разі якщо брокер відмовиться виплачувати компенсацію, то регулятор позбавить його ліцензії FCA.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

regulyator-fca

У разі якщо брокер, з яким ви працюєте, має ліцензію FCA, то в разі виникнення спірного питання, ви зможете написати скаргу регулятору. У разі якщо регулятор визнає, що дилінгового центру порушив ваші права, вам буде компенсована сума збитків.

Брокери, які мають ліцензію FCA, повинні сповіщати регулятор про кожну зроблену угоду. Брокери регулярно надають звіти, в яких вказується повна інформація про всі угоди.

У Росії діяльність брокерів контролюють такі регулятори:

 • НАФД.
 • МФК.
 • ЦРОФР.

На основі всього сказаного вище не важко зробити висновок, що FCA є досить серйозним регулятором, який наділений великою кількістю повноважень. Працює він протягом вже досить тривалого часу, що викликало у трейдерів довіру до нього.

Яскравим прикладом того, що даний регулятор виконує свої обов`язки є ситуація, коли він покарав великим штрафом брокера Альпарі UK за недостатнє хеджування ризиків.

Даний регулятор є міжнародною організацією, яка веде співпрацю з аналогічними компаніями з інших держав. Саме завдяки цьому, всі брокери, які мають ліцензію FCA, вважаються надійними по всьому світу.

fca

Хочу відразу зазначити, що в багатьох країнах Європи бінарні опціони вважаються видом азартних ігор, а не інвестиційним інструментом. Багато недобросовісні брокери користуються цим, і намагаються на цьому заробити. Так що, якщо ви не хочете, щоб ваше знайомство в БО закінчилося плачевно, вибирайте брокерів з ліцензією FCA або іншого надійного регулятора.

У разі якщо брокер має ліцензію FCA, це говорить про те, що він є добросовісним і надає клієнтам якісні послуги. Ліцензія FCA говорить про надійність брокера. Більш того, в разі якщо в ході торгівлі права трейдера будуть порушені, він зможе написати скаргу в регулятор і компенсувати отримані збитки.

Для того щоб бути в курсі всіх найсвіжіших новин, торгових радників, індикаторів і багато чого іншого цікавого, підписуйтесь на мій канал.